budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podobno go sprowadzil zeby sie z neymarem pogodzili :d
0
jesli ten transfer dojdzie do skutku to szacun dla bartka i pereza
chociaz wydaje mi sie ze ten drugi do barcelony nie oddalby nawet kota sasiadki..
1
jak napisal ktoś przede mna nie chce mi sie wierzyć ze.to będzie denis suarez. nic by tym nie zyskal na poparciu. jak na moje będzie to jednak koke. nie on pierwszy i ostatni mowil o konczeniu kariery w macierzystym klubie. ewentualnie illaramendi ale to jest wątpliwe i nie wiem czy jest tu potrzebny.
0
no to masz :) byle zeby na tej 1 poprzestali bo czasu maja jeszcze duzo..
1
ktoras druzyna po finale lm bedzie miala 3 tytuly :)
0
sedzia z madrytu
zrobi wszystko zeby trypletu nie bylo
0
masakra co sklepali :) DUBLET !! :D
0
"z ta drapieżnością Suareza należy uważac" haha :D
4
powinno byc 4-0 w tym momencie :D
0
JAASNAAAAAAAAAAAAAAAAAA CIASNA CO ON ZROBIL MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAAA
LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
2
zaczynaja kopac jak te ciulki z calderon
1
takie sie puszcza ale sa tez trudne do oceny..
1
ale nerwy jasny komin :D
0
penaldo ale idzie
jak tak dalej pojdzie to 50 bramek messiego pobije spokojnie
1
7/10
0
brakuje mi podrzuciania enrique chyba ze cos przespalem :P
0
masakra... jak tu maja sie lzy nie krecic w oczach..
0
nie mial za wiele pracy
ale ogolnie wrazenie zrobil pozytywne
mysle ze jak wroci do formy z zeszlego sezonu to bedzie bardzo cennym zastepca dla mascherano czy pique
0
kropnął ładnie :)
2
podoba mi sie dzisiaj gra roberto
szybko madrze rozrzuca na lewo prawo bez strat
fakt ze nie jest to przeciwnik z najwyzszej polki ale kiedy on ma sie pokazac jak nie w takim meczu
0
te oklaski dla xaviego i vermaelena.. ciarki :d
1
w przyszlym roku bana juz nie ma czyli zima moga sprowadzac :)
0
jak dziure po xavim jeszcze da sie zalatac rafinha chociażby tak dziury po alvesu nie załatamy
a w zimowym okienku jakiego klasowego obronce mogliby sprowadzic ktory do tego czasu nie wystapi w lidze mistrzow? bezsens
powinni mu zaplacic trudno, ale moim zdaniem w tym sezonie zdecydowanie pokazal ze jest tego wart
0
zastanowilbym sie jeszcze nad Hakanem Çalhanoğlu
warty obserwacji pilkarz ofensywnie usposobiony
0
ta coutinho jest konkretny grajek
0
CAMPEONES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
grzmotnał hat-tricka
4
JA NIE MOGE NERWY NIESLYCHANE
0
nerwowka do konca.. :/ przydalby sie gol na 0;2 bo to 0;1 to do zawału doprowadzi
0
marcelo :(