budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messi
0
ja czekam na mecz w ktorym bramke strzeli mascherano :D
0
PICZKE!
0
to juz przechodzi wszelkie granice, neymar znowu sie zablokowal :D
1
alves robi miazge dosrodkowaniami
0
LEOOOOOOOOOOOOOOOOOO
0
na dodatek walczy o króla strzelców :)
0
kapitalnie :)
iniesta naprawde rosnie w sily
brawo Suarez !:d
0
odbiło mu sie o sęk :D
0
ale bomba :D
0
odpowiedzi na ostatnie 2 pytania miażdżą, jak LE tak bedzie odpowiadał to jeszcze troche na konferencje nie beda dziennikarze przychodzic :d
0
nie tylko t-mobile ekstraklasa dzisiaj
0
otwiera sie worek z bramkami
0
nie ma na canale +
i dobrze lepiej graja nasze druzyny :D
0
nie ma juz czasu i miejsca na duże rotacje
trzeba grac z kazdym na 100% i nie liczyc ze gdziekolwiek bedzie łatwo
udowodniła to celta czy malaga na Camp Nou
fakt ze cordoba moze nie jest druzyna tego pokroju ale wpadki sa wliczone w sezon a w przypadku Barcelony juz nie ma miejsca na wpadke trzeba grac na 100% do konca sezonu
5
błaszczykowski zagrał niczym messi
0
zeby sie nie wystrzelali :(
0
NORMALNIE NIE WIERZE CO TU SIE WYPRAWIA
0
teraz juz po meczu :)
0
ktos tu pisal ze juz po meczu :)
0
nie ma opieprzania do kazdego meczu w 100 % powaznie barca musi podejsc. wydaje mi sie ze Real im nie ulatwi i nawet valencia, sevilla im nie przeszkodza.
0
i tyle w temacie
0
widze to tak samo :D
1
CELTAAAAAAAAAAAAAA :D
1
wydaje mi sie ze skonczy sie jak zawsze i 3 pkt pojada do madrytu. rayo tez ich cisnelo :/
1
ogladaj mecz juve z torino
graja dramatycznie
0
united jest tragiczne pod wzgledem skutecznosci
ale tez w sumie wydaje mi sie ze super okazji nie mieli do zdobycia gola
0
na getafe bym widzial tak
bravo
alves-mascherano-bartra-mathieu
busquets
xavi iniesta
pedro suarez neymar
i znajac zycie bezproduktywny pedro zmieniony w 2 polowie przez messiego :d
0
czas na atletico
zobaczymy czy maja jeszcze checi do walki o mistrza :D
a raczej o 3 miejsce z valencia :P
2
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_1994
podobno iniesta grał tam pierwsze skrzypce..