cat_r37
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe dlaczego w komunikacie klubu pojawiło się nazwisko Manaja. Przecież jest wciąż piłkarzem rezerw, w przeszłości nawet znalazł się na jednej z list powołanych Setiena na mecz La Liga. W takim wypadku przecież chyba mógł normalnie występować w zespole?
Czyżby miał dostać pełny awans? Czy może jest za stary i dlatego musiał być dodatkowo rejestrowany?
1
@bixmix nie dostał powołania.
2
Jeśli komunikat klubu jest prawdą (na stronie La Liga wciąż brakuje potwierdzenia) to w końcu należy pochwalić za coś zarząd Laporty. W końcu udało im się czegoś nie zepsuć.
No i ciekawie wygląda fragment odnośnie obniżenia wynagrodzenia. Ciekawi brak wzmianki o Roberto.
1
@The_Man Umtiti był dobrym transferem, przed kontuzją był czołowym stoperem na świecie i takie są fakty.
- Digne był bardzo dobrym piłkarzem, w dodatku na nim zarobiliśmy.
- Cillessen jeszcze lepszy transfer, w dodatku ogromny zysk księgowy.
- Denis Suarez, odzyskany za grosze, oddany za znacznie większe pieniądze.
- Paulinho, wniósł sporo do zespołu i odszedł drożej niż przyszedł.
- Yerry Mina, jeden z najlepszych transferów w Historii klubu. Szybki i bardzo duży zysk.
- Marlon, również na nim zarobiliśmy niezłe pieniądze.
- Todibo, kolejny piłkarz na którym zarobiliśmy solidne pieniądze.
Poza tym z łaski swojej, najpierw naucz się pisać a później pisz. Bo pisanie nazwisk piłkarzy z małej to zwykła żenada.
0
@AxelF "Wszystkioch udało się pozbyć bez trudu"
Keirrison, kupiony za 14M Euro.
Nie zagrał ani raz w Barcelonie.
Przez 5 lat błąkał się po wypożyczeniach aż odszedł po wygaśnięciu kontraktu.
Henrique, kupiony za 8M Euro.
Nie zagrał ani raz w Barcelonie.
Przez 4 lata błąkał się po wypożyczeniach aż odszedł po wygaśnięciu kontraktu.
Ja rozumiem, że wasz idol Laporta kłamie na każdym możliwym kroku ale wy nie musicie tego robić, serio.
2
@sokot no i super, a czy jego fenomenalny następca ma projekt sportowy? Ma jakikolwiek projekt? Podczas kampanii nic nie pokazał, efekty jego działań są opłakane.
0
@Bobo25 mowa oczywiście o FFP La Liga i Tebasa. Problem w tym, że to niczego nie zmienia bo jak widać te ich obliczenia chyba nie są zbyt rzetelne.
1
@Huck ja nie ogłosiłem się jako zbawca klubu, ja nie wyśmiałem ludzi którzy faktycznie pracowali nad projektem, ja nie okłamywałem ludzi na każdym kroku.
2
"Piłkarze, którzy zostali sprowadzeni, będą mogli zostać zarejestrowani, zgodnie z naszym rozumieniem zasad finansowego fair play" - Joan Laporta.
Ostatni dzień na rejestrację piłkarzy przed pierwszą kolejką ligową. Memphis Depay i Eric Garcia wciąż nie mogą grać w barwach Barcelony.
1
@Huck haha, tyle kłamstw przez tych kilka miesięcy w klubie, tyle syfu a wy dalej swoje, coś pięknego.
Do dzisiaj trzeba zgłosić piłkarzy na pierwszą kolejkę a wasz idol na urlopie no ale co biedak może zrobić.
Jak się nie ma żadnego planu to faktycznie ciężko cokolwiek zrobić.
0
@Persyfl dokładnie, to najgorsze co by się mogło stać z perspektywy kibica Realu Madryt.
7
Grupa socios szykuje bardzo miłe przywitanie Laporty ;) Ciekawe czy faktycznie do tego dojdzie.
