Ludzie ogar to nie sędziowie ani ustanwienie tylko brak trenera. Sędziowie sędziowali zle i przedtem a takimi składami wygrywaliśmy. Gdy są kłopoty a nie ma trenera to trzeba przegrywać i końec poczekajmy na trenera.
Ludzie ogar to nie sędziowie ani ustanwienie tylko brak trenera. Sędziowie sędziowali zle i przedtem a takimi składami wygrywaliśmy. Gdy są kłopoty a nie ma trenera to trzeba przegrywać i końec poczekajmy na trenera.
Komentarze
0
Ludzie ogar to nie sędziowie ani ustanwienie tylko brak trenera. Sędziowie sędziowali zle i przedtem a takimi składami wygrywaliśmy. Gdy są kłopoty a nie ma trenera to trzeba przegrywać i końec poczekajmy na trenera.
0
Ludzie ogar to nie sędziowie ani ustanwienie tylko brak trenera. Sędziowie sędziowali zle i przedtem a takimi składami wygrywaliśmy. Gdy są kłopoty a nie ma trenera to trzeba przegrywać i końec poczekajmy na trenera.