0

@tomek256 gdzie, podobno kumpel z fabryki VW dzwonił że na nockę nie da rady iść do roboty, to przecież Nicolas na 22 jeszcze zdąży :D

1

@DonMatteo901 spoko, zielu w końcu wstanie i mu się poprzestawia, będzie jeszcze top

0

W drugiej połowie to może lepiej zrobić konkurs kto większego bałwana ulepi
Tymczasem 1:2 choupo-moting

0

Ta asysta Neymara delikatnie przypomniała mi jego asystę do Roberto w pamiętnym 2017

0

@kamiVeB a to nie zwróciłem uwagi, z tej jednej powtórki co pokazali to wydawalo się że delikatnie spalił mbappe

2

Koman, zane i Tomek Miler prawie polski atak bajernu munsien

0

@AmigoBlancos mbappe był chyba na spalonym

0

@LuisSalvano ja tam szanuje Twoja opinie, tylko powiedz mi jedno.. Ja bym chciał aby obie ekipy odpadły, ni chu*a chyba się nie uda prawda? :D

1

@MesQueUnClub96 ale na ławce szału nie mają. Coraz bardziej mi się wydaje że ten Real klepnie ligę mistrzów. City z Borussia wcale nie musi awansować. Oczywiście, jeszcze nie awansowali dalej ale Liverpool jest cienki jak sik pająka i Real w LM jest mega zmotywowany przeważnie

1

@Yosemite hysaj do niedzieli się nie odkręci

0

@Conradxc to się nadaje w ramkę nad łóżko

0

Cytując klasyka: można wyłączyć

0

City ale poklepało na 1:0

0

@BoreekxD no niby nie, ale pamiętam jak na jesień Barca miała sprać Real, wyszło jak zawsze :p

0

@Janas11224 dlatego w tych meczach nie ma faworyta. Może być 1:1 albo 3/4;0 dla którejś drużyny

3

@neeed szkoda, że w dziurawym :D

7

Liverpool jest zesrany jak niegdyś Barca w meczu przeciwko nim

1

@DonAndresFCB żeby w sobotę nie było wstydu jak Barca też nie strzeli

0

@Mns21 duisburg/bolton/Widzew Łódź

0

@POLAK12345 city 3:1
Real 2:2

0

@AmigoBlancos dzisiaj raczej City i remis bramkowy Realu. Jutro Bayern i coś mi podchodzi mała niespodzianka i wygrana Porto

2

@kryhaa gdyby sędzia dał żółtą spokojnie by się obronił, ja szczerze lekko się zdziwiłem tą czerwoną

16

Messi MVP? Trochę przesadzili

8

Sędzia dramatyczny ale jego decyzję jakoś mocno nie wpływają na wynik meczu, po prostu gra w 1 połowie wyglądała tragicznie. Nie ma żadnych wymówek dla takiej gry, takiej niedokładności

19

1 pyskówka albo faul Messiego czy De jonga i ten buc wlepi im żółtko na bank

0

Panowie trochę na stojąco zaczeli mecz

1

Dzisiaj Barca, jutro 1/4 LM rusza. Piękne to będą tygodnie z piłką klubową :)

0

@Encore w tv Real w laptopie city

1

@Encore czekałem godzinę na wysyp wpisów o bramkach z karnych a tu nic, Bruno to jest top topów na tą chwilę

0

Jota fajny grajek, szkoda że taka długa kontuzją go męczyła. Mógłby mieć fajne liczby w tym sezonie.
A Arteta chyba w końcu się doigra i poleci bo tu nawet liga Europy będzie trudna do osiągnięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?