budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwasiak98 mecze ME 2016 były bardzo fajne do oglądania. Od tych mistrzostw jest coraz gorzej
0
Tymczasem Trump - Hawkins 5:7
0
Cudów się nie spodziewałem. Ale 25 minut meczu i totalnie zero zagrożenia z przodu. Szczęście chłopaki mają że lovrencics strzelił jak amator bo miał piłkę na 2:0
0
@tadzik447 chyba tak, Andrzej był przynajmniej szczery do bólu. I pewnie to go "zabiło"
0
@TheNekro94 klasyka, top zespół
0
@cules96 a jaka jest różnica w sklepie budowlanym i kościele? Taka że w kościele siedzisz przez załóżmy 45 minut w tym samym miejscu wokół ludzi. W sklepie budowlanym zazwyczaj ludzi się tylko mija idąc między alejkami. Ot taka chociażby, która jak na moje zwiększa ryzyko zakażeń w kościele a nie w takim np leroy Merlin
2
W najbliższy weekend wraca F1. Czego się spodziewacie w nowym sezonie? Ja mam nadzieję, że ktoś powalczy z Mercedesem, że nie będą aż tak bezkonkurencyjni jak ostatnio.
0
@tbas właśnie przed chwilą czytałem, szejki mogą spokojnie iść na zakupy :p
0
@sonek dożywotni props za avatar kolego
2
@Chakalaka Coldplay - Viva la vida
Cheryl cole - promise this
Tak na szybko przyszło mi do głowy
1
@Chakalaka Bon Jovi -
I nie wiem czemu ale mocno swego czasu siadł mi ten utwór i do dzisiaj lubię słuchać
Belmondo - Club is mine
2
@FC1899Barca podpisuje się pod tym co napisałeś
1
@Chakalaka oby Ronnie klepnął Johna. 1 sesji nie mogłem obejrzeć ale druga sobie pooglądam
3
@Chakalaka można mnie oznaczać :) na a to oczywiście Aerosmith
0
@Kubox ja rzuciłem z dnia na dzień. 12 lat palenia z małymi przerwami, fajki skończyły mi się w święto 3 króli to stwierdziłem tak o, że spróbuję rzucić i chyba się udało. Ponad 2 miesiące nic, zero papierosów
Dodam oczywiście że nie było to proste bo najgorsze jest chyba to nauczenie. Wychodzisz do pracy, papieros, do kawy papieros co chwilę w sumie papieros.. I nie kupiłem żadnych plastrów czy desmoxanow. Aktualnie obserwuję czy nie będę przez to przybierał na wadze, kiedyś nie paliłem już 8-9 miesięcy i pamiętam że z 4kg przybrałem
2
Dobrze, że ten gwałt na anoeta puścili po 22..
0
Haha. Typowo bramka strzelona Sergino Destem. Chociaż raz zgodzę się z komentatorami eleven :)
0
@M_Kos wystarczyło kopiować :D 90 % jego tekstów padło tutaj w pierwszej połowie :D
0
@Gomess ale akurat jedna sytuacja bramkowa była sprowokowana złym podaniem Ter stegena. Gdyby dobrze podał to nie byłoby strzału isaka z 15 metrów
39
Ale Busi od jakiegoś miesiąca to naprawdę zalążek Busiego sprzed kilku lat. Złapał chłop formę bardzo wysoką
1
Ale Dembele spartolił. Ma szczęście że za nim był Griezzmann
0
@Ronmes większe szanse widzę we Włoszech niż w Anglii na zmianę potencjalnego mistrza
1
@busquets5 @AV0CAD0 tak myślę że może będzie niespodzianka :)
0
Awans Chelsea, psg, City i Realu za 30 zł tak myślę postawić, co na to hazardziści z LA rambli? :p
0
No no nieźle zaksa. Co prawda widziałem od połowy 4 seta ale to w sumie wszystko co najlepsze :D
0
Ale Atletico jest denne. Od ich gry oczy krwawią. Oni potrzebują strzelać bramki a skupiają się głównie na obronie. Niech ta Chelsea im wpakuje z 2 gole
0
Malarze wykończeniowcy mam pytanie, przymierzam się do zakupu drugiego agregatu do malowania, pierwszy jaki mam to Graco gx21, nie jestem za bardzo zadowolony, ktoś coś poleci?
1
@blodziakk no to Do Paryża albo City :D Pep go ustawi
0
@tomek8756 no ale kto mi powie ze tak nie było na początku po akcji maseczki :D
0
@Pilka_jest_okragla prędzej uwierzę, że pójdzie sobie na 1 sezon do Man Utd i potem jakieś MLS w Miami