catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwnie latwo przedostajemy sie przez ten gąszcz obroncow. Czyzby to roznica w grzez bez Albessiego albo Messalby. Czyzbysmy mieli wiecej niz jedno zagranie w wachlarzu...
0
Malcomowi wszyscy wykrakali, zagral dobre zawody z Villarrealem i znowu siedzi....
6
Suarez jak czasami przypajacuje to az zal i wstyd
0
Todibo musi sie ogrywac w klubie przy Pique bo inaczej 2 lata zmarnuje. Przystosowanie sie do naszego stylu gry jest ciezkie. Malo ktory wypozyczany zawodnik wypalil potem w Barcelonie
21
Juventus
CTRL + ALT + DE LIGT
11
Lenglet fajne te pilki śle do Alby. xD
Oceny jak zwykle wywołuja poruszenie. Czasami wydaje sie ze na szybko sa robione bez lepszej analizy. Raz zapominamy o tym ze Suareza gra bez pilki ma znaczenie innym razem dajemy mu 7 bo odciaga uwage obrońców. Obiektywne to one chyba nie sa.
1
Spokojnie wyszeld mu strzal to nie znaczy ze gra zaje..iscie
0
noi trojeczka :D:D:
0
Pogbs to juz chyba nie gra tylko popisowki wali pod przyszly transfer :D:D
8
Coutinho to statysta.... nie broni, nie atakuje, nie biega
0
Meeeeeeesi lalala
1
Nie ma karnego pierwsza pilke wybil a RAkitic nabiegl na jego noge
0
penalty :D:D uuu
0
Vidala brakuje za Arthura.
0
Co oni graja, Roma 2.0?
1
Radze zachowac link. Tam jest 6 kanalow i zawsze leci kazdy mecz Barcy ;)
1
http://www.noztv.com/beinsports/ kanal nr 1
0
S.Roberto niech zostanie na lawce. Nie ma on szans nadazyc za Rashfordem czy Martialem.
Jak wyjdziemy znowu najwolniejsza defensywa to bedziemy miec jak z Villarrealem albo gorzej.
0
Wychodzi ze najlepszym mecze Boatenga w BArcelonie bedzie ten pierwszy z Sevilla :D:D
0
Ale Messi nie bedzie tu na zawsze. Joviv moglby grac dlugo jeszcze po Messim.
0
moze niech sobie Messi wybierze kolege to ataku najlepiej...
0
Dobrze ze Hueska spadnie, strasznie agresywnie i bezmyslnie graja
1
TEn sedzi cos wogole nie gwizdze. Malcom popchniety
0
Arthur nie zagra w pierwszym bo gral MUTD.
Cillesen
Semedo Umtiti Lenglet Alba
Vidal, Todibo, Alena, Coutinho
Dembele Malcom
5
Semedo go wciaga, powoli zaczyna byc bezczelny i odwazny jak Alves. Chyba siateczke zalozyl komus na pcozatku meczu. Ale troche rozumiem Roberto bo to nadal mimo tylu lat nie jest prawy obronca.
5
Ja caly czas liczylem ze Busi zejdzie a na jego pozycje przesunie sie Rakitic, luke po Busim wypelni Vidal. Busi ma takie mecze ze jak nie wejdzie to jest naszym i swoim najwiekszym wrogiem. Niestety zdarzaja mu sie coraz bardziej. Coraz bardziej widac jak odstaje predkosciowo od druzyny.
1
To ze wszystko zalezy od Messiego to nie wina Suareza. Eto byl dobry napastnikiem ale z innym nie bylibysmy duzo gorsi. Za to jak nie ma Suareza to widac roznice
2
On byl jak Suarez, mial przeblyski ale na jego gole pracowal Ronaldinho i Xavi i reszta.
Tak jak na Luisa pracuje Messi , z Leo i La Pulgą
0
Czy w zelaznej 11 zamiast Arthura znajdzie sie Vidal ktory podciagnie poziom agresywnosci w srodku pola.
0
Rashford Lukaku, a my mamy Messiego, oni myslicie sie nie boja? Jak nas zaatakuja za bardzo to sie zemsci.