0

@Kwasiak98 mecze ME 2016 były bardzo fajne do oglądania. Od tych mistrzostw jest coraz gorzej

0

Tymczasem Trump - Hawkins 5:7

0

Cudów się nie spodziewałem. Ale 25 minut meczu i totalnie zero zagrożenia z przodu. Szczęście chłopaki mają że lovrencics strzelił jak amator bo miał piłkę na 2:0

0

@tadzik447 chyba tak, Andrzej był przynajmniej szczery do bólu. I pewnie to go "zabiło"

0

@TheNekro94 klasyka, top zespół

0

@cules96 a jaka jest różnica w sklepie budowlanym i kościele? Taka że w kościele siedzisz przez załóżmy 45 minut w tym samym miejscu wokół ludzi. W sklepie budowlanym zazwyczaj ludzi się tylko mija idąc między alejkami. Ot taka chociażby, która jak na moje zwiększa ryzyko zakażeń w kościele a nie w takim np leroy Merlin

2

W najbliższy weekend wraca F1. Czego się spodziewacie w nowym sezonie? Ja mam nadzieję, że ktoś powalczy z Mercedesem, że nie będą aż tak bezkonkurencyjni jak ostatnio.

0

@tbas właśnie przed chwilą czytałem, szejki mogą spokojnie iść na zakupy :p

0

@sonek dożywotni props za avatar kolego

2

@Chakalaka Coldplay - Viva la vida
Cheryl cole - promise this

Tak na szybko przyszło mi do głowy

1

@Chakalaka Bon Jovi -


I nie wiem czemu ale mocno swego czasu siadł mi ten utwór i do dzisiaj lubię słuchać
Belmondo - Club is mine

2

@FC1899Barca podpisuje się pod tym co napisałeś

1

@Chakalaka oby Ronnie klepnął Johna. 1 sesji nie mogłem obejrzeć ale druga sobie pooglądam

3

@Chakalaka można mnie oznaczać :) na a to oczywiście Aerosmith


0

@Kubox ja rzuciłem z dnia na dzień. 12 lat palenia z małymi przerwami, fajki skończyły mi się w święto 3 króli to stwierdziłem tak o, że spróbuję rzucić i chyba się udało. Ponad 2 miesiące nic, zero papierosów
Dodam oczywiście że nie było to proste bo najgorsze jest chyba to nauczenie. Wychodzisz do pracy, papieros, do kawy papieros co chwilę w sumie papieros.. I nie kupiłem żadnych plastrów czy desmoxanow. Aktualnie obserwuję czy nie będę przez to przybierał na wadze, kiedyś nie paliłem już 8-9 miesięcy i pamiętam że z 4kg przybrałem

2

Dobrze, że ten gwałt na anoeta puścili po 22..

0

Haha. Typowo bramka strzelona Sergino Destem. Chociaż raz zgodzę się z komentatorami eleven :)

0

@M_Kos wystarczyło kopiować :D 90 % jego tekstów padło tutaj w pierwszej połowie :D

0

@Gomess ale akurat jedna sytuacja bramkowa była sprowokowana złym podaniem Ter stegena. Gdyby dobrze podał to nie byłoby strzału isaka z 15 metrów

39

Ale Busi od jakiegoś miesiąca to naprawdę zalążek Busiego sprzed kilku lat. Złapał chłop formę bardzo wysoką

1

Ale Dembele spartolił. Ma szczęście że za nim był Griezzmann

0

@Ronmes większe szanse widzę we Włoszech niż w Anglii na zmianę potencjalnego mistrza

1

@busquets5 @AV0CAD0 tak myślę że może będzie niespodzianka :)

0

Awans Chelsea, psg, City i Realu za 30 zł tak myślę postawić, co na to hazardziści z LA rambli? :p

0

No no nieźle zaksa. Co prawda widziałem od połowy 4 seta ale to w sumie wszystko co najlepsze :D

0

Ale Atletico jest denne. Od ich gry oczy krwawią. Oni potrzebują strzelać bramki a skupiają się głównie na obronie. Niech ta Chelsea im wpakuje z 2 gole

0

Malarze wykończeniowcy mam pytanie, przymierzam się do zakupu drugiego agregatu do malowania, pierwszy jaki mam to Graco gx21, nie jestem za bardzo zadowolony, ktoś coś poleci?

1

@blodziakk no to Do Paryża albo City :D Pep go ustawi

0

@tomek8756 no ale kto mi powie ze tak nie było na początku po akcji maseczki :D

0

@Pilka_jest_okragla prędzej uwierzę, że pójdzie sobie na 1 sezon do Man Utd i potem jakieś MLS w Miami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?