catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przeciez jak Real sie wzmocni tak jak chce to jego kariera sie skonczy. Glownie jego pozycja jest na celowniku (Hazard, Mane)
7
https://ibb.co/7WyDwk6
Ta wersja mi sie bardziej podoba :D
0
No juz zaczal w ostatnim meczu. Suarez zszedl 5 min przed koncem.
1
Klub powinien tez miec troche godnosci, olał nas w zeszlym roku, szopke zrobil. W pewnym sensie posmiewisko z Barcelony. Kolo jest tak zapatrzony w siebie (gadanie o siedzeniu przy tym samym stole co Messi i CR7) to nie charakter dla Barcy gdzie trzeba miec troche skromnosci w sobie. On nie gra na 9 wiec nie jest nam az tak potrzebny. Jovic to zawdonik z parciem na bramke i takiego nam brakuje. Starczy graczy ktorzy sie beda cofac zeby se klepke z Messim odegrac na 50tym metrze.
0
Arturo Vidal jak dla mnie 8 lub 8,5. Tak naprawde po Messim to najwiekszy bohater tego meczu, zeby nie jego pressing to Alba by lewej strony nie ogarnal sam z Coutinho np lub Dembele.
0
Vidal musial wejsc i zaczeli grac :D:D:D
0
Genialnie sie czyta wahania nastrojow co do zwalniania EV, formy coniektorych piłkarzy :D
2
Messi z Alba sa wnerwiajacy. Jak tak sie kochaja to niech we dwojke graja
0
Najlepsze okazje do zamkniecia meczu mial Messi
0
Wygrywamy 2-0 tylko z Lyonem, nie przesadzajmy z tym hurraoptymizmem.
Fakt da sie zauwazyc lepsza gre od paru spotkan ale nie popadajmy z skrajnosci w skrajnosc
37
Graja tak az zaluje ze sie polowa konczy. Juz dawno tak nie bylo.
0
Wolne to by Messi mogl pocwiczyc
0
Zaraz i tak padnie ten bramkarz i zejdzie. Kepa 2.0
0
Cou ma nowe buty.. Przebudzi sie :D
2
Obrona juz nie taka solidna jak kiedys zeby sie bronic caly mecz. Przeliczyli sie troche.
11
Madryckie gazety musza pisac juz o innych druzynach :D:D
0
Nie dal Malcoma na Rayo a da na tak wazny mecz?
1
Kolejna szansa Coutinho, taka otoczka wokół niego mu nie pomaga zapewne.
Duzo osob przedemna juz powiedzialo ze Cou moze odratowac dobry trener z charakterem ktorym niestety EV mnie jest.
0
Qrna Zidane wraca do Realu a Guardiola do nas nie chce :D
3
W meczu z Betisem sie nie popisal, troche za bardzo przypomina Suareza ktorem plata sie pilka pod nogami :D
0
Troche sie ma wrazanie ze jakby nieco aktywniej napieraja niz zwykle
3
Suarez to najwiekszy futbolowy hipokryta.
Sam zle poda jest ok, ktos zle poda wyzywa.
On kopie i gryzie, nic niema. Ktos go dotknie to najlepiej na OIOM go.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lyon przed meczem z nami tez cisnie praktycznie podstawowym poza Fekirem i Depayem
6
LINK
Polecam sobie zapisac, tu sa wszystkie stacje BeinSports i zawsze leci Barca gdzies.
http://www.noztv.com/beinsports/
0
Wystarczylo nie wsyatwiac Messiego i Alba mialby juz mecz odpoczynku.
1
Prawda wybiegani są, a my nawet w formie mamy pilkarzy niezbyt szybkich.
Oby szybkie zamiany byly w drugiej polowie
3
Jasper Cillekitic
Semedić Piquić Lengletić Mirandic
Busić
Ivan Rakitic Arthurić
Malcomić Boatengić Coutihić
1
I wlasnie dlatego go sciagnelismy na pozycje CB zeby teraz grac nim jako CDM.
0
Druzyny na B nie beda mogly grac z Realem a VAR bedzie tylko uzywany na niekorzysc przeciwnika.