- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 851 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 851 Culés
5
Rafa miażdży swojego rywala w pierwszym secie 6:0. @mekston @Colon @kamilo0066 @Barca_Big_Moment
0
@Encore Gasquet mu leży jako rywal jak mało kto
2
@budel17 No nie stawia oporu póki co.
1
@Encore Gasquet czyli jednoreczny backhand na kortach ziemnych to jest to co Rafa bardzo lubi zwykle. Dlatego też Fed na ziemi nie był w stanie za wiele zrobić - Rafa go nie raz męczył swoimi top spinami.
Francuz też już swoje lata ma, więc teraz będąc jednak daleko od swojego topu nie ma szans z Rafą.
0
@mekston No oglądam właśnie.
1
@Encore jednak Gasquet podniósł się w drugim secie. Inna sprawa, że Nadal chyba jednak woli grać klasycznie za dnia, a nie w sesjach nocnych.
1
@Encore Drugi set się lekko wymknął spod kontroli, ale gdy już trzeba grać na maksa ważne punkty to Rafa zabija mecz jak mało kto. Ogólnie Gasquet to worek do bicia dla Rafy, ale bardzo się lubią :)
@mekston Warunki wieczorne i światła z reflektorów to coś czego Rafa i Djoko niezbyt lubują. Od ćwierćfinałów będą już all mecze w ciągu dnia.
1
@Barca_Big_Moment oby pogoda dopisała, bo mogą skończyć pod dachem i tak. Jednak dla Rafy to gorsza opcja z halą. Choć rok temu wiemy co zrobił w finale.
1
@mekston Właśnie RG ma w sobie to coś, że jak świeci piękne słoneczko to stanowi to ozdobę dla tego najpiękniejszego turnieju. Uwielbiam maj/czerwiec uwielbiam tenis, uwielbiam Roland Garros. Niech słoneczko grzeje cały miesiąc, a RG płynie :)