catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale lewa strona nie istnieje dzis u nas. Zmiazdzeni przez Semebele. Albo Dembedo
1
TO narazie pół meczu. spokojnie
0
Z Dembele w takiej formie i pewnosci siebie zyskujemy alternatywe dla Messiego.
Pamietamy co bylo za czasow Neymara, gdy mielismy 2 opcje na wejscie w tłum obroncow.
0
Gol dla rywali mozna stwaiac w ciemno. Min 1
2
Trzeba przyznac Rakiecie ze spod nogi walnac umie. Jak Rivaldo kiedys
0
Dembele sie dobrze czuje bo ma duzo miejsca, gorzej w meczach gdzie sie muruje przeciwnik. Wtedy sie meczy
1
Mowielm chwile temu ta prawa strona z tymi dwoma wiatrami jak sie ogarna bedzie nie do zatrzymania
3
Gdyby sie ogarneli to Semedo z Dembele to moglaby byc zabojcza dwojka na tym prawym skrzydle. Dwie torpedy pasujace do siebie szybkoscia
6
Szkoda ze ten Rakitic nie poszedl do psg za Rabiota. Bylby chociaz mlody z zapałem
7
Trener bez charyzmy, piłkarze bez charyzmy.
0
Psioczymy na Suareza ale nawet jak nic nie gra to z nim chociaz cos sie dzieje. Bez niego do d...
1
Dodatkowo Messi zabiera 1 miesjce broniacemu aktywnie piłkarzowi...
1
Trzeba przyznac ze troche posucha na rynku jest, placi sie krocie za POTENCJALNE gwiazdy podczas gdy wartosciowych graczy jest wsrod nich mało. Nie to co kiedys.
Ta dwojka udowodniła ze potrafi grać w pilke, warto by bylo ich miec za taka cene.
2
To bedzie jedno z najciekawszych spotkan bo pierwszy raz mamy szanse zobaczyc az tylu zmienników :D:D
0
w Eibaru? to napewno poprawnie? Nie zlosliwie pytam z ciekawosci. Zawsze myslalem ze Eibarze badz predzej w Eibar.
0
Szkoda ze A.Gomesa wypozyczylismy. Przydalby sie teraz
1
Czy RAfinha to jest zawodnik na tyle istotny zeby od razu kupowac zastepstwo?
Tyle co on gra to moze Alena pograc albo Puig.
3
Jesli do prawda to tylko pokazuje jego ambicje ma chlopak do bycia w wielkim klubie.
0
A grales zawodowo w pilke? trenowales na pelnym obciazeniu 2 razy dziennie?
0
MAlcolm zaraz na 1-1
2
Kogo krył Pique?
1
Zapytaj Dembele zanim przyjdziesz jak sie wychodzi na spoznieniach.
0
To nadal grosze, 30 ponad baniek za kulejacego Rafinie chcemy a za rozstrzelanego Paco 25...
3
My ostatnio tez nie zachwycamy. xD
6
Hehe ja zaluje od poczatku. Pilkarsko go zjada poki co.
1
Jak to juz ktos kiedys wspomnial. Chygrynsky. Ma DNA Barcy, ograny w LM. Ideał
1
Gdzie podpisac?
9
Tez w naszej szatni nie ma nikogo kto by go ustawił zamiast głaskał. Puyol by zrobil z nim porządek od razu.
0
zaorałeś :D:D:D
1
Jeszcze troche i Malcolmowi na rozgrzewke pozwola wychodzic