0

juz pisałem, dużo gwiazdorzy choć nic nie osiągnął jeszcze, niech sie bierze za robotę albo na ławkę i Arda za niego

1

Arda jest o klasę wyżej, brazylijczyk na łąwkę.
Neymar przypomina mi Robinho, dużo bezsensownej kiwki i nic więcej, daje mu jeszcze sezon i zgaśnie, warto by pomyśleć o Coutinho, to jest grajek, dużo wnosi do drużyny.

0

Jezus Alexisa sprzedali ja ............

0

ej Xavi zostaje czy nie bo jest jego nazwisko na szafce

0

karny!!!!!!!!!

0

Damian11 Chyba Messi Alexis Neymar

0

Valdes Zmiany
Alves-Pique-Mascherano-Alba Pedro ->
Busquets
Alexis-Messi-Pedro

0

Witam, moim skromnym zdaniem powinniśmy sprzedać Pedro bo gra piach, totalnie bezproduktywny w ataku, tym samym zrobić miejsce dla neymara. Posadzić xaviego na lawe i dać więcej swobody fabregasowi. Gerard też powinien siasc na lawe, jego gra była irytująca, myślę że powinniśmy dokupić 2 obrońców i kogoś do pomocy,, yaya ture '' byłby idealny, co do songa to myślę że jest klasę wyżej niż nasi młodzi piłkarze jak i pique.

0

Zdrowiej mistrzu abyś zagrał PSG

0

oglądalem na nsport wiadomosci i jest na nsport barca psg

0

Lol na nsport bedzie juve -bayern

0

Nareszcie Villa gra bardzo dobrze, da dużo w ataku

0

Villa powinien grac za Pedro

0

Na GD barca wygra bez problemu

0

Barca jest w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?