0

Piłkarz Ok ale nie dla nas, nie ma tego czegoś co ma jego brat ;) Jeszcze D Suarez, Delofeu, Gomes na sprzedaż i można kupić Dybale.

1

Jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy. Nie grał źle, grał dobrze a nawet lepiej niż mogło by się wydawać. Na pewno lepszy od Gomesa, D Suareza czy S Roberto.. Szkoda mi go, myślę że trener go zmarnował... Po odejściu Neymara widzialem go w podstawowym składzie.

0

Strata punktów boli ale panowie przecież Real też zgubi jeszcze sporo punktów. Głupi są ci co myślą że biali dojadą już do końca z wygranymi.

0

Trzeba dziś zobaczyć mecz Realu, Bale wraca kto wie może po 10 min znowu wypadnie na parę miesięcy

3

Stary i wypalony, to już raczej piłkarski szrot

0

Dziś mamy 22 sierpnia, nikt konkretny jeszcze nie przyszedł, wczoraj podano info. Że Liverpool ostatecznie kończy negocjację w sprawie coutinho... Myślę że do końca okna transferowego będzie niezła sraczka

0

Myślę że jedna ze światowych gwiazd będzie Dybala.. myślę nawet że będzie lepszym piłkarzem niż Neymar, może nie tak efektownym ale efektywnym

1

Liverpool odrzuca 125ml za coutinho

0

1

Neymar to taki typowy imigrant ekonomiczny ⚽

3

Renegocjować? Kopnąć w dupę dziada, bez Messiego jest nikim i udowodni to w PSG. Za tą kasę kupimy min. 2 piłkarzy światowej klasy

1

co tu sie dziwic, mlody, glupi. Wiecej pokory to moze cos kiedys osiagnie..

0

jak ogladam Ney to zastanawiam sie co on kurr... robi ?!

0

oni cwiczyli przewracanie sie a nie strzaly...

1

to przykre kiedy dochodzisz do wniosku że 33 letni Robben byłby bardziej grozny niż Neymar

1

druga chociażby, z takim refleksem to i mój roczny syn by mu brame załadował, co tu się oszukiwać to przez takich ludzi przegrywamy LM itp

4

ter stegen to ewidentnie najgorszy bramkarz barcy

1

dobrze ze wykorzystaliśmy zmiany :D

0

Enrique nigdy nie był dobrym trenerem spójrz na jego okres w Romie, w Katalonii dostał spadek po Guardioli, piłkarzy którzy sami grają

1

Chcialbym Murinho na trenera, zrobiłby z nich maszyny

0

na chwile obecną to mamy tylko Inieste Messiego i Suareza reszta to dno,,,

0

Pique wiecej treningu a nie Twittera

0

może to śmieszne ale Umtiti kreuje lepsze akcje niż Gomes :D

0

0

0

no tak nie wiem który to gorsze dno. to nie poziom na Barce, nie ta klasa piłkarza, stary Alves chodzi jak nakręcony a Roberto jak jakiś paralityk

0

super że mamy mocną ławkę rezerwową :) ktoś słusznie powiedział Barca Guardioli się skończyła a okres po nim to podgrzewanie kotleta (nieświeżego)

0

z takimi piłkarzami jak roberto, gomes czy mathie to możemy grać w LL i to z cieniakami

10

już nie panie Raul :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?