3

Jaki mily widok , Vitor sie ladnie przywital z cala lawka Barcy. super zachowanie. No hard feelings widac.

0

@sokot tak Alba bronil , mowil ze ogarnil sie bo on jest mlody. Tylko kto to byl ten mlody?
EDIT Do Sergino Desta mamrotal zeby go nie dotykal. A potem do Alby powiedzial o zabijaniu.

0

Wszedzie filmiki jaki to Mbappe biedny bo go Bellingham zignorowal czy Carvahal mu nie zbil piatki a ja ciagle pamietam jak on w meczu z Barca do jakies naszego mlodziaka powiedzial cos w stylu
"Na ulicy bym cie zabil".
Nie zal mi go ani troche.
EDIT do Alby powiedzial to, broniacego Desta wtedy.

0

No ze Enrique jest malo profesjonalny to nie tajemnica. Pasowalby do niego asystent Setiena.
Luisowi brakuje salonowej oglady, za temperamentny jest.

2

Pena idzie ta sama sciezka co Valdes. Strasznie przecietny bramkarz ktory zrobil kariere na genialnej obronie i tym ze posiadalismy piłke 80% czasu.
Ale co strzal w swiatlo to bramka. Raz na jakis czas jakas chora interwencja budowala Victorowi legende.
Bardzo bym chcial zeby Inaki nabral pewnosci bo ma calkiem fajny refleks, u bramkrza bardziej niz u innych potrzebne jest wyczucie i ogranie.
Oby nam nie zawalil niczego powaznego.

23

To jest dokladnie to co daje Yamal (skrzydlowy), rozciaga rywali na boki.
Z 2 takimi byloby jeszcze lepiej bo przeciwnik mialby 3 strefy do pokrycia.
Bez skrzydlowy wystarczy zatamowac srodek pola bo wiadomo ze Barca skrzydlami nie pojdzie bo nie ma kim.

0

@ziomal62 @danijacek cofam to qwa xD

0

Rykooooszet !!!!!!! 1-0

1

Ferran ma jedna wazna przewage nad Lewym, dobra technike, wiec moze wiecej akcji nam sie "sklei" niz zostanie zatrzymanych przez odskakujacą Robertowi piłke.

6

Podoba mi sie jak juz po paru dobrych meczach kibice maja oczekiwania jak od Barcy Guardioli.
Swietna decyzja o wystawienia Martina. Nie sztuka jest zgasic mlodego po paru zlych meczach, tak jak Penii.
Tak sie buduje zawodnikow, poprzez zaufanie jak im nie idzie. Tego potrzebuja mlodzi.

2

Pytanie na ile to wiarygodne dane. Zebysmy nie musieli przypisac tych dobrych meczy efektowi "nowej miotły".
Oby Flick ogarnal ich bo ewidentnie widac ze spuscili z tonu w meczach.

4

Aha czyli o to chodzi w powiedzeniu "Nie ma nic za darmo"
Mysle ze mamy zly trend gdzie jedno, dwu sezonowcy sie za wysoko cenia.
Premie to on moze dostac jak strzeli 30 goli.

0

@comtedurgell pytanie jak to wplynie na reszte pracy i ich motywacje jak im zaczna kary dawac. Czy sobie nie pojda jak niegdys chinczycy z Polskich autostrad

27

Ciekawe ze typ za darmo z doswiadczeniem w europie i kilkoma bramkami na koncie sie nie nadaje , a kot w worku z brazylii za 60mln juz tak.
Chyba inne osoby scoutowaly ich.

1

1

Na 100% to jest kibic Realu.

4

De Jonga nic nie uratuje, on zawsze bedzie na alibi bronil.
Pedri przy nim to ma mental Kante w defensywie.

5

To druga taka interwencja Penii gdzie on qwa chowa reke do tylu zamiast rozlozyc ja i odwraca tylem do strzalu bo sie boi pilki. No jaja

0

strims in dla hackerow ;)

1

@Sienkiewko juz dawno poprawili

8

Czy ja nie potrafie czytac czy wy nie napisaliscie ile mu brakuje?

30

Messiego odroznialo od poczatku konkretnosc w poczynaniach, nie bylo zabawy, nie bylo joga bonito, wszystko co robil bylo efektywne, dawalo zdobyte pole, asyste albo gola.
Yamal na razie duzo sie tez bawi ,troche jak R10 jesli rozumiecie o co mi chodzi.
Jest troche gry pod publiczke co u Messiego mialo drugorzedne znaczenie.

1

Calkiem niedawno zrobil to samo Lamine tylko o wiele mocniej i gol tez byl uznany.

2

Czytalem na stronie Realu jak ich kibice maja nadzieje ze Bayern nas wyjasni, oczywiscie bylo to po to zeby na chwile uspokoic ich strach przed meczem z nami.
Mysle ze teraz boja sie jeszcze bardziej.

0

A kto nam odda za zysk z biletów i dnia meczowego?
Kto ufunduje podroz i zakwaterowanie druzyny i naszych kibiców?
Nie mówiąc juz o atucie własnego boiska.

26

Da sie bez naciagania powiedziec ze gdyby Barca poszla jak na Rayo to 6-7 goli by wpadlo. Zrobili swoje i zwolnili tempo.
Casado rosnie w oczach, szkoda ze Xavi zmarnował mu sezon, moglby byc już teraz o wiele bardziej kompletnym i ogranym piłkarzem.
Fajnie ze Ansu dochodzil do sytuacji, lepszee zmarnowane niż jakby ich wcale nie bylo.
Yamal dzis troche ponizej "swojego" poziomu ale wiadomo zdarzy sie nie raz.
Ogólnie fajnie wygrywac takie mecze bez stresu do 90 min jak to bywalo niegdys.

1

Tzn na bank bedzie dostepny na Bayern a potem zobaczymy czy na Real :)

21

To ciekawe jak szybko kibice wchodza w tryb ultra euforii jak po MSN i Guardioli ciezko bylo przelknac gorsze lata tak po 7 meczach spodziewane byly juz same wygrane i manity. Osasuna wygrala wszystko u siebie, sa mocni mecz byl z gory z tych ciezkich przed LM w ktorej nie mamy marginesu juz.
Moim zdaniem Flick uznal ze nie da sie go wygrac na pol gwizdka pierwszym skladen wiec posłał na ogranie mlodych.
Wkalkulowal ze moze sie poslizgnac tutaj. To nie Xavi co nie planuje na przód.
Zaufajmy mu, trenerzy czesto wybieraja spotkania do wiekszej rotacji ktore nie musza przyniesc 3pkt a moga przyniesc problemy zdrowotne i kontuzje

0

Zbyt wielu graczy na boisku ktorzy nie biora odpowiedzialnosci za gre, tylko odklepywanie do tylu.
Ferrna, Torre, Martin, Eric G.

1

@LatajacyHolender jest 6 cm wyzszy niz Puyol, 4cm wyzszy niz Mascherano i tyle samo co Marquez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?