La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

1

3 najlepsze Finały turnieju wielkiego szlema jakie widzieliście?
Dla mnie
Djokovic - nadal AO 2012
Federer - nadal AO 2017
I chyba Federer - Djokovic Wimbledon 2019

Aczkolwoek finał RG 2015 między wawrinka a Djokoviciem to też epickie spotkanie
Podobnie finał US Open 2011 djoka z nadalem

konto usunięte

2

@budel17 miałem ten fart widzieć finał Wimbledonu Rafa - Roger bodajże w 2008 roku )

0

@MESSIah16 właśnie nie wypisałem go bo niestety oglądałem tylko skrót następnego dnia. W dniu meczu niestety nie mogłem go śledzić :(

1

@budel17 Trochę obok tematu, ale chyba najlepszy mecz zawodów Wielkiego Szlema jaki widziałem to Sampras vs Agassi z ćwierćfinału US Open 2001. Chociaż miałem wtedy 11 lat, może wyolbrzymiam :D

1

@budel17 Nadal - Federer Wimbledon 2008
Nadal - Federer Australian Open 2009
można jeszcze wspomnieć o dość zapomnianym finale Wimbledonu - który oczywiście był wielką bitwą serwisową, ale jednak nie mniej emocjonującą Federer - Roddick Wimbledon 2009

US OPEN 2011 było jednak mocno jednostronne - Nadal cudem wyciągnął 3 seta, ale de facto nie miał wiele do powiedzenia. Zdecydowanie AO 2012 dużo lepszy.

Z US Open to też niedawny finał Nadal - Medvedev - z uwagi na spore twisty i emocje równie duże jak np AO 2009, czy AO 2017

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?