catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kucharczyk jest wolnym zawodnikiem...Kto wie moze przy Valverde odpali
0
@BarcaSupporter Ja to czytam pierwszy raz, mi wystarczy dzieki :P
0
Wymiana na HAzarda za Coutinho.
3
A ten Mendy co do Realu idzie to nie ten co Barca go chciala ale po dwumeczu z nami stwierdzilismy ze jest za słaby i porzucili pomysl?
13
Ja uwazam ze to koszulki sa po to zeby przekonac Rakitica do zostania na 100%
0
Coutinho ze swoja psychika jak odejdzie do PSG i jakims cudem w LM trafi na Barce to sie zapadnie pod ziemie na Camp Nou. Nie podniesie tego mentalnie.
7
Byly czasy ze mielismy gorsza ławke i ratowac wynik wchodził Jeffren albo Munir a zgarnialismy tryplet. Teraz mamy na ławce Coutinho, Dembele, Umtitiego, Malcoma i jest gorzej.
1
@Cwaniak4 Raczej rywaliacja z Valverde
0
A on moze zmienic klub tyle razy w trakcie jednego okienka? Nawet jesli to ten sam klub.
0
Brak swietych krów poza MEssim, to jest ziarenko do wszystkich problemow i nieudacznosci naszych pilkarzy bez Messiego na boisku
5
Ciagle to powatarzam, druzyna sama sobie zaklada Messidependencie. Wszystko jest pod Messiego, zapomnieli juz ze sa na boisku jego partnerami a nie podwladnymi. Zamiast grac z nim to graja pod niego. Dlatego druzyny bez gwiazd tego formatu sa lepsze zespolowo.
2
Valverde uklada druzyne pod Messiego to Leo go popiera
0
@zibiku Moze RAfinha chcialby pojsc, gral tam juz i dobrze sobie radzil. Rafinha i z 10ml i deal dobry.
1
Widac jak rotacje dzialaja. Wszyscy zajechani.
0
Modrica ponoc chcieli za 35mln oddac w Realu to Rakitic za 50mln? Oby
0
Jak Monchi sie na niego uwzial 2 lata z zrzedu tzn ze cos w nim jest
0
21 pkt nie mamy poprzez swoja swietna gre tylko denną gre Realu
0
Dokladnie zgadzam sie na calej lini. Zadne ustawienie czy taktyka nie pomogla by tym cip..om
0
Moze dobre by bylo oduzaleznienie gry naszej od MEssiego w az takim stopniu.
Przeciez nie moze byc tak ze pozostala 10ka nie umie nic bez Leo.
Jak wszystko ukladamy pod niego to bez niego potem nam nic nie wychodzi.
Przypomne tylko mecze z Interem i Realem bez Leo w tym sezonie. Mnie sie podobaly bardzo gdy cala druzyna grala jak druzyna a nie jak przydupasy jednego goscia.
Messi jest wielki ale za bardzo sami siebie uzalezniaja od niego w zespole.
1
A podoba ci sie to ze wszystko zawdzieczamy Messiemu a nie calej druzynie? Ze meczymy sie bez nie go, a 10 grajkow nie potrafi nic innego zrobic jak podac do Messiego? To jest wlasnie nasz zenujacy styl.
1
Messi jest Barcy zbawieniem ale jest tez jej najwiekszym problemem.
Kadre trzeba wymienic ale nie mozna mlodym nowym zawodnikom wpajac od przyjscia: sluchaj tu jest Messi masz do niego podawac. Sam nic nie zrobisz. Tylko Messi, patrz jak to ladnie robie Alba.
Bo inaczej skonczymy tak samo. Messidependencia zabija druzyne tak jak w Argentynie.
dodatkowo Argentyna nie umie grac z Messim wiec zalkiem im nie wychodzi.
Mysle ze BArca odzyje jak Messi skonczy kariere, jest mistrzem ale jest tez nasza najwieksza bolaczka.
0
Styl stylem, juz pisalem, niech nawet mecza sie jak Atleti, ale niech zapr..laja jak Atleti.
Oni nie maja psychiki na druzyny ktore im sie nie podkladaja na wlasnej polowie
0
Wam sie wydaje ze to wina EV? Ktory trener by ich nie wystawil i jak by ich nie ustawil i tak by sie obsrali przed Liverpoolem.
2
Widac ze pierwszy mecz grubo na farcie wygralismy. Drugim mielismy potwierdzic a to tylko udowonilo ze na Camp Nou to przypadek.
0
Bo teraz bedziemy kontrolowac mecz z Arthurem hahaha
1
To nie jest kwestia stylu, styl jest niewazny mogliby grac jak Atletico byleby harowali jak Atleti. Oni nie potrafia grac jak im sie przeciwnik nie polozy i nie powie, klepcie sobie i wbijajcie brameczki co chwile.
1
alba jest tak obsrany ze gra jak Miranda
0
A tu jeszcze 30 min :D:D:D
0
Messi niech idzie po nastepne miliony podwyzki, to umie najlepiej
0
Pique taki fajny, nie za skoczny