catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy wiedzielismy ze kiedys nadejdzie ten dzien, ze nawet Messi nie pomoze, ze sie obudzimy o pokolenie za pozno. Zasnelismy ze swoja tikitaka z podstarzalymi nie ewoluującymi pilkarzami ktorzy nie sa w stanie nic juz ugrac. Pilka sie zmienila znow na silowa, szybką i dynamiczna a my stawalismy sie z kazdym rokiem wolniejsi i bardziej przewidywalni. Gramy - staramy sie - grac to samo od 15 lat, zeby nie przeblyski Messiego, Neya to bysmy nic tym samym nudnym stylem nie ugrali. Poki byl moment zaskoczenia bylo to nowe i nasi pilkarze mieli w sobie iskre bylo ok. Teraz jak pilkarzom sie nie chce grac w ten super wolny styl gry to wlasciwie stoimy.
Nie powinno sie zyczyc zle swojej druzynie ale wiadomo ze zeby sie podniesc trzeba porzadnie upasc.
0
Mamy straconych goli wiecej niz ostatnia druzyna w lidze. W zasadzie najwiecej razem z 2 innymi druzynami. o lol
0
@socha Ostatnim byl chyba Van gaal
0
Moze bedzie mial wiekszy wachlarz zagran niz Alba, odegranie do tylu i podanie do Messiego.
3
Skad oni wiedza co Alena nie do konca rozumie?
0
Przytaczania cytatow jest niedorzeczne, nie widzialem w pilce zeby kiedykolwiek ktos o swoim bylym koledze, trenerze pojechal jak po g... Zawsze sie klepia po pleckach, nawet jak sie nie lubia to rzuca tylko sie szanuja.
0
No i to jest Fati !!!, co bedzie z Barca po Messim? Fatidependencia i jedziemy nastepne 15 lat :P
1
Wyluzujcie on tylko noge dostawil
0
a Valencia wlasnie zwolnila trenera
0
@michal1899 Dokladnie, za zaslugi to sie nagrody dostaje, jakies zlote pilki cos tam a nie wieloletnie wielomilionowe kontrakty. Tak jakby przyszedl teraz Eto przed zakonczeniem kariery i powiedzial ze moze pograc jako zmiennik Luisa, ale za zaslugi chce 50mln za sezon.
0
A na kogo ma liczyc jak nie ma zmiennika?
0
To jest gracz na typową 10ke. Szkoda ze nie zmienimy ustawienia na takie. Mam straszna dziure jak atakujemy miedzu Suarezem a pomoca jest 40 m luki, dlatego nasi pomocnicy nie maja co z pilka zrobic.
0
@El dominatore TikiTaka juz przeminela, nie jest tak skuteczna, nie ma kto jej grac na dobrym poziomie, trzeba sie dostosowac do nowego futbolu, futbol ewoluuje a kto nie rozumie tego zostaje w tyle jak my. Nie mozna wierzyc ze do usrania bedziemy klepac pilke i wszystko wygrywac.
1
Temat Neymara pokazuje tylko mentalnosc ludzi wokol klubu. Wszyscy zyja przeszloscia Tiki Taka, Guardiola, Neymar, zamiast isc do przodu ciagle placzemy nie jest jak bylo.
0
Macha tymi lapami jak Suarez
0
Grizz nie gra wiele gorzej od Suareza. Przy tej taktyce on jest odciety od wszystkich bo nie ma za soba 10ki a boki graja mega szeroko. Suarez tez znikal na 80min zeby potem wbic 2 gole.
0
Archi pokazal kto powinien grac
0
Fati chyba za bardzo w siebie uwierzyl.
2
Nie musza grac pieknie ale wystarczyloby zeby walczyli chociaz w polowie tak jak Vidal i ogladaloby sie to zupelnie inaczej.
1
Juz coraz czesciej zaczyna sie wykopywanie pilek w stylu angielskim badz Valverderskim.
Bida z nyndzom. Naszego stylu, lub jakiegokolwiek stylu juz sie chyba nie da przywrocic.
0
Mecz z 26.04.2017 to ten kiedy Masche strzelil pierwszego swojego gola z karniaka? :D
1
Perezitooooo!! Vamos
2
Nie wina Waldemarry ze gra kim ma. Ci zawodnicy nie sa nauczeni gry na wlasna reke, oni maja podawac do Messiego.
1
Pieknie graja, wroci Messi i znowu beda stac
1
Kurna ale graja az sie milo patrzy jak biegaja :D:D Wkoncu, oby tak zawsze
3
SRoberto to w drugiej polowie nie istnial. TEgo goscia ciezko sie bylo doszukac na boisku, jak niekiedy Coutinho. Alena chociaz pod gra staral sie byc.
1
Takie wnioski ten zarzad potrafi wyciagac. Nie dziwia ich decyzje :D:D
0
najlepiej tu
https://www.worldstreams.net/p/athletic-club-vs-barcelona_16.html
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreamsredd/comments/cr9t08/1900_gmt_athletic_club_vs_barcelona/
4
To bylo do przewidzenia, najpierw placz ze nie ma rotacji a teraz placz ze ryzyko. A jak wypali to nikt nie bedzie plakal za Busim i RAkietą. Czas na mlodosc!! Vamos