catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny Bojan na sile promowany
0
4231 to jest idealne ustawienie dla nas. W momencie jak nasi dwaj CM cofaja sie do obrony zostaje wielka dziura miedzy Suarezem a kimkolwiek. Potrzebna jest nominalna 10ka ktora bedzie tam laczyc. Odwazny Alena albo Coutinho.
8
Messi: Challenge accepted
3
W ostatnich meczach najwieksze wrazenie robi Alena. Jedyny!!! z pomocnikow ktory gra odwaznie do przodu. Tak naprawde jedyny ofensywny pomocnik. Coutinho nie licze bo malo ktora jego piłka idzie do przodu.
Ja bym gral Alenia na standardzie. 4231 i Alena na 10tce. Jest odwazny przebojowy i widac ze nie patrzy slepo w Messiego tylko sam potrafi strzelic. Z Arthurem za plecami dadza nam wiele radosci. Vamos.
1
Messi tam ggdzie powinien byc Suarez
0
Smieje sie z setek Suareza jak my z Peszko :D
5
Jak nam Messi uratuje mecz to EV tylko dluzej utrzyma sie na stolku. Musimy wycierpiec i przegrywac zeby sie go pozbyc.....
1
Ja tego tez nie rozumiem jak moze byc przyzwolnie na brak pressingu i gdy obronnej. Mielismy kiedys kapitana ktory by na to nie pozwolil nawet Messiemu.
8
Semedo zszedl bo za odwaznie gral i nadazal za Promesem. Noi jego strona bramki nie wpadaly.
0
Teraz beda wpadac bramki prawa strona.
10
Nie no debil , trener debil
1
EV jakby mogl to by Cillessena wstawial zamiast Suareza :D
1
my juz dawno powinismy grac 4231 wtedy nasza 10ka to coutinho ktory i tak nie wraca i wtedy mielibysmy rownowage.
Nijaka ta druzyna. Poprostu czlowiek sie nie spodziewa niczego, sa tak przewidywalni i nudni.
0
No jak nawet jedyny konkurent na mecz nie jedzie :D
0
http://ripple.is/football/7572-sevilla-vs-barcelona
4
Wogole czy to nie jest dziwne? Ze w lepszej sytuacji przy kontrze znajduje sie stoper niz snajper?
3
Zaloze sie ze Pique o wiele wiecej i lepiej zrobil w tej akcji niz zrobilby Suarez. Pewnie nie dobieglby do tego miejsca wcale.
5
Podawal Rakitic nie Alba :D
1
To ze Messiemu wyszeld strzal nie znaczy ze nie gra slabo.
0
O qwa co MEssi urwal
0
Ten sedzia nam gwizdal z Lyonem? On jest uposledzony jakis
1
!!!!!!!!!!!!!! https://www.reddit.com/r/superstreams/!!!!!!!!!!!!
0
!!!!!!!!!!!!!! https://www.reddit.com/r/superstreams/ !!!!!!!!!!!!
Dla tych co ciagle linkow szukaja :d
0
Nasi pomocnicy z nowy rozgrywaja z lini obrony :D.
0
Przy normalnym trenerze S.Roberto moglby zapomniec o graniu. Semedo go zjada.
0
Semedo jak czysci w pierwszych minutach :D
0
Jordi Alba o malo co zlamal linie....
2
dobry taki na lawke sie nada.
0
Raz juz gralismy rezerwowym skladem w Sevilli, 2-0 sie skonczylo. :D
0
Ja nie powiedzialem ze Messi gra dobrze. Mam do niego wiele zastrzezen glownie co do zaangazowania.