catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest wlasnie zmiana Barcy, ze stylu na stojaka przejdziemy na Semedo, Dembele, Malcoma, Jovica moze, zawodnikow ktorzy wola szybko kombinacyjna gre jak kiedys kiedys Barca a nie klepanie i zasypianie na boisku.
0
Chcialem wlasnie przypomniec twoja wypowiedz :P
0
Taki mecz to w glownej mierze wina Atletico. Brakuje zeby na lawce siedzial Mourinho. Ich gra przypomina tego trenera
0
Co ten Boblak wyciaga dzis
2
Ale roznego rozegralismy mmmm
1
Teraz Semedo i Malcom powinni wejsc, rozedrzec im te skrzydla i 3 obroncow
0
najgorzej to jak nam fuksem wbija jedna z kontry.
0
Ten sedzia wyglada jak Oscar Isaak
0
reddit znowu ma linki do meczow. redsoccer szukajcie
1
Ogolnie mecz zaczelismy swietnie bo nie gralismy jak Barca. Gralismy szybko konkreteni bet pitolenia. Jak tylko zaczelismy HBO na stojaka to nas Vil rozjechal.
0
Bardzo slabo zagral Alba, starszne dziury robil i wolno wracal, to Lenglet musial sie scigac ze skrzydlowymi. Umtiti dramat, moze przez inna pozycje ale to co zrobil przy bramce Bacci to kryminal. EV wystawil najwolniejsza mozliwa obrone na bardzo szybki atak. Busquets to samo zero koncentracji, na odper....al gral.
2
chyba zaczales pisac to jak bylo 0-2 a konczyles na 1-2 :D:D:D
0
hahahaa Malcom!!!
0
MAlcom i jego speed
1
lepszy EN stream
http://ripple.is/football/9184-villarreal-vs-barcelona-la-liga-live-stream-watch-online-tv-channel-time
0
EN stream https://goalsportz.com/stream.php?title=villarreal-vs-barcelona&id=1
0
4-2-3-1 az sie prosi.
Verma i Malcom na lewej, Malcom jest tak szybki ze poradzi sobie bez wchodzacego Alby.
Srode Umtiti Lenglet i Semedo.
W Pomocy na DP Roberto i Arthur ana 10tce Coutinho. Prawe skrzydlo dla Vidala, on zagra wszedzie i lubi cisnac do przodu.
W ataku Boateng
Jest zabezpieczone, jest walecznie, jest rotacja.
0
Bylby waznym elementem czego? rotacji? hahaha
1
Malcom zaryzykowal i znowu dobry wystep z Espanyolem. Nie uczy sie ze jak sie dobrze pokaze to 10 spotkan na lawie
0
Kiedy to uzytkownicy zdazyli ocenic piłkarzy? W srodku nocy?
11
Nie marudzcie na zmiane Semedo, wszyscy widza tylko zmiane 1 do 1.
Wszedl Roberto bo teraz bedziemy szerzej rozgrywac, Malcolm to inny typ gracza niz Coutinho i trzeba bylo znalezc balans.
1
Dzieki Geri za feedback, mysle ze w Barcelonie wezma go tak samo pod uwage jak nasze komentarze na tej stronie. :P
5
Tyle czasu zajelo nam znalezienie partnera na poziomie dla Pique a teraz sie go od tak pozbedziemy. A co ja De Ligt sie nie przystosuje? Odkupimy Umititiego za 200mln?
0
Zostalibysmy tylko z 2 ogranymi w Barcelonie obroncami, a potem Valverde by nie stawial na innych bo by sie nie mogli przystosowac.
1
udzial agenta przy sprowadzaniu zmiennika
0
Ta kwote to pochlonie udzial agenta :D
0
Tylko kto w tej formie da za niego ponad 100mln.
2
Przeciez jak Real sie wzmocni tak jak chce to jego kariera sie skonczy. Glownie jego pozycja jest na celowniku (Hazard, Mane)
7
https://ibb.co/7WyDwk6
Ta wersja mi sie bardziej podoba :D
0
No juz zaczal w ostatnim meczu. Suarez zszedl 5 min przed koncem.