0

@Cvzx no tak, bez sensu

0

@Mario96w przecież troszkę wyżej napisałem że lepiej wydać te pieniądze na inne wzmocnienia, nie wmawiaj mi teraz że chce ściągać haalanda xd

0

@Survier akurat azpi i oyarzabala by się idealnie nadawali bo potrzeba nam lewego skrzydła i prawego obrońcy xd

0

@Mario96w oczywiście że jesteśmy zadłużeni ale to wcale nie jest tak że nie możemy kupować zawodników. To się opiera wszystko na księgowości, nie ściągają nam z konta każdego euro które tam wpadnie xd

1

@Mario96w sorry ale dzbanem to ty jesteś jak wypowiadasz sie o finansach klubu na podstawie doniesień medialnych xd
Myślę że gdybyśmy mieli możliwości to i tak lepiej trzymać narrację że nie stać nas na nikogo żeby zbić cenę, ale to tylko moja opinia :)

1

@Mns21 za tą kasę można odbudować częściowo zespół, na duże transfery powinniśmy poczekać

1

@Cvzx bycie czyimś fanem polega między innymi na lubieniu kogoś, więc co w tym złego że jest fanem Mbappe nawet jeśli to głównie przez to że jest łączony z Realem?

1

@fcbarcafan19 fati nowy kontrakt, Araujo 2lata

3

@Rewolucja123 Puig i Mingueza powinni odejść w lecie, jeśli nie zostaną sprzedania tacy ludzie to całą tą rewolucje można włożyć między bajki.

0

@PenaldinhoGaucho będzie grać za małą pensje, będzie praktycznie za darmo, będziemy mieli prawdziwego napastnika. Czego nie rozumiesz?

0

@LS raczej szukałabym kilku solidnych zawodnikow żeby stworzyć mocny kolektyw a dopiero potem uzupełnił to jakąś gwiazda

5

Idealne transfery w lecie:
Cavanii-doswiadczony, w końcu typowa 9tka, charakter jakiego nam brakuje
Kessie- świetny pomocnik, wniósłby dużo fizyczności i mobilności, myślę że z miejsca stałby się wzmocnieniem i nie trzeba byłoby czekać na odpalenie trzy lata
Gaya- lewa obrona potrzebuje wzmocnienia, albę męczy coraz więcej kontuzji, pozatym poprostu przydałoby się odświeżenie, a Hiszpan wydaje się jego naturalnym zastępcą.
Azpiliqueta- poprostu klasa zawodnik, 32lata, rok kontraktu do końca, myślę że jeszcze 2-3 lata na najwyższym poziomie z jego etyką pracy. Hiszpan na koniec kariery mógłby wrócić do ojczyzny, szczególnie że będzie miał coraz ciężej o grę w Chelsea.
No i oczywiście ferran Torres, onana za ter Stegena.

0

@Rust_Cohle tak samo każdy wie że kryzys Barcelony jest przejściowy i za dwa lata znowu mogą być na topie, a miejsce w drużynie ma pewne. Moim zdaniem to nie jest zero jedynkowe, nie dla każdego największą wartością jest pieniądz, gra w Anglii wiąże się też z dużo gorszymi warunkami do życia, zmiana otoczenie, ryzykiem aklimatyzacji itd itd. Skończy się pewnie podwyżką dla Araujo i temat zniknie.

1

@Rust_Cohle w takim razie zawodnicy którzy nie opuścili juve po degradacji to jednak nie są legendy tylko idioci?

0

Uwaga zadaję ważne pytanie i liczę tylko na rzeczowe odpowiedzi od prawdziwych La ramblowych piłkarskich ekspertów a nie żadnych podrabianych.
Jakie ruchy byście wykonali do klubu biorąc pod uwagę że uda się sprzedać Stegena, De Jonga, Coutinho, Umtitiego, Desta, Minguezę?
Mnie bardzo ucieszyłby transfer Cavaniego, jeśli chodzi o charakter i poziom sportowy-top. Wiadomo że zdrowie już nie to co kiedyś, ale brakuje nam poprostu ludzi z takim nastawieniem mogących pociągnąć mentalnie zespół do przodu. No i praktycznie za darmo.
Onana-jedyny słuszny wybór na tą pozycję tak mi się wydaje, myślę że wiele dodawać nie trzeba.
Azpiliqueta- co tu dużo mówić, weteran angielskich boisk, 32 lata na karku, ale forma dobra, zdobywca ligi mistrzów, wygasa mu po sezonie kontrakt i myślę że chętnie wróci do ojczyzny szczególnie że tu będzie pewny gry. Śmiało można stwierdzić że zabezpieczyłby tą pozycję na rok-dwa, nie wiedzę innych ciekawych opcji na rynku.
Kessie- ten gość z miejsca ożywiłby naszą pomoc, nie mam żadnych wątpliwości. Wniósłby fizyczność, mobilność. Klasa zawodnik.
Jose Gaya- w lecie zostanie mu zaledwie rok kontraktu, potrzebny nam ktoś kto powoli zmieni albę i wydaje się to idealny kandydat.
Moim zdaniem potrzebny byłby jeszcze jeden typowy skrzydłowy i byłoby naprawdę o niebo lepiej. Wszystkie te transfery to zawodnicy którzy nie będą kosztować dużo, a podniosą poziom na każdej z tych pozycji. Trochę kasy zarobimy, Coutinho mocno odciąży budżet.

0

@Hubsao to ty jesteś odklejony jak myślisz że nie sprzedamy de Jonga, matsa, Coutinho itd i nie uzbieramy kasy na wzmocnienia, tym bardziej że mówi się o ludziach jak onana czy Kessie za darmo. Pozdro

0

@DIPENNN no to trzymajmy ich jeszcze dwa lata a potem oddamy za 15mln i jeszcze będziemy płacić pensje przez rok XD
Dość taryfy ulgowej dla przeciętniaków

0

@LS przyszedł pan maruda

0

Ter Stegen i De Jong zamienieni na Kessiego i Onanę+ kilka ładnych baniek do wydania na inne cele? Biorę w ciemno i z uściskiem dłoni

5

@doc krótko z nimi, niech ktoś rozgoni to towarzystwo

1

@Nihas chyba już nikt nie ma wątpliwości że z tego gówna bata nie ukrecilby nawet Guardiola z Kloppem razem wzięci

7

Powtórzę się, bo pisałem o tym już jakiś czas temu. Ter Stegen dla mnie powinien zostać wraz z Umtitim, Roberto i Coutinho sprzedany w pierwszej kolejności. To nawet nie jest cień samego siebie, to jest w tym momencie parodia bramkarza, nie daje zupełnie nic, a wręcz obniża morale bo jak muszą czuć się obrońcy mając za sobą gościa który nie daje żadnej nadziei na ratunek w kryzysowej sytuacji. Nazwisko głośne więc parędziesiąt baniek dostaniemy, a taki Onana z miejsca da więcej jakości, a dużo pieniędzy zostanie na inne wzmocnienia. A jak już jesteśmy przy wzmocnieniach. Tu jest tyle rzeczy do naprawy że nie wiadomo w co ręce włożyć. Przede wszystkim sprzedałbym depaya bez wahania, on też będzie warty powyżej 20mln, nawet z rokiem kontraktu. Potrzebny nam prawdziwy napastnik, prawy obrońca, lewy obrońca, jakiś doświadczony pomocnik lub ktoś pokroju Kessiego. Lepienie czegokolwiek z tego co mamy to będzie droga przez mękę, życzę wam i sobie żebyśmy w przyszłym sezonie nie musieli oglądać Matsa, Roberto, Umtitiego, Coutinho, Depaya i Minguezy w tej koszulce bo z taką kadrą to będziemy wiecznie dostawać łomot od byle kogo.

0

@GeneralXavi no w pewnym sensie blokował grę bo wszyscy grali pod niego, nie było typowego prawego skrzydła, a w pressingu graliśmy o jednego mniej. To są fakty, wiadomo jednak że lepiej jak grał bo to co dawał to była ogromna wartość. Nie sądzę jednak że ktoś na poważnie cieszył się że on odejdzie i myślał że gra się poprawi, trochę takie moralizowanie na siłę.

1

@Hartge to wypier*alaj

1

@GeneralXavi zasadniczo ten ich skład przewidywany jakiś niesamowity nie jest, jak nasi wyjdą z czystą głową to możemy coś ugrać. Emocje na bok, w pierwszym meczu do przerwy nie było dramatu, długimi momentami byliśmy stroną prowadząca grę

0

@macio_944 Barcelona 10lat spuszczała regularnie łomot połowie europy, nie dziwi mnie że teraz ludzie się na niej wyżywają

1

@Momals11 to inaczej. Czy uważasz że ujmą jest dla Leo Messiego że nie strzelił gola w ostatnim finale copa america?

0

@ElKamil Xavi nie, ale czasami mam wrażenie że nasi zawodnicy na boisku są jak dzieci we mgle jak idzie kontratak

1

@ElKamil znając życie to Roberta będzie krył Garcia, a Comana Pique xD

8

@Momals11 eder też strzelił gola w finale euro, ale czy to go czyni lepszym historycznie w tych rozgrywkach od Cristiano Ronaldo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?