2

Busi wogole powinien miec zakaz wychodzenia do przodu skoro jemu 3 akcje zajmuje powrot.

1

Nabiegali sie ciekawe czy wytrzymaja kondycyjnie do konca mezu czy na RSSS wypunktuje w ostatnie 15 min

4

Szkoda mi De Jonga. on jest z kazda jedna kontra nasza pod bramka i nikt mu nigdy nie poda :D

2

mozna strzelic bez MEssiego i Alby?

0

Teraz tylko sobie wyobrazic jak wychodzimy na Live ktore gra jeszcze wieksza intensywnoscia. Momentami to przypomina tamte mecze

0

Ja bym to przestawil na 4231 i gral DeJongiem jako 10ka czy falszywa 9ka. On jest tak mobilny i szybki z dobrym dryblingiem. Ta dziura miedzy Suarezem a pomoca jest dramatyczna.

1

@Lea Nie rozumiem tego nie by psiocza na swiete krowy, na gre za zaslugi a naprawde to jakie dziury w taktyce robi Messi swoim nie wiem lenistwem> to jest dramat. Ja rozumie ze jest dobry w ataku i wogole ale za takie pieniadze to chociaz by nie robil takiej siary jak zawodnik mu prawie po butach z kontra przebiega a on nic.

6

QWa osraja sie ten Messi z Alba przeciez ustawic taktyke pod nas jak jest Alba na boisku jest jeszcze latwiej. Ta dwojka nie widzi nikogo wiecej na boisku

1

@Lea On nigdy tego nie robi, on dostaje 50mln rocznie za zaslugi i jak mu sie 20 min w meczu chce poatakowac

1

Chcialbym zeby Grizz nam to wygral, zasluzyl za ta prace w defensywie i wogole.

0

@matirix20 Ja to chetnie bym zobaczyl jak Pique by sobie radzil z Lautaro. Naprawde mimo braku ogrania Todibo calkiem dobrze nadarzal za Martinezem. A wyprowadzanie pilki, ta odwaga i bezczelnosc mmmmiodzio

0

@yoli aLe zauwazcie ze to niebronienie Messiego ma tez wplyw na Rakitica, opisywane to bylo nie raz. On zamiast grac jak normalny pomocnik to polwe swojej roboty musi poswiecic na dublowanie dziur po Messim. Ta strona dziala dobrze tylko z DAlvesem ale wtedy to i Messi biegal i trener inny.

27

Oni wszyscy czekaja na zwolnienie EV i licza ze wtedy dostana szanse. oby tak bylo

0

Skoro przystosowanie sie do stylu Barcy to jest takie wielkie halo i malo komu sie udaje to jaki ma sens ogrywanie zawodnika w innym klubie? Bedzie gral dobrze wroci a i tak nie bedzie umial sie wpasowac albo trener go uzyc jak nalezy

0

ZA wysoko noga byla podniesiona, Lautaro

14

Todibo wymiata dzis

3

Vidal sie wydaje ze fajnie biega robi szum ale on wprwadza zamet i u rywala i u nas. Wejscia w pole karne jego moze zastapic De Jong a poza tym Rakitic lepszy technicznie i taktycznie. Ale sprzedalbym obu :D

0

Druga bramka to ewidentny blad Marca TS, ktore na szczescie zdarzaja sie niezwykle żadko co mozna uznac za wypadek przy pracy. Kazdemu sie zdarza. Pierwasz bramka to typowy brak jaj w obronie, Budimir powinien byc skasowany barkiem w pierwszym momencie ale do tego trzeba zdecydowanych obroncow

0

Napewno wrocisz w glorii do Madrytu i zostaniesz gwiazda jak Odegaard

1

Odbior maja dzis fenomenalny w srodku.

0

Rakitic nieco lepiej niz de jong poki co.

0

Czy tylko jak to zauwazylem czy Roberto zaczyna machac łapami na kolegow jak Suarez ktory w sumie teraz robi tego mniej.

13

Jak to mozliwe ze w innych klubach 17-18 latkowie wchodza do pierwszych skladow i ogrywaja sie na spokojnie mimo duzej konkurencji a u nas 21-24 latkowie sa wypozyczani bo musza sie ogrywac i nabierac doswiadczenia. Na De Jonga stawiali i w tym wieku ogarnia na poziomie niedoscignionym dla Aleni. Gdyby De Jong byl w BArcie od 15 roku zycia to pewnie tułałby sie juz po jakiechs Granadach i Levante

0

sciagnelismy go tylko dlatego ze nam kulnal bramke w tym 2-4 meczu. Poza tym nie pokazywal nic nadzwyczajnego. W Barcie sam fakt ze Messi na ciebie krzyczy na meczu moze podciac skrzydla, cos tam mowili o wielkim wsparciu. Gosc ma tyle do poprawy w swojej grze jakby nigdy w pilke nie gral.

0

Tu czekanie na swoja szanse zaczyna byc modne. #WaitingForMyChanceVEB

3

Pamietam Barcelone, gdzie mecze konczylismy klepaniem i poganianiem rