budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball lemoniada warki cytrynowa zawsze schłodzona dobrze smakuje
0
@MESSIah16 ZUS w Polsce poradziłby sobie z nim z 30 lat temu
2
@ranger3120 tak możesz dac, faktycznie bo
Ja wpisuje nr faktury i nr Klienta
3
@ranger3120 w tytule nr faktury
1
@Chwytliwy grunt że umie podpisywać :D
1
@svensonFCB ja rozpalam opalarką, zero podpalek, zero smrodu, 5 min podłączona do prądu i brykiet czerwony
0
@michal26 namysłów, budweiser + delikatny powiew Jacka Danielsa ale to tak aby 1 drink na dzień :p
1
@Bykunn możesz iść i stanąć np niedaleko miejsca pochuwku ale stań przy jakimś innym grobie. Wuja mojej żony 2 tyg temu chowali i tak to wyglądało
0
@messi564 kupuj upamecano. U mnie po 2 sezonach wartość rynkowa jego to 340mln zł czyli około 75 euro
1
@macio_944 dokładnie w punkt. nie był idealny bo nikt nie jest i nie bedzie
0
@Mns21 jedyna szanse widzę w mbappe ale no właśnie łatwo nie będzie bo być nie może :p
0
@TheNekro94
1 LOTR
2 HP
3 Piraci
4 Matrix
5 GW
0
@MichalZZZ FM! Plus lekkie alko :D
0
@leonidas_29 musiałbyś opracować danio - metoda na głoda :D
0
@NemeZis93 nie wierzę w nic co nam mówią. Ale wierzę w działanie choroby bo sąsiada babcia na to zmarła i lepiej żebyśmy my to jakoś przeżyli
3
@NemeZis93 ciekawe czy mówiłbyś tak gdyby trafiło na kogoś z Twoich bliskich.
6
Tylko nie tego Lautaro za 100 mln. Nie jest wart takiej kasy. Nawet nie jest wart pieniędzy klauzuli Wernera czyli 60 mln czy tam 55..
1
@NeroTFP pamiętam jak dziś, byłem wtedy na wakacjach w Skorzęcinie :D
0
@Bykunn nie mam zamiaru się kłócić ale firma miała prawnika, który też był radca prawnym mojej rodziny. I on mi to potwierdził. Może się teraz pozmieniało nie wiem nie zajmuje się tym :p
0
@Bykunn pracując w poprzedniej firmie księgowa wyjechała mi z takim przepisem prawa pracy w momencie kiedy nie chciałem iść na urlop a mnie na siłę wysłali
1
@bafi 50 % Twojego urlopu może rozdysponować Ci pracodawca
0
@Messibestplayerintheworld tak chyba nie do końca grał świetnie, przede wszystkim strasznie w kratke grał dopiero po 2-3 sezonach w Bayernie ustabilizował formę na dość dobrym poziomie
0
@msmsms 24 godziny, lost, PB a z komediowych to on, ona i dzieciaki :D
1
@kerouac popieram, oglądałem nie dawno, bardzo fajny film
0
@MESSIah16 właśnie nie wypisałem go bo niestety oglądałem tylko skrót następnego dnia. W dniu meczu niestety nie mogłem go śledzić :(
2
@barcafan9512 być może mama plus ojcowie dzieciaków stracili możliwość zarabiania kasy. Nie ona jedna i nie ostatnia ale tak to jest jak się chce żyć na pande od tatuśków, mam i państwa. A później nie wiadomo jak sobie poradzić
1
3 najlepsze Finały turnieju wielkiego szlema jakie widzieliście?
Dla mnie
Djokovic - nadal AO 2012
Federer - nadal AO 2017
I chyba Federer - Djokovic Wimbledon 2019
Aczkolwoek finał RG 2015 między wawrinka a Djokoviciem to też epickie spotkanie
Podobnie finał US Open 2011 djoka z nadalem
1
@KapiFCB ja to wiem, poniekąd jestem związany z zawodem, twierdzę jednak, że bez tego człowieczeństwo nie straci tyle co np na zamykaniu szkół na nie wiadomo ile. Jednak nauka w szkole a w domu to jest różnica.
1
@MESSIah16 w domu, raz nie zawsze, dwa nie wciąż, nie ma co kusić losu
1
@kamilos1214 takie instytucje nie dziwią, bo to jednak nie jest pierwszą życiową potrzebą, pytanie kiedy otworzą szkoły, od tego się wszystko zacznie