A jeszcze nie tak dawno było tutaj wielkie oburzenie, że jak mogę krytykować Laporte11!! 1!
6
@Robert1603 przecież on jeszcze na prezentacji Emersona mówił o dwóch - trzech transferach do klubu i że wszystko idzie dobrze XD
To niesamowite, że mimo całej masy kłamstw dalej są ludzie którzy go bronią.
0
@Criss18Barca w Polsce awans do Ekstraklasy czy tez jej następne zwycięstwo można osiągnąć kimkolwiek, naprawdę. Później dostajesz pieniądze z Europejskich pucharów i możesz powoli zacząć budowę prawdziwej ekipy.
0
@QuiqueSetien1958 super fakty, szkoda tylko, że baza argumentów jest tak uboga.
0
@QuiqueSetien1958 no i gdzie tu cokolwiek na temat lig?
0
@QuiqueSetien1958 wszystkie ligi poluzowały zasady? Które ligi i jakie zasady?
0
@Cule1234 uuuu konferencja wraz z Verrattim?
0
@QuiqueSetien1958 jest chory bo chce żeby kluby nie zbankrutowały? XD
1
@Krzychuuuu14 a w jaki sposób to ma obniżyć wydatki klubu na płace?
0
Chodzą głosy, że Pedri ma zagrać w starciu z Realem Sociedad. Oznacza to, że jeśli Pjanic nie zostanie sprzedany przed piątkiem to zapewne Pedri będzie musiał rozegrać cały sezon z numerem "16" na plecach.
Biorąc pod uwagę, że mamy spory problem z miejscami w kadrze to ktoś inny będzie musiał przejąć numer Pjanica.
I w takim wypadku są chyba tylko dwie opcje. Pierwszą jest Philippe Coutinho który na nasze nieszczęście zapewne zostanie w klubie. Ostatnie doniesienia sugerują, że Alex Collado planuje ostatecznie zostać w klubie i w takim wypadku to on mógłby przejąć "8".
Na ten moment wolne są numery 10, 24, 25. Bez numeru wciąż pozostaje Eric Garcia (Romero donosi, że zagra z 24), Oscar Mingueza, Alex Collado i prawdopodobnie Inaki Pena (jeśli może zostać z numerem 26 to byłoby super, jeden problem mniej).
0
@mcsarna "Laporta nie był skłonny podejmować ryzyka np. upadłości klubu."
Laporta sam twierdził, że Messi odpowiadał za 1/3 przychodów klubu. W jaki sposób zatrzymanie kury znoszacej złote jaja miałoby być ryzykowne? Przecież oddając Messiego oddał też przychód klubu. Tak wynika z jego słów.
2
@Emhyr jeśli kluby wydają po 115% dochodów na pensję to to nie ma niż wspólnego z rozwojem.
13
@Kgorecki2500 ale to nie jego wina, jego kłamstwa, brak planu i jakichkolwiek efektów to wszystko wina Bartomeu. Wszystko idzie dobrze, niedługo będą świetne wiadomości dla kibiców!
9
Do 13 sierpnia jest czas na ogarnięcie syfu.
Do 13 sierpnia Laporta wybrał się na urlop.
Nie żebym się nie spodziewał cyrku ale to jest za mocne.
1
@VamosRakieta żeby być najlepszym piłkarzem najpierw by wypadało być najlepszym pomocnikiem ;)
0
@Phoenixx spokojnie, Laporta zaraz znajdzie jakiegoś kumpla albo kogoś z rodziny, ma już doświadczenie.
0
@Tomo1989 jeśli ten sezon przyniesie nam Balde, Nico, Gaviego czy Demira to będzie to naprawdę dobry sezon. Niezależnie od wyniku sportowego.
3
@Matan_Zajcev może dlatego, że WSZYSTKO IDZIE DOBRZE a jego obietnicą wyborczą było zatrzymanie Messiego na te dwa lata?
0
@RobiS za tłumem haha XD