1

Wszyscy wiedzielismy ze kiedys nadejdzie ten dzien, ze nawet Messi nie pomoze, ze sie obudzimy o pokolenie za pozno. Zasnelismy ze swoja tikitaka z podstarzalymi nie ewoluującymi pilkarzami ktorzy nie sa w stanie nic juz ugrac. Pilka sie zmienila znow na silowa, szybką i dynamiczna a my stawalismy sie z kazdym rokiem wolniejsi i bardziej przewidywalni. Gramy - staramy sie - grac to samo od 15 lat, zeby nie przeblyski Messiego, Neya to bysmy nic tym samym nudnym stylem nie ugrali. Poki byl moment zaskoczenia bylo to nowe i nasi pilkarze mieli w sobie iskre bylo ok. Teraz jak pilkarzom sie nie chce grac w ten super wolny styl gry to wlasciwie stoimy.

Nie powinno sie zyczyc zle swojej druzynie ale wiadomo ze zeby sie podniesc trzeba porzadnie upasc.

0

Mamy straconych goli wiecej niz ostatnia druzyna w lidze. W zasadzie najwiecej razem z 2 innymi druzynami. o lol

0

@socha Ostatnim byl chyba Van gaal

0

Moze bedzie mial wiekszy wachlarz zagran niz Alba, odegranie do tylu i podanie do Messiego.

3

Skad oni wiedza co Alena nie do konca rozumie?

0

Przytaczania cytatow jest niedorzeczne, nie widzialem w pilce zeby kiedykolwiek ktos o swoim bylym koledze, trenerze pojechal jak po g... Zawsze sie klepia po pleckach, nawet jak sie nie lubia to rzuca tylko sie szanuja.

0

No i to jest Fati !!!, co bedzie z Barca po Messim? Fatidependencia i jedziemy nastepne 15 lat :P

1

Wyluzujcie on tylko noge dostawil

0

a Valencia wlasnie zwolnila trenera

0

@michal1899 Dokladnie, za zaslugi to sie nagrody dostaje, jakies zlote pilki cos tam a nie wieloletnie wielomilionowe kontrakty. Tak jakby przyszedl teraz Eto przed zakonczeniem kariery i powiedzial ze moze pograc jako zmiennik Luisa, ale za zaslugi chce 50mln za sezon.

0

A na kogo ma liczyc jak nie ma zmiennika?

0

To jest gracz na typową 10ke. Szkoda ze nie zmienimy ustawienia na takie. Mam straszna dziure jak atakujemy miedzu Suarezem a pomoca jest 40 m luki, dlatego nasi pomocnicy nie maja co z pilka zrobic.

0

@El dominatore TikiTaka juz przeminela, nie jest tak skuteczna, nie ma kto jej grac na dobrym poziomie, trzeba sie dostosowac do nowego futbolu, futbol ewoluuje a kto nie rozumie tego zostaje w tyle jak my. Nie mozna wierzyc ze do usrania bedziemy klepac pilke i wszystko wygrywac.

1

Temat Neymara pokazuje tylko mentalnosc ludzi wokol klubu. Wszyscy zyja przeszloscia Tiki Taka, Guardiola, Neymar, zamiast isc do przodu ciagle placzemy nie jest jak bylo.

0

Macha tymi lapami jak Suarez

0

Grizz nie gra wiele gorzej od Suareza. Przy tej taktyce on jest odciety od wszystkich bo nie ma za soba 10ki a boki graja mega szeroko. Suarez tez znikal na 80min zeby potem wbic 2 gole.

0

Archi pokazal kto powinien grac

0

Fati chyba za bardzo w siebie uwierzyl.

2

Nie musza grac pieknie ale wystarczyloby zeby walczyli chociaz w polowie tak jak Vidal i ogladaloby sie to zupelnie inaczej.

1

Juz coraz czesciej zaczyna sie wykopywanie pilek w stylu angielskim badz Valverderskim.
Bida z nyndzom. Naszego stylu, lub jakiegokolwiek stylu juz sie chyba nie da przywrocic.

0

Mecz z 26.04.2017 to ten kiedy Masche strzelil pierwszego swojego gola z karniaka? :D

1

Perezitooooo!! Vamos

2

Nie wina Waldemarry ze gra kim ma. Ci zawodnicy nie sa nauczeni gry na wlasna reke, oni maja podawac do Messiego.

1

Pieknie graja, wroci Messi i znowu beda stac

1

Kurna ale graja az sie milo patrzy jak biegaja :D:D Wkoncu, oby tak zawsze

3

SRoberto to w drugiej polowie nie istnial. TEgo goscia ciezko sie bylo doszukac na boisku, jak niekiedy Coutinho. Alena chociaz pod gra staral sie byc.

1

Takie wnioski ten zarzad potrafi wyciagac. Nie dziwia ich decyzje :D:D

4

To bylo do przewidzenia, najpierw placz ze nie ma rotacji a teraz placz ze ryzyko. A jak wypali to nikt nie bedzie plakal za Busim i RAkietą. Czas na mlodosc!! Vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?