La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

0

BTW - odnośnie F1 i Hamiltona - jego ostatnie wypowiedzi mówią wiele odnośnie pisania o GOAcie w tej dyscyplinie.

Jest drugi kierowca równie dobry, a może lepszy od Hamiltona który dysponuje podobnym bolidem i zaczęły się ataki na inną ekipę - po tylu latach szok, że ktoś zagroził Mercowi. Jasne ten sezon jest w końcu wyrównany i różnie może pójść, a Hamilton może go jak najbardziej wygrać - różnica pkt jest mała i wiele się może zdarzyć.

Jednak wszystko jest fajnie, kiedy Merc miał od 0,5-1 s przewagi nad resztą stawki a drugi kierowca za plecami Lewisa to niezagrażający mu Bottas.

Przy Maxie też widać ile wyciska z tego bolidu - za jego plecami w kwalifikacjach były oba bolidy Merca, a Perez przegrał nawet z Norrisem.

Zresztą zobaczmy kwalifikacje - w Bahrajnie Perez poza top10 - Max z PP.

GP Emilii Romanii - Perez 2, Max 3
GP Portugalii - Max 3, Perez 4 (oba Merce na czele)
GP Hiszpanii - Max 2, Perez 8
GP Monako - Ma 2, Perez 9
GP Azerbejdżanu - Max 3, Perez 7
GP Francji - Max 1, Perez 4
GP Styrii - Max 1, Perez 5 (po przesunięciu Bottasa wystartuje z 4)

Jednak gdyby Red Bull był aż taki top, to jednak ich drugi słabszy kierowca na polach startowych ustawiałby się znacznie wyżej, a czasami dysproporcja do Maxa jest ogromna.

0

@mekston Oglądasz wyścigi? dwa wyścigi przegrane na życzenie Mercedesa, gdzie Lewis stawał na głowie żeby być pierwszy

0

@mekston Hamilton już swoje zrobił. On jest na takim etapie kariery że może a nie musi.

0

@mekston wydaje mi się że od wielu lat w tych topowych teamach zawsze był tzw kierowca nr 1 i nr 2. Jedyny sezon z ostatnich lat gdzie tak w topowym teamie ostro walczyli to był 2016 i Rosberg vs Hamilton

1

@budel17 jasne, że jest pewna preferencja, ale też jednak są różnice w umiejętnościach kierowców.

0

@Encore jasne, nawygrywał się i nic nie musi, i też nie chce umniejszać Hamiltonowi, a raczej po raz kolejny pokazać jaki to sport.

Jednak po prostu wygrywał mając najszybszy bolid i mając słabego Partnera zespołowego.

Poza tym skoro miałby wywalone na to, to płacze, że po wielu latach inna ekipa ma samochód konkurencyjny - nawet nie nie wiadomo jak lepszy (co Hamilton miał przez lata), ale konkurencyjny i wjeżdżają płacze o to.

0

@kiper09 ale co to ma do rzeczy tutaj - chodzi mi, że niepotrzebne wypowiedzi i rozumiem Verstappena tutaj. Sezon trwa i próby umniejszania rywalom w sytuacji kiedy przez lata i wciąż się jest beneficjentem świetnego bolidu są słabe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?