0

Ludzie ogar to nie sędziowie ani ustanwienie tylko brak trenera. Sędziowie sędziowali zle i przedtem a takimi składami wygrywaliśmy. Gdy są kłopoty a nie ma trenera to trzeba przegrywać i końec poczekajmy na trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?