2

Przeciez jak Real sie wzmocni tak jak chce to jego kariera sie skonczy. Glownie jego pozycja jest na celowniku (Hazard, Mane)

7

https://ibb.co/7WyDwk6

Ta wersja mi sie bardziej podoba :D

0

No juz zaczal w ostatnim meczu. Suarez zszedl 5 min przed koncem.

1

Klub powinien tez miec troche godnosci, olał nas w zeszlym roku, szopke zrobil. W pewnym sensie posmiewisko z Barcelony. Kolo jest tak zapatrzony w siebie (gadanie o siedzeniu przy tym samym stole co Messi i CR7) to nie charakter dla Barcy gdzie trzeba miec troche skromnosci w sobie. On nie gra na 9 wiec nie jest nam az tak potrzebny. Jovic to zawdonik z parciem na bramke i takiego nam brakuje. Starczy graczy ktorzy sie beda cofac zeby se klepke z Messim odegrac na 50tym metrze.

0

Arturo Vidal jak dla mnie 8 lub 8,5. Tak naprawde po Messim to najwiekszy bohater tego meczu, zeby nie jego pressing to Alba by lewej strony nie ogarnal sam z Coutinho np lub Dembele.

0

Vidal musial wejsc i zaczeli grac :D:D:D

0

Genialnie sie czyta wahania nastrojow co do zwalniania EV, formy coniektorych piłkarzy :D

2

Messi z Alba sa wnerwiajacy. Jak tak sie kochaja to niech we dwojke graja

0

Najlepsze okazje do zamkniecia meczu mial Messi

0

Wygrywamy 2-0 tylko z Lyonem, nie przesadzajmy z tym hurraoptymizmem.
Fakt da sie zauwazyc lepsza gre od paru spotkan ale nie popadajmy z skrajnosci w skrajnosc

37

Graja tak az zaluje ze sie polowa konczy. Juz dawno tak nie bylo.

0

Wolne to by Messi mogl pocwiczyc

0

Zaraz i tak padnie ten bramkarz i zejdzie. Kepa 2.0

0

Cou ma nowe buty.. Przebudzi sie :D

2

Obrona juz nie taka solidna jak kiedys zeby sie bronic caly mecz. Przeliczyli sie troche.

11

Madryckie gazety musza pisac juz o innych druzynach :D:D

0

Nie dal Malcoma na Rayo a da na tak wazny mecz?

1

Kolejna szansa Coutinho, taka otoczka wokół niego mu nie pomaga zapewne.
Duzo osob przedemna juz powiedzialo ze Cou moze odratowac dobry trener z charakterem ktorym niestety EV mnie jest.

0

Qrna Zidane wraca do Realu a Guardiola do nas nie chce :D

3

W meczu z Betisem sie nie popisal, troche za bardzo przypomina Suareza ktorem plata sie pilka pod nogami :D

0

Troche sie ma wrazanie ze jakby nieco aktywniej napieraja niz zwykle

3

Suarez to najwiekszy futbolowy hipokryta.
Sam zle poda jest ok, ktos zle poda wyzywa.
On kopie i gryzie, nic niema. Ktos go dotknie to najlepiej na OIOM go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lyon przed meczem z nami tez cisnie praktycznie podstawowym poza Fekirem i Depayem

6

LINK
Polecam sobie zapisac, tu sa wszystkie stacje BeinSports i zawsze leci Barca gdzies.
http://www.noztv.com/beinsports/

0

Wystarczylo nie wsyatwiac Messiego i Alba mialby juz mecz odpoczynku.

1

Prawda wybiegani są, a my nawet w formie mamy pilkarzy niezbyt szybkich.
Oby szybkie zamiany byly w drugiej polowie

3

Jasper Cillekitic
Semedić Piquić Lengletić Mirandic
Busić
Ivan Rakitic Arthurić
Malcomić Boatengić Coutihić

1

I wlasnie dlatego go sciagnelismy na pozycje CB zeby teraz grac nim jako CDM.

0

Druzyny na B nie beda mogly grac z Realem a VAR bedzie tylko uzywany na niekorzysc przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?