0

Problemem Barcy nie jest 1szy skład tylko krótka ławka. Jednym transferem naszych problemów nie rozwiążemy. Albo trzeba dokupic zmienników na poziomie ale zacząc stawiać na młodych Samperów itd a nie tylko udawać że się ich na mecze zabiera.

1

Mam nadzieje z to jego zrezygnowanie (mentalne) i motywacja nie odbiją się na grze w Barcy. Tego tak nie da się odciąć nawet jak zrezygnuje z reprezentacji. Messi bardzo przezywa takie porażki bo po części na pewno bierze je na siebie a itak presja na nim jest ogromna. Rezygnacja z kadry nie oznacza ze wroci do Barcy i nagle zapomni o tym. Oby się pozbierał i znalazł jeszcze siły.

Mógłby Cristiano do niego zagdać...Słuchaj stary ja to dopiero mam kadre do d...y a mimo to nie rezygnuje

0

Znowu kupimy "przyszłościowych graczy" a będziemy grac 12ką tych samych zawodników cały sezon poza 2 pierwszymi rundami Copa del Rey:(

8

Gol Bale’a sprokurował gola ???

3

Swój klub kochał Del Piero i Buffon jak degradowali Juventus kilka lig niżej, myślicie ze gdyby takie cos przydarzyło się Barcelonie Neymar by nadal ją kochał?
Uciekłby stąd nawet do Legii Warszawa.

15

Już Ronaldo zapomniał jak niektóre Gran Derby wyglądały.
Ale Islandii wypomnieć defensywną gre potrafi...

0

A Lusi Enrique i Guardiola gdzie?

0

Za kaleke Vermaelena daliśmy chyba 17 to 10mln za młodego zawodnika który na pewno więcej wniesie niż Belg to są śmieszne pieniądze.

0

Do Bilbao nie pojdzie bo tam trzeba być Baskiem żeby móc grać :)

0

Oby nie był drugim Ronaldinho...
Na jego poziom nigdy się nie wzniósł ale nie chciałbym że skończył karierę w taki sposób jak R10.

0

Widać jak na dłoni że Barca nie ma w ogóle pomysłu na gre, cała ta nasza tiki-taka działa jak Messiemu chce się biegac. LE nie ma wogole pomysłu ani i taktyki. gramy od kilku lat to samo i tylko dobra forma Messiego i Neymara z Suarezem dawała nam zwycięstwa. Jak Messiemy i Neymarowi nie wychodzi to Barcy nie ma. Wykrakałem że pozamienialiśmy się intensywnością gry z Realem. Nikogo nie powinnismy wymieniać, mamy dobrych graczy, potrzeba tylko innego podejścia trenera. Wczoraj Messi był do zmiany w przerwie ale trener się boi go ruszyc. Koleś który żąda kolejnych podwyżek za dreptanie po boisku w tak ważnych meczach. Na miejscu Mascherano który zap...ala cały mecz lekko bym się zdenerwował na tle finansowym.
Nasza Barca jest więźniem swojego stylu. Nie potrafią grać nic innego trzeba ich oduczyć albo nauczyć radzić sobie w takich sytuacjach ale do tego jest potrzebny doświadczony trener. Obawiam się że jak to będzie tak wygladać to albo poleci któryś z dwójki Suarez-Neymar albo LE na koniec sezonu.

0

Ogladał ktos z was mecz na www_telewizjada_net ??
Od 3h nic mi nie zacieło ciekawe jak sie mecz zacznie na Canal +

1

Mam nadzieje tylko że po pierwszym gwizdu znowu nie będę musiał oglądać dreptającej Barcelony. Gdyby narzucili chociaż w połowie taka intensywność jak Atleti to są w stanie rozjechać ich jak amatorów.
Najbardziej się obawiam tego że pozamienialiśmy się z niedawnym Realem na zaangażowanie w spotkaniach...
Ale wierzę w zwycięstwo!! VEB

0

Lucho wyglada z ryja jakby chlał 2 dni przed meczem :P

0

Tak naprawde to cieżko kogokolwiek znalezc poza Neymarem i Suarezem kto moglby ruszyc ta ekipe. Prawda jest taka że zaden z nich poza Suarezem ktory ma duzo checi do gry nie pokazuje nic specjalnego. Brak im motywacji i determinacji, 50mln rocznie pensji messiego wliczajac podatki to jest zenada za kolesia ktory spaceruje po boisku. Jemu powinien w szatni ktos liscia jebnąć za to jak on traktuje Barce. Szkoda ze w pilce nie ma obnizek pensji po slabej grze a nie ciagle podwyzki

2

Dlaczego Valencia ma 7 kolejek rozgranych w waszej tabeli?

0

Liczycie po 90 min za mecz a jesli by wpuscil w 90+

0

Dlaczego w tabeli ligowej Valencia jako jedyna ekipa ma 5 spotkań? z kim ona grała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?