2

Suareza problemem nie jest to ze on jest zmeczony, on sam u siebie nie widzi wad, on mysli ze gra genialnie i nawet na Messiego macha lapami. On jest totalnie nieswiadomy tego jak beznadziejny jest. Kazdy z nas na forum tutaj grajac za niego wnioslby tyle samo w obecnej formie. Moze niektorzy by cos wepchneli nawet :D.

Rakitic i Busi to chyba maja zaklad kto sie wiecej cofnie. Jak jeden sie wycofa to drugi wraca jeszcze bardziej.

Po co nam 3 linie skoro pomocnicy rozgrywaja z wysokosci obronców?
Problemem naszych zawodnikow jest to ze oni juz nie wierza nawet ze bez podania do Messiego cos mozna rozegrac do przodu. Jak nie ma Messiego to potrafia sie ocknac ze przeciez jest ich 11 i kazdy gra i moze cos zrobic. Jak jest Messi to plan jest jeden.
Sami sobie zakladamy Messidependencia!

Alba moim zdaniem to tchórz. Nie ma za grosza jaj zeby z pilka ruszyc i probowac kiwnac. Nadaje sie tylko na dlugie pilki i jak mu wyjdzie to dogra do Messiego. Daleko mu do Roberto Carlosow, Cafu i innych. Jest dobry jako sługus Messiego w innym klubie bylby przecietniakiem.

Kazdy kogo akceptuje Messi gra dobrze. Reszta moze zapomniec o karierze tutaj.

Aha noi Valverde out.:D

0

Link
http://www.skytivi.com/bein-sports

kanal 2. Kazdy mecz Barcy leci na ktoryms z kanalow, LaLiga, LM PK polecam zachowac

0

Brakuje grajka pokroju Iniesty ktory laczyl pomoc z atakiem

6

Nelson wciaga nosem Roberto. Nawet w pomocy by mial wiecej jaj niz on.

0

1

0

Radze zachowac stronke, tam zawsze leci Barca na ktoryms kanale :)

8

http://www.skytivi.com/bein-sports

Na Bein 2 po angielsku
Na jedynce leci Live

0

To inna sprawa ze to inny level skilla :D. Ale brak zgrania i zrozumienia z MEssim juz cie dyskwalifikuje w Barcelonie :P

0

No dokladnie o tym mowilem, nie wie gdzie powinien byc bo nie ma zrozumienia z druzyna.

0

To juz inna sprawa ale mowimy o tym meczu a nie o ogole

1

Messi juz jest myslami przy przedluzaniu umowy i kolejnych milionach za gre przez 20% meczu i 80% dreptania.

4

Bramkarz to jeszcze nie swiatlo bramki :P

0

Ludzie przeciez on wcale nie musi zostac na nastepny rok!!
Jak zaliczymy wprdolo z Lyonem i Realem i odpadniemy ze wszystkiego to chyba go zwolnia co? Styl sie nie poprawi, zaczniemy przegrywac meczy wiecej to poleci no az tak Bartek zapatrzony w niego nie jest.

15

Przynajmnie kopnal pilke, w swiatlo bramki. Boateng - Suarez 2-0

2

Przewaga Suareza nad Boatengiem bylo tylko i wylacznie zrozumienie z kolegami. Wiedzial gdzie ma sie ustawiac, zawsze pokazywal sie na skrzydle przy kontrach a Boateng tego nie umie po 120min gry z druzyna i trzymal srodek co utrudnialo.
Nie porownujcie tych dwoch grajkow bo w Barcelonie zeby sie pokazac to musi Messi sie zgodzic zeby wolno bylo ci pilke podac, inaczej jak Malcom mozesz dawac 200% a pilki i tak nie dostaniesz.

3

Powinni ich wygwizdac

0

Boateng na bank by wykorzystal chociaz jedna z tego

0

Ej ale to naprawde bylo smieszne :D:D:D

1

A ta Barca to wie na czym polega kontra?? Alba to ja wiem ze on nie umie jak MArcelo wejsc odwaznie w pole tylko odegrac do tylu ale Roberto leci sami nagle stop i klepiemy....

29

Od jakiegos czasu ciekawiej w trakcie meczu jest tu na forum niz na boisku :D:D

0

Xavi...ktokolwiek

0

a Coutinho jest?

3

Teraz cala 11ka bedzie dreptac tym samym tempem. Jedyny co biegal i sie ruszal zszedl.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Patrzac na Suraze to sobie wyobrazam ze na treingu przy gierce w dziadka to on ciagle w srodku biega. Ten kolo nie umie odegrac pilki

1

30 letni napadzior z taki doswiadczeniem nie umie znalezc innego rozwiazania nic jebz prosto w bramkarza?

0

Messi juz chyba zamyslony o kolejnej podwyzce

2

To ze przedluzyl umowe nie znaczy ze nie moga go zwolnic jak dostaniemy ostre wprdlollo w paru meczach. Tak? Prosze niech ktos przytaknie :(:(

0

Velverde wkoncu konto zalozyz tutaj i sie dowiedzial ze nie ogarnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?