Arda jest o klasę wyżej, brazylijczyk na łąwkę.
Neymar przypomina mi Robinho, dużo bezsensownej kiwki i nic więcej, daje mu jeszcze sezon i zgaśnie, warto by pomyśleć o Coutinho, to jest grajek, dużo wnosi do drużyny.
Witam, moim skromnym zdaniem powinniśmy sprzedać Pedro bo gra piach, totalnie bezproduktywny w ataku, tym samym zrobić miejsce dla neymara. Posadzić xaviego na lawe i dać więcej swobody fabregasowi. Gerard też powinien siasc na lawe, jego gra była irytująca, myślę że powinniśmy dokupić 2 obrońców i kogoś do pomocy,, yaya ture '' byłby idealny, co do songa to myślę że jest klasę wyżej niż nasi młodzi piłkarze jak i pique.
0
juz pisałem, dużo gwiazdorzy choć nic nie osiągnął jeszcze, niech sie bierze za robotę albo na ławkę i Arda za niego
1
Arda jest o klasę wyżej, brazylijczyk na łąwkę.
Neymar przypomina mi Robinho, dużo bezsensownej kiwki i nic więcej, daje mu jeszcze sezon i zgaśnie, warto by pomyśleć o Coutinho, to jest grajek, dużo wnosi do drużyny.
0
Jezus Alexisa sprzedali ja ............
0
ej Xavi zostaje czy nie bo jest jego nazwisko na szafce
0
karny!!!!!!!!!
0
Damian11 Chyba Messi Alexis Neymar
0
Valdes Zmiany
Alves-Pique-Mascherano-Alba Pedro ->
Busquets
Alexis-Messi-Pedro
0
Witam, moim skromnym zdaniem powinniśmy sprzedać Pedro bo gra piach, totalnie bezproduktywny w ataku, tym samym zrobić miejsce dla neymara. Posadzić xaviego na lawe i dać więcej swobody fabregasowi. Gerard też powinien siasc na lawe, jego gra była irytująca, myślę że powinniśmy dokupić 2 obrońców i kogoś do pomocy,, yaya ture '' byłby idealny, co do songa to myślę że jest klasę wyżej niż nasi młodzi piłkarze jak i pique.
0
Zdrowiej mistrzu abyś zagrał PSG
0
oglądalem na nsport wiadomosci i jest na nsport barca psg
0
Lol na nsport bedzie juve -bayern
0
Nareszcie Villa gra bardzo dobrze, da dużo w ataku
0
Villa powinien grac za Pedro
0
Na GD barca wygra bez problemu
0
Barca jest w formie