0

i dobrze stlamsimy londynczykow w ich wlasnym miescie!

0

mrowis z finalu eliminuje jedynie czerwona kartka lub 2 zolte (czyli w konsekwencji czerwona) w 1 meczu.

0

tez bym prosil o link najlepiej nie z justina bo tam jest ten limit transferu na kraj:/ gg 8838232.

0

kurde przede wszystkim niech henry wejdzie, busquets out a iniesta w jego miejsce.

0

z tego co wczoraj widzialem to FCB grala w oslabieniu: 11 na 14 :/

0

hehe guardiola ma leb na karku :) i bardzo dobrze FCB ma napiety terminarz niepotrzebne sa dodatkowe mecze reprezentacji

0

Moje oceny: Valdes 8, Sylvinho 7, Caceres 8, Marquez 7, Alves 8,Toure(bez oceny), Xavi 9/10, Iniesta 7, Messi 7, Eto'o 9, Henry8 Rezerwowi: Keita 7, Gudijonsen 5, Bojan 6

0

zalosni sa ci, ktorzy mowia, ze FCB nie ma szans w starciu z LFC...barca od poczatku sezonu gra pilke, ktora wszyscy sie zachwycaja a live zagral 2 dobre mecze (real, manu) i juz to przekresla wszystko co grala do tej pory barca?

0

23 bramki w 22 spotkaniach ;]

0

i po raz kolejny potwierdza sie to co powtarzam do znudzenia: przedluzyc kontrakt z eto za wszelka cene! z innych wzmocnien potrzebujemy tylko silvy na lewe skrzydlo (henry mialbym b. dobrego zmiennika lub na odwrot i iniesta w koncu bedzie mogl spokojnie kazdy mecz grac tam gdzie jego miejsce: w srodku razem z xavim.

0

za nic w swiecie ! przedluzyc z nim kontrakt do 2014 tak jak xaviemu! to najlepszy napastnik na swiecie. strzela tyle bramek a trzeba przyznac ze ostatnio mimo ze prezentuje dobra forme to nadal nie jest szczyt jego mozliwosci! ani villa ani tym bardziej adebayor sie do niego nie umywaja

0

kwota za drogbe mocno przesadzona, sneijder to w ogole kpiny wart jest polowe tego, messi drozszy od ronaldo, reszta jest ok

0

pocieszajacym aspektem jest wynik jaki barca osiagnela w ostatnim meczu ze sportingiem. 6:1 o ile dobrze pamietam. wierze ze chlopaki nawet w takim oslabieniu sa w stanie wygrac

0

szczerze mowiac zaden pilkarz nie jest warty 100 mln. za kogo moznaby tyle zaplacic? za c. ronaldo ktory moglby utrzymac forme taka jak w zeszlym sezonie? napewno tak. za kake z obecna forma? napewno nie. za messiego ktory przez dluzszy czas utrzymalby obecna forme? napewno tak

0

wszystko ladnie, pieknie ale o tyle o ile nikogo nie dziwia takie wypowiedzi na temat messiego to moim zdaniem na swiecie sa pilkarze rownie dobrzy jak robben, a nawet lepsi. no ale dobrze rozumiem odwieczna rywalizacje miedzy realem i barca i nie dziwie sie realowi, ktory ze tak powiem chce ,,nadarzyc" za barca i dlatego tak wychwala robbena (co nie znaczy ze mowie jakies zle rzeczy na temat robbena. to b. dobry pilkarz ale jesli mam byc szczery to nie zachwyca mnie on tak jak np. messi, kaka, gerrard, xavi czy nawet ronaldo

0

GENIALNE!

0

moim zdaniem powinien wygrac messi. cr7 nie pokazuje nic od maja a ME byly wprost kompromitujace dla niego

0

nie! sciagnac silve na lewe skrzydlo, podpisac nowy kontrakt z eto to powinny byc dwa priorytety dla zarzadu

0

nie! sciagnac silve na lewe skryzdlo, podpisac nowz kontrakt z eto! to powinny byc dwa priorytety dla zarzadu

0

super sklad :D mam nadzieje ze Messi i Eto'o cos dzis ustrzela. szczegolnie trzymam kciuki za Eto'o bo ostatnio niestety troche gorsza dyspozycja ;]

0

mam nadzieje ze wygramy :)

0

no pewnie super robben najlepszy w lidze :D smieszne. nawet jesli te dryblingi sa prawda to ile robben ma goli a ile messi? ile maja asyst? prosze nie mowcie (zwracam sie do piszacych tu kibicow realu) ze robben jest lepszy od messiego bo to jest smieszne. arjen nie dorasta leo do piet . zreszta nie tylko jemu. jest wielu lepszych skrzydlowych od robbena. np. david silva

0

zobaczymy po meczu...

0

nie zgodze sie tylko z tym ze real zawsze dochodzi daleko w europejskich pucharach...ile to juz lat odpada w 1/8? :D

0

no coz raz jeden ma szczescie raz drugi. dzis np manchester dostal 2 bramki w meczu z southampton.

0

typowy przypadek kozaczka przedmeczowego, ktory ma szacunek dla rywala aczkolwiek niedocenia go i przecenia wlasna druzyne

0

w tym momencie zyskal sobie u mnie 100 pkt :)

0

Haryztybetu: nie zgodze sie z Toba, ze liga wloska jest trudniejsza niz hiszpanska i ze jest tam wiecej techniki i pressingu. Aczkolwiek w 100% podzielam Twoje zdanie co do interu

0

mam nadzieje ze dzis FCB pokaze na co ich stac. to bedzie arcytrudny mecz ale do calej sprawy podchodze z duzym optymizmem

0

na szczescie zlota pilke przyznaje sie za rok kalendarzowy a nie za sezon wiec moim zdaniem wygra Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?