budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek256 gdzie, podobno kumpel z fabryki VW dzwonił że na nockę nie da rady iść do roboty, to przecież Nicolas na 22 jeszcze zdąży :D
1
@DonMatteo901 spoko, zielu w końcu wstanie i mu się poprzestawia, będzie jeszcze top
0
W drugiej połowie to może lepiej zrobić konkurs kto większego bałwana ulepi
Tymczasem 1:2 choupo-moting
0
Ta asysta Neymara delikatnie przypomniała mi jego asystę do Roberto w pamiętnym 2017
0
@kamiVeB a to nie zwróciłem uwagi, z tej jednej powtórki co pokazali to wydawalo się że delikatnie spalił mbappe
2
Koman, zane i Tomek Miler prawie polski atak bajernu munsien
0
@AmigoBlancos mbappe był chyba na spalonym
0
@LuisSalvano ja tam szanuje Twoja opinie, tylko powiedz mi jedno.. Ja bym chciał aby obie ekipy odpadły, ni chu*a chyba się nie uda prawda? :D
1
@MesQueUnClub96 ale na ławce szału nie mają. Coraz bardziej mi się wydaje że ten Real klepnie ligę mistrzów. City z Borussia wcale nie musi awansować. Oczywiście, jeszcze nie awansowali dalej ale Liverpool jest cienki jak sik pająka i Real w LM jest mega zmotywowany przeważnie
1
@Yosemite hysaj do niedzieli się nie odkręci
0
@Conradxc to się nadaje w ramkę nad łóżko
0
Cytując klasyka: można wyłączyć
0
City ale poklepało na 1:0
0
@BoreekxD no niby nie, ale pamiętam jak na jesień Barca miała sprać Real, wyszło jak zawsze :p
0
@Janas11224 dlatego w tych meczach nie ma faworyta. Może być 1:1 albo 3/4;0 dla którejś drużyny
3
@neeed szkoda, że w dziurawym :D
7
Liverpool jest zesrany jak niegdyś Barca w meczu przeciwko nim
1
@DonAndresFCB żeby w sobotę nie było wstydu jak Barca też nie strzeli
0
@Mns21 duisburg/bolton/Widzew Łódź
0
@POLAK12345 city 3:1
Real 2:2
0
@AmigoBlancos dzisiaj raczej City i remis bramkowy Realu. Jutro Bayern i coś mi podchodzi mała niespodzianka i wygrana Porto
2
@kryhaa gdyby sędzia dał żółtą spokojnie by się obronił, ja szczerze lekko się zdziwiłem tą czerwoną
16
Messi MVP? Trochę przesadzili
8
Sędzia dramatyczny ale jego decyzję jakoś mocno nie wpływają na wynik meczu, po prostu gra w 1 połowie wyglądała tragicznie. Nie ma żadnych wymówek dla takiej gry, takiej niedokładności
19
1 pyskówka albo faul Messiego czy De jonga i ten buc wlepi im żółtko na bank
0
Panowie trochę na stojąco zaczeli mecz
1
Dzisiaj Barca, jutro 1/4 LM rusza. Piękne to będą tygodnie z piłką klubową :)
0
@Encore w tv Real w laptopie city
1
@Encore czekałem godzinę na wysyp wpisów o bramkach z karnych a tu nic, Bruno to jest top topów na tą chwilę
0
Jota fajny grajek, szkoda że taka długa kontuzją go męczyła. Mógłby mieć fajne liczby w tym sezonie.
A Arteta chyba w końcu się doigra i poleci bo tu nawet liga Europy będzie trudna do osiągnięcia.