1

Nie kumam tego "nieświadomego zażycia..". Leżała piguła i hap do paszczy bo myślał, że to cukierek? Usprawiedliwianie chorobą, ale lek partnerki.. Albo gościu mało ogarnia albo wyczuli krętactwo i może dlatego wlepili mu karę. Poza tym w zawodzie, gdzie przysłowiowo w każdej chwili mogą cię skontrolować wprowadzasz w siebie dodatkowe substancje.

0

@matkep nie poszedl do psg bo mu na kredyt brakowalo tylko chcial sie szybko nachapac, zabraklo mu pokory i cierpliwosci. gral zajebiscie, w koncu zastapil by messiego ale "potrzebowal wyzwan". nie pyklo. a co do do gwiazd za ta kase.. ten ruch zepsul rynek, teraz byle grajek wart jest 40-50 baniek. podjal decyzje, powinien byc konsekwenty. kibicuje mu ale poza barca

5

neymar wraca, dokupujemy grizmana dajac im pesje porownywalne do messiego. ibra jeszcze gra? jesli tak to koniecznie sciagnac na zmiennika suareza. moze jeszcze thiago bo ma dna. wiecie moze czy figo ma jakies papiery na trenera? ludzie..

10

od pewnego czasu nie mogłem patrzeć na Pepe bo mi coś przypominał ale nie mogłem sobie przypomnieć co. dzisiaj mnie olśniło, że to Krilan z DGB :D

1

liga europy? bez przesady. Messi to bez wątpienia przekozak i uważam, ze jesteśmy bardzo uprzywilejowani moc żyć w czasach kiedy "na żywo" karmi nas magia, ale jest nutka niesmaku odnośnie tych kwot..
otóż w przeciągu kilku ostatnich lat miałem służbowo okazje rozmawiać z rodowitymi katalonczykami, oczywiście w końcu temat schodził na piłkę i, o dziwo, nie byli to "euforyczni entuzjaści" talentu MSN. takie ludzkie (zwane tez polskim) podejście, że jednak te zarobki są niesprawiedliwe.
moje refleksja jest taka, skoro wybieramy model sentymentalny-odrzucając model biznesowy- musimy pogodzić się z tym, ze Barca nie będzie zawsze na szczycie.
przy okazji dodam ze żenujące zaczyna być dla mnie te akcje typu "niech piłkarz wymusi transfer". Skoro nas nie stać zapłacić oczekiwanej kwoty powinniśmy wstać od stołu, a nie zebrać

3

Nie kumam jaka afera. Do zwroconego biletu dorzucili cos ekstra i sprzedali drozej. Skoro w pierwotnej cenie nie bylo np hostessy, nie widze powodu zeby dzielic sie zyskiem z wlascicielem karnetu.

0

chyba kpisz! chcialbys paski na rekawach?!

0

skad te negatywne skojarzenia? katar nie wydaje mi sie typowym islamskim zacofanym dyktatorskim krajem produkujacym terrorystow. moze sie myle, ale lepiej ich logo mi leze ni np microsoft czy mcdonalds. wiadomo ze trzeba sie cenic i postawic takie warunki, zeby byc w pierwszej trojce wartosci kontraktu

0

Nie popieram zwalniania le w styczniu, ale co myśli cię o rozwoju de boera jako trenara? Może pora na powrót do holenderskiej myśli szkoleniowej? Wraz z overmarsem są zarazem nasi jak i z zewnątrz.

0

"..gra obiema nogami, których często używa do dryblingu i strzałów na bramkę." hehehe dodajmy jeszcze, że ma głowę, którą też używa czasem do strzelania goli i wiemy wszystko.

0

każdy może kwestionować wyniki głosowania, ale po co? Powołuje się na twierdzenie "Obiektywizm jest sumą subiektywnych opinii".
florek81 jeśli Twoim zdaniem powinien wygrać Iker, to statystycznie jesteś 3% "społeczeństwa" i przypada na Ciebie np. 13 którzy wybrali by Messiego

0

mam pytanie odnośnie procedury glosowania:
1. Kiedy ono się odbywa? w sensie do kiedy każdy przedstawiciel musi oddać głos
2. można zagłosować na dowolnego zawodnika czy tylko ze wskazanej 23 ogłoszonej przez FIFA na końcu października?

