Jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy. Nie grał źle, grał dobrze a nawet lepiej niż mogło by się wydawać. Na pewno lepszy od Gomesa, D Suareza czy S Roberto.. Szkoda mi go, myślę że trener go zmarnował... Po odejściu Neymara widzialem go w podstawowym składzie.
Dziś mamy 22 sierpnia, nikt konkretny jeszcze nie przyszedł, wczoraj podano info. Że Liverpool ostatecznie kończy negocjację w sprawie coutinho... Myślę że do końca okna transferowego będzie niezła sraczka
0
Piłkarz Ok ale nie dla nas, nie ma tego czegoś co ma jego brat ;) Jeszcze D Suarez, Delofeu, Gomes na sprzedaż i można kupić Dybale.
1
Jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy. Nie grał źle, grał dobrze a nawet lepiej niż mogło by się wydawać. Na pewno lepszy od Gomesa, D Suareza czy S Roberto.. Szkoda mi go, myślę że trener go zmarnował... Po odejściu Neymara widzialem go w podstawowym składzie.
0
Strata punktów boli ale panowie przecież Real też zgubi jeszcze sporo punktów. Głupi są ci co myślą że biali dojadą już do końca z wygranymi.
0
Trzeba dziś zobaczyć mecz Realu, Bale wraca kto wie może po 10 min znowu wypadnie na parę miesięcy
3
Stary i wypalony, to już raczej piłkarski szrot
0
Dziś mamy 22 sierpnia, nikt konkretny jeszcze nie przyszedł, wczoraj podano info. Że Liverpool ostatecznie kończy negocjację w sprawie coutinho... Myślę że do końca okna transferowego będzie niezła sraczka
0
Myślę że jedna ze światowych gwiazd będzie Dybala.. myślę nawet że będzie lepszym piłkarzem niż Neymar, może nie tak efektownym ale efektywnym
0
https://x.com/DeadlineDayLive/status/898556110751363073
1
Liverpool odrzuca 125ml za coutinho
0
https://x.com/DeadlineDayLive/status/898556110751363073 125ml za coutinho odrzucone
1
Neymar to taki typowy imigrant ekonomiczny ⚽
3
Renegocjować? Kopnąć w dupę dziada, bez Messiego jest nikim i udowodni to w PSG. Za tą kasę kupimy min. 2 piłkarzy światowej klasy
1
co tu sie dziwic, mlody, glupi. Wiecej pokory to moze cos kiedys osiagnie..
0
jak ogladam Ney to zastanawiam sie co on kurr... robi ?!
0
oni cwiczyli przewracanie sie a nie strzaly...
1
to przykre kiedy dochodzisz do wniosku że 33 letni Robben byłby bardziej grozny niż Neymar
1
druga chociażby, z takim refleksem to i mój roczny syn by mu brame załadował, co tu się oszukiwać to przez takich ludzi przegrywamy LM itp
4
ter stegen to ewidentnie najgorszy bramkarz barcy
1
dobrze ze wykorzystaliśmy zmiany :D
0
Enrique nigdy nie był dobrym trenerem spójrz na jego okres w Romie, w Katalonii dostał spadek po Guardioli, piłkarzy którzy sami grają
1
Chcialbym Murinho na trenera, zrobiłby z nich maszyny
0
na chwile obecną to mamy tylko Inieste Messiego i Suareza reszta to dno,,,
0
Pique wiecej treningu a nie Twittera
0
może to śmieszne ale Umtiti kreuje lepsze akcje niż Gomes :D
0
http://www.247hd.info/hd1.php prosze
0
http://www.247hd.info/hd1.php
0
no tak nie wiem który to gorsze dno. to nie poziom na Barce, nie ta klasa piłkarza, stary Alves chodzi jak nakręcony a Roberto jak jakiś paralityk
0
super że mamy mocną ławkę rezerwową :) ktoś słusznie powiedział Barca Guardioli się skończyła a okres po nim to podgrzewanie kotleta (nieświeżego)
0
z takimi piłkarzami jak roberto, gomes czy mathie to możemy grać w LL i to z cieniakami
10
już nie panie Raul :D