1

Kolejny Bojan na sile promowany

0

4231 to jest idealne ustawienie dla nas. W momencie jak nasi dwaj CM cofaja sie do obrony zostaje wielka dziura miedzy Suarezem a kimkolwiek. Potrzebna jest nominalna 10ka ktora bedzie tam laczyc. Odwazny Alena albo Coutinho.

8

Messi: Challenge accepted

3

W ostatnich meczach najwieksze wrazenie robi Alena. Jedyny!!! z pomocnikow ktory gra odwaznie do przodu. Tak naprawde jedyny ofensywny pomocnik. Coutinho nie licze bo malo ktora jego piłka idzie do przodu.

Ja bym gral Alenia na standardzie. 4231 i Alena na 10tce. Jest odwazny przebojowy i widac ze nie patrzy slepo w Messiego tylko sam potrafi strzelic. Z Arthurem za plecami dadza nam wiele radosci. Vamos.

1

Messi tam ggdzie powinien byc Suarez

0

Smieje sie z setek Suareza jak my z Peszko :D

5

Jak nam Messi uratuje mecz to EV tylko dluzej utrzyma sie na stolku. Musimy wycierpiec i przegrywac zeby sie go pozbyc.....

1

Ja tego tez nie rozumiem jak moze byc przyzwolnie na brak pressingu i gdy obronnej. Mielismy kiedys kapitana ktory by na to nie pozwolil nawet Messiemu.

8

Semedo zszedl bo za odwaznie gral i nadazal za Promesem. Noi jego strona bramki nie wpadaly.

0

Teraz beda wpadac bramki prawa strona.

10

Nie no debil , trener debil

1

EV jakby mogl to by Cillessena wstawial zamiast Suareza :D

1

my juz dawno powinismy grac 4231 wtedy nasza 10ka to coutinho ktory i tak nie wraca i wtedy mielibysmy rownowage.

Nijaka ta druzyna. Poprostu czlowiek sie nie spodziewa niczego, sa tak przewidywalni i nudni.

0

No jak nawet jedyny konkurent na mecz nie jedzie :D

4

Wogole czy to nie jest dziwne? Ze w lepszej sytuacji przy kontrze znajduje sie stoper niz snajper?

3

Zaloze sie ze Pique o wiele wiecej i lepiej zrobil w tej akcji niz zrobilby Suarez. Pewnie nie dobieglby do tego miejsca wcale.

5

Podawal Rakitic nie Alba :D

1

To ze Messiemu wyszeld strzal nie znaczy ze nie gra slabo.

0

O qwa co MEssi urwal

0

Ten sedzia nam gwizdal z Lyonem? On jest uposledzony jakis

1

!!!!!!!!!!!!!! https://www.reddit.com/r/superstreams/!!!!!!!!!!!!

0

!!!!!!!!!!!!!! https://www.reddit.com/r/superstreams/ !!!!!!!!!!!!

Dla tych co ciagle linkow szukaja :d

0

Nasi pomocnicy z nowy rozgrywaja z lini obrony :D.

0

Przy normalnym trenerze S.Roberto moglby zapomniec o graniu. Semedo go zjada.

0

Semedo jak czysci w pierwszych minutach :D

0

Jordi Alba o malo co zlamal linie....

2

dobry taki na lawke sie nada.

0

Raz juz gralismy rezerwowym skladem w Sevilli, 2-0 sie skonczylo. :D

0

Ja nie powiedzialem ze Messi gra dobrze. Mam do niego wiele zastrzezen glownie co do zaangazowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?