0

Na pewno nad podwyzka Messi pracuje bardziej intensywnie niż na boisku w większości meczów.

0

Dla Kloppa trzebaby wymienić 80% składu. Prawie żaden z obecnych zawodnikow nie umie biegac. Barca gra coraz bardziej na stojąco. Oprócz Umtitiego Neymara Rakitica i Suareza reszta musiałaby odejść. Noi musiałby to być trener z autorytetem pokroju Ancelottiego który walnął by w stół jakby Messi spacerował po boisku. (blabla uratowal nas z Leganes, zrobil to co musial a powinien więcej jak na jego chora pensje.)

0

Ronaldo pokazal ze przynajmniej się stara w meczu z Napoli

0

Oczywiście ze to nie tylko wina Messiego. Mysle ze po ok 15 latach czas żeby druzyna zmienila taktykę i podejście. Ile można grac tikitake? I ktoś musi zmienić podejście do Messiego. Futbol ewoluuje a my stoimy w miejscu. W dodatku wyglądamy jak bezdomne wychudzone dzieci przy swietnie zbudowanych zawodnikach innych druzyn co tez swiadczy o przygotowaniu. Pewnie na treningach tylko w dziadka graja a na siłowni robia selfie.

0

Za zasługi w przeszlosci nikt nie gra. to ze nas uratowal 2 lata temu nie znaczy ze za to mamy go wielbić i nic nie musi robic na boisku.

1

Zapatrzeni slepo w Messiego. trzeba przejzec na oczy ze to nie ten sam gracz co 5 lat temu. gwiazdorzy więcej niż Ronaldo. Spacerkiem po boisku. W 10 sie nie meczu nie wygrywa. Zal Suareza który zasuwa w odbiorze.

0

Nie da się meczu wygrac w 10. Kiedy Messi sobie nadal chodzi. Potrzeba trenera który go zlapie za jaja. On był gwiazda 5 lat temu. Teraz jest gwiazda jak mu się chce.
To reszta druzyny powinna zarabiać po 20mln to oni gryza trawe na boisku.
Wiesza sie psy na Rakiticach, Pique a nikt nie zwroci uwagi ze nietykalny Messi du..py nie ruszy na boisku żeby pozabierać pilke, popracować trochę.
nawet w akcjach ofensywnych stał sie nudy z tym jego przezutem do Neymara.
ile można tak grac? Barca będzie szla na dno poki ten Messi będzie tutaj. Wszsytko gramy pod niego i cala druzyna cierpi. Od 2 lat to widać ze on gra jak mu sie chce. A nie kiedy trzeba. Wstyd by mi było rządać podwyżek kiedy nic nie robie na boisku i już nie mam takie wpływu na wynik.

0

De Marcosa dawac :D

0

W finale zagramy z Celta albo Alaves. Nawet bez Suareza ponnismy jako Barca na miękko ograć takich rywali. Mamy szeroką kadre u nas bramki strzela wielu zawodników nie tylko Suarez. Nie zachowujmy się tak jakby nasza repr stracila Lewego.

0

Kiedy ostatnio Digne grał?

1

Barca musi zmienić wkoncu styl gry, ustawienie cokolwiek. To już nie jest uzależnienie od Messiego ale tego czy mu się chce biegac czy nie. Suarez stoi na srodku a w promieniu 30m nie ma zadnego gracza Barcy. Jak tak grać? Wszyscy Barce już znaja, nic nie ugramy więcej na tikitace.

