La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1034 Culés

1

Denis Shapovalov eliminuje Alexandra Zvereva w 3 setach i w 1/4 zagra z Rafaelem Nadalem.

@JimMorrisonFCB @Encore

0

@mekston Niesamowite i to 3-0. Miałeś rację, że Shapo powalczy :)

0

@mekston jeśli Nadalowi nie stawi za dużego oporu to Hiszpan ma autostradę do finału

0

@kamilo0066 Shapo bardzo fajnie zaprezentował się w ATP Cup. W ostatnim Wimbledonie też pokazał kawał dobrego tenisa. Pierwsze 2 rundy mogły budzić wątpliwości, ale potem w 3 rundzie już gładko wygrał. Shapo to też wciąż młody tenisista.

W ogóle Kanadyjczycy mają powody do zadowolenia, bo Auger - Aliassime też w 4 rundzie i będzie faworytem w starciu z Cilicem.

1

@budel17 widać, że ma formę więc dlaczego ma nie stawić? Nadal też poza Khachanovem to nie miał jakiś trudnych rywali.

0

@kamilo0066 swoją drogą jestem ciekawy jutrzejszego pojedynku Medvedev - Cressy. Amerykanin notuje swoją życiówkę i ostatnio grał w finale w Melbourne przeciwko Nadalowi. Ciekawe czy urwie coś Medvedevowi.

0

@mekston Nie spodziewałem się zupełnie takiego wyniku. Będzie ciekawy mecz z Nadalem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?