Odpowiedzi są dla mnie istotne chociażby dlatego, że chciałbym wiedzieć czy "ankietowani" wiedzieli o pobitym rekordzie przez Leo

0

nie rozumie do końca procesu glosowania. głosują kapitanowie, trenerzy i dziennikarze.. wybierają zawodników z jakiej puli? z tych 23 co wcześniej "ktoś" wytypował? czy mogą wybrać "dosłownie każdego"? ta druga opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna, gdyż pojawiające się później szczegółowe wykazy wskazują rożne wybory głosujących-jednak znaczyłoby to że wybór padł już w listopadzie, a teraz tylko go FIFA ogłosi

0

nie wykazałem się obiektywizmem ;)
Casillas - Pique, Mascherano, Hummels, Alba - Xavi, Iniesta, Kuba, Yaya Toure - Lewandowski, Messi
"6 Barcy" + Toure (ex-)+ "2 Polaczków" (Trzeba korzystać że są)

0

jak odbieracie jego "gest"? w moim otoczeniu jest to symbol zachęcający do palenia nielegalnych roślinek, a o to nie podejrzewam profesjonalnych sportowców ;)

0

JudoMusu
Nie manipuluj informacją. Jasne, że każdy z nas, zarabiający w polskich realiach by poleciał za taką kasą, ale Pep przecież w Barcelonie nie zarabia groszy. Pytanie, czy Ty byś zmienił prace w "rodzinnym interesie" gdzie odnosisz sukcesy, na nieznaną za powiedzmy 20% podwyżki?

Pep prędzej czy później odejdzie. Nawet jako zawodnik w pewnym momencie zdecydował się na zmianę otoczenia. Chciałbym tylko, żeby dużo wcześniej powiedział: 'To mój ostatni sezon tutaj', a nie zwlekał do ostatniej chwili.

0

KingLeonidas

Zakładając, że remont nie wiązałby się z rozbudową miejsc czy budową dachu. Poprawa estetyki, moim zdaniem nie może wygenerować takich kosztów jak przy budowie drugiego obiektu, zwłaszcza, że ten sam typ prac również się wykonuje na nowych obiektach.
Nie wiem do końca jak zmieniają się parametru wytrzymałościowe betonu z wiekiem, ale wydaje mi się, że półwiecze to nie tak dużo, aby konieczny był kapitalny remont pod względem bezpieczeństwa. Beton chroni zbrojenie, a zbrojenie utrzymuje wytrzymałość.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to koszty związane z zabezpieczeniem konstrukcji stalowej. Stal pewnie bardzo podatna na korozje, "grubo" malowana teraz zastąpiona zostanie współczesnym materiałem.
Chyba że Rosell chciałby przy okazji pogrzebać w przestrzeni handlowej, wtedy koszty związane z ingerencją w konstrukcje, o których pisałeś, mogą mieć znaczenie.
pozdrawiam

0

jakoś nie mogę sobie przyswoić, że renowacja będzie porównywalna do budowy nowego stadionu. Zna ktoś więcej szczegółów remontu, albo był stosunkowo niedawno na stadionie i może ocenić co jest do zrobienia?

0

Nawet Gmoch by lepiej tego nie rozrysował ;)

0

reform nie robi sie jak sie wpada w kryzys tylko jak sa korzystne warunki. mamy stosunkowo mlody sklad, z perspektywami i solidnym zapleczem. uwazam ze 45 milionow to i tak za duzo na zakupy (przynajmniej w tym roku). lawka byla troche krotka ale mozna liczyc na rozwoj Affelaya, Tiago i Fontasa. Powinnismy podziekowac Milito, wypozyczyc ktoregos z pary Jeffren-Bojan(prawo pierwokupu) i ewentualnie kogos to ataku, moze jakiegos starszego i tanszego pilkarza, ktory mialby jeszcze cos do udowodnienia

0

myslalem ze paszport ma bardziej znaczenie symboliczne. kiedys jak Rivaldo mial dostac hiszpanski paszport bylo mowa ze nie bedzie mogl grac dla Brazyli. no ale to dawno bylo i albo cos sie zmienilo albo zle zapamietalem. w kazdym razie dzieki za wyjasnienie

0

mam pytanie.. ciagle obowiazuje ten przepis ze nie moze byc w jedenastce wiecej niz 5 z poza ue?

bo jak licze to jest Dani, Maxwell (Adriano), Messi. moze sie zdarzyc ze Keita i Mesherano za Xaviego i Busquetsa. Jesli by doszedl Sanchez to juz by w szesciu razem nie zagrali.

0

jaka jest zasadajesli chodzi o stroje? wiadomo u siebie - zawsze podstawowy, na wyjezdzie zawsze wyjazdowy albo alternatywny, tak? co decyduje jesli nie ma konfliktu kolorow?

0

dzieki uratowaly mnie te linki.

mam jednak jedna uwage, a moze prosbe.. chodzi o "radosc Guardioli" albo "Barca mistrzem..", nie moglem obejrzec meczu a jak juz pobralem to stracilem radosc z ogladania.. moze by pomyslec nad jakims dyskretniejszym podpsywaniem plikow? albo tez przesylanie linkow bez zagladania na strone gdzie na glownej jest wynik, powiedzmy na maila. sam ze swojej strony moge sie polecic i licze ze w razie potrzeby tez bede mogl na kogos liczyc. co myslicie? PAX

0

moj ulubiony pilkarz, najwiekszy idol z dziecinstwa! zycze mu jak najlepiej i mam nadzieje widziecgo jako trenera w tych najwazniejszych meczach w Europie

co do kontrowersji zwiazanych z jego przeszloscia nie zamierzam sie odnosic bo wyddaje mi sie to niegodne i glupie..

natomiast jesli chodzi o koncowke kariery to chyba nie bylo to spowodowane nadmiernym imprezowaniem, tylko kontuzja kolana i nieprawidlowym procesem rehabilitacji dobranym przez lekarzy FCBarcy..

0

nie wypowiadam sie czesto, bo po co. zwykle czytam to co inni napisza i najczesciej jest ktos z kim potrafie sie zgodzic.. dzisiaj nie chce mi sie czytac;p powiem tylko, ze ciesze sie ze nie zagral " Leo" ani Ibra, bo co do Ibry to uwazam go za jednej z najbardziej niezawodnych zawodnikow ostatnio, to z Messim juz nie jestem juz taki przekonany.. nie chce tu wszczynac jakiejs nagonki, w zadnym razie!! po prostu pilkarz czasem musi odpoczac, a i druzyna musi odpoczac od pilkarza. bylo to widac dzisiaj i bylo to widac w pucharze-mlodziaki(Pedro) graja lepiej, gdy nie sa zobligowani do podania innym..

taka sytuacja sieszy mnie tym bardziej, gdy przypomne sobie pewien moment zeszlego sezonu, a dokladnie znowu jakis mecz w pucharze krola.. niemoc, niefart.. wchodzi Messi i 2 gole..

pozdrawiam tych krorym chcialo sie to przeczytac ;) PAX V

0

w zakladce rec chanells ani w folderze recordfiles niczego nie przybywa po nacisnieciu na nagrywanie..

0

Gorthin

widizialem wlasnie.. tylko nie moge rozgrysc jak to pozniej odtworzyc ani gdzie to sie zapisuje..

0

nie bede mogl obejrzec drugiej polowy.. orietuje sie czy jest jakas opcja nagrania meczu przez sobcast albo windows media player?

0

hehe zarabisty filmik i ekstra zawodnik.. zobaczylem tyle, ze umie biegac, strzelac po slupkach, ladnie sie uczesac i zawiazac sznurowki! gratulacje dla montarzysty ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?