0

Czas już w Barcelonie na zmiane stylu gry. Ciagle uzależnieni od tego czy Messiemu się chce trochę biegac czy nie. Akcje ida 1m od niego a on sobie patrzy. Może czas zmienić ustawienie. Wszyscy się już poznali na Barcelonie. Nie można grac tego samego przez 15 lat. Futbol idzie do przodu a my stoimy (dosłownie i w przenosni)

0

Nasza frontowa trójka jest zwolniona z biegania za piłką? W meczu w którym nasza druzyna musi walczyc o piłke nawet wtedy Messi nie potrafi ruszyć d... i trochę pobiegać. Za pare dni zjawi się po kolejna podwyżke ale żeby tak trochę poprawcowac to już nie. Neymar chociaż trochę wracał a Suarez oprócz spalonych to niewidoczny. Jak piłki do nich nie docierały to trzeba się było wrócić po nie. Żał mi drużyny bo przez tą trójke napracowali się dużo więcej. A co piłka do przodu to stracona.
Możecie mnie hejtowac teraz ale prawda jest taka że Messi już nam nie wygrywać meczów takich trudnych, i powinien się trochę zaangażować w prace na boisku. Wk... mnie to jak przebiegają kolo niego z akcja 1,5m od niego a on tylko patrzy albo sobie idzie w innym kierunku.

5

pod Cristiano robią podwaliny

2

Mało kto dopuszcza do myśli że LE jeszcze się uczy. Ze po paru latach nie będzie miał samych dobrych decyzji. Są trenerzy z 30 letnim stażem a i tak popełniają błędy. To samo zawodnicy, tylko że oni w przeciwieństwie do was nie wytykają sobie błędów nawzajem tylko zawsze mówią ze to cała drużyna zawiodła a nie ten czy tamten. Polska mentalność zawsze szuka kozła ofiarnego.

0

zastanawia mnie jak słabo on musi trenować i grać na treningach że nawet na ławke się nie łapie. dziwne to.

1

ciekawe czy Vidal zagra

0

Jak Cancelo popatrzy co się stało z Vidalem to zleje taką karierę. Vidalowi należy się szacunek a już na pewno szansa. Pół roku nie gral w piłkę wiec chyba da się zrozumieć ze dłużej forme będzie łapał. Arda grał więcej a i tak piach. Pół roku mu zajęło ponad dojście do formy.

0

Podobały mi się Pepa reakcje wczoraj na próby klepki, strzały i podania jego ekipy. mówiły cos w stylu...po co ja tu k... przyszedłem.. :D:D

0

z Valdesem bylo to samo...

2

Enrique pewnie przeczytał artykuł o Vidalu na tym serwisie i co nieco zrozumiał :):)

2

Ter Stegen to taki Valdes. Solidny, czasem walnie klopsa, z charakterkiem. Tylko nogami gra lepiej niż wszyscy piłkarze Ekstraklasy razem więci.

0

Lepiej przegrać teraz niż w 37 kolejce. Można było się tego spodziewać po składzie jaki był wystawiony. Nie slaby lecz nowy i niezgrany. Enrique sprawdzil i już wie ze za wcześnie na wystawianie głębokiej lawki. Trzon musi zostawiać poki co. VeB

0

Szczęsnemu się udało

0

Aa dzięki, wszystko jasne

0

Jak to jest że zawodnik idzie na wypożyczenie i Barca może go nie odzyskac?
Idzie na wypożyczenie i wraca z wypożyczenia.
O co chodzi w tych umowach niech mnie ktoś oświeci pleasee.

2

Podobaja mi sie wkoncu transfery Barcy. Sensowene wzmocnienia, a nie jakies niewiadome.

0

Arda, Rafinha, Denis to gracze którzy daja też opcję w ataku jao skrzydłowi...
Iniesty zbrakło na liście.

0

Negredo mogli, albo Soldado...9 nam brakuje drugiej

1

Nie narzekajmy na nadmiar, kilku z naszych środkowych pomocników może grać na skrzydłach jak Denis, Iniesta, Arda, Rafinha, Napweno miejsce się dla niego nzajdzie bo krótka ławka zawsze była naszym mankamentem w przegranych sezonach. Cieszyć się trzeba, jak się nie sprawdzi to za 2 lata odejdzie za darmo albo za 7,5mln :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?