5

Moim zdaniem największym wygranym wczorajszego meczu może okazać się Moriba. Chłopak wszedł bez żadnych kompleksów, na pełnej pewności siebie kasował raz za razem graczy sociedad, nie bał się samemu pociągnąć z piłką, bawił się grą. Moriba zasługuje na jakieś występy od pierwszych minut, może okazać się nawet że żaden wijnaldum nie będzie potrzebny skoro Ilaix robi taką robotę. Trzymam kciuki, Laporta kiedyś chciał ściągnąć chyba pogbę, a teraz może mieć swojego xd

31

Griezmann dzisiaj od początku świetna robota w rozegraniu i destrukcji, super były te jego powroty po piłkę kiedy de Jong nie miał komu zagrać. Bramka to wisienka na torcie.
A tak poza tym to moriba chyba dzisiaj pokazał że można go brać na poważnie w kontekście rywalizacji o pierwszy skład w kolejnym sezonie, świetny występ, biła od niego pewność siebie i siła.

1

@Vellrod 120baniek to nie są drobne

6

@Katalonbar oczywiście że to drugie,coś takiego może się już nie powtórzyć. Strzelenie pięciu goli brzmi jak coś wielkiego, a zrobienie tego w 9minut to istne sciefie

0

W jakim czasie po meczu pojawia się jego zapis na fullmatchesandshows? Dawno nie korzystałem z tej stronki, a chętnie bym sobie obejrzał całe spotkanie bez sprawdzania wyniku bo nie mam czasu na żywo.

1

@Commando oj tak byczq +1

2

@Junngeas chłopaki chcieli przyśmieszkować ale sami się wkopali xd

3

@FC1899Barca no i nie ma go w kadrze Brighton...

9

Pomyślcie sobie że były plotki o Rabiocie w Barcelonie i równie dobrze to my mogliśmy mieć teraz duet Arthur-Rabiot w pomocy xd

8

@KORTIS Davies w tym roku bez szału, Alba moim zdaniem wrócił na pozycję nr 1.

1

@Rust_Cohle to pewnie najlepsze będą jakieś lekkie buty na wygodnej podeszwie z siatką żeby przepuszczała powietrze.Sprawdz na runcolors.pl czy jakoś tak,nie pamiętam dokładnej nazwy stronki, ale dużo tam jest fajnych butów.

1

@Zip to jeden z uroków tej strony, można spróbować porozmawiać, posprzeczać się na każdy temat. Zawsze jest opcja "ignoruj".

1

Dlaczego ludzie porównują pjanicia do wijnalduma? Przecież to dwaj zupełnie różni zawodnicy, wijnaldum będzie idealną alternatywą w pomocy za Busquetsa który potrzebuje dobrego zmiennika albo kogoś do rywalizacji o miejsce.

4

@Vebrol mamy świetnych młodych zawodników pomieszanych z utytułowanymi weteranami. Ten sezon zaczął się tragicznie, ale kończymy go w dobrym stylu i drużyna zrobiła krok, albo nawet dwa do przodu. Mamy dużo jakości, w zasadzie brakuje nam tylko dziewiątki i stabilizacji w środku obrony. Myślę że potencjał jest bardzo duży.

1

@Jacu327 myślę że brakuje doświadczenia w tej drużynie i nie daliby rady.

4

Barcelona i City są moim zdaniem jedynymi zespołami które może wybrać Haaland. Umówmy się że wielkie pieniądze zarobi zarówno w Barcy, jak i w PSG, City, United i większości wielkich klubów. Trofea natomiast ma szansę zdobywać w Bayernie, City, Barcelonie, PSG. Te drużyny mają najlepsze projekty pod względem kilku kolejnych sezonów. Wątpię że Haaland przejdzie do ligue 1 z której np Mbappe chce uciec pod pretekstem zrobienia kroku w przód w swojej karierze. Nie wybierze też raczej Bayernu bo gra tam Lewandowski. Projekt Realu jest niepewny i oparty na wiekowych zawodnikach, obecnie nie bardzo widać tam jakiś klarowny pomysł na przyszłość. Zostaje City i Barcelona. Historycznie większym klubem jest Barca, mimo wszystko uważam że tutaj miałby większe szanse na seryjne mistrzostwa, na ligę mistrzów, złote buty i złote piłki. Myślę że jak nie w tym to w następnym roku zobaczymy Norwega w naszym zespole. Pierwszy skład, duże pieniądze, trofea drużynowe i indywidualne, gra z Messim+życie w słonecznej Hiszpanii brzmią lepiej niż City.

1

@VamosRakieta mi szkoda ludzi którzy za to zapłacili, Pudzian sobie wygrał bez żadnego ryzyka utraty zdrowia, zgarnął kasę i nikt pretensji o nic do niego nie ma.

0

@Bykunn projekt sportowy mam świetny, drużyna z wielkim potencjałem, w dodatku nowy prezydent no i Messi zostaje. Najważniejsze też że Haaland grałby tutaj wszystko od początku do końca, bo nie mamy napastnika obecnie, a w każdym innym zespole musiałby rywalizować.

28

@BarcaInfo dobrze kombinuje Laporta, w końcu człowiek czyta doniesienia i nie łapie się za głowę

2

@Bykunn dlaczego uważasz że liczą się tylko pieniądze?

0

@Colon czy on właśnie rzucił na nas klątwę?

2

@Kurkmen no co ty,to musiał być poprostu lany poniedziałek xd

0

@daniel32778 miałem na myśli całokształt kariery Suareza

0

Jak dla mnie to Suarez w prime był tak dobry, że Haaland może mieć duże problemy z wejściem na taki poziom.
Ale patrząc na całokształt jego dotychczasowej kariery, liczbę goli i asyst, trofea myślę że Norweg może go łyknąć z palcem w nosie jeśli utrzyma formę i będzie nadal się rozwijał. To jest fenomen jaką on ma regularność i wykończenie. Jeśli trafi do zespołu w stylu Barcelony czy Bayernu gdzie napastnik ma multum okazji to prawdopodobnie będzie walczył z Messim i Ronaldo o rekordy goli.
Najważniejsza jest regularność, Lewy i Luis są w podobnym wieku, czy ktoś by powiedział w 2015 roku że na koniec ich karier Lewandowski będzie wyżej jeśli chodzi o całokształ? Minęło 6lat i Robert ciągle się rozwija, a Suarez już jest jedną nogą na emeryturze.

6

@MesQueUnClub96 no wali fejkiem na kilometr, ale pod zlatana akurat łatwo podpiąć wypowiedzi tego typu xd

2

@Gonzo349 myślę że Lewandowski jest w każdym aspekcie lepszy od haalanda.Ba, myślę że patrząc na całokształt nawet ibra już nie ma podjazdu do Roberta. Zlatan szuka dziury w całym.

0

@fcb710 Neymar kiedyś wrzucał fotki z boksu

0

@totalcrack taka prosta piłka a miażdżą każdego. No cóż, widocznie mają szczęście.

0

Myślicie że totki wygrają kolejny mecz?

0

@Szpenser Benzema i casemiro to faktycznie jedni z najlepszych na swoich pozycjach,więc zgadzałoby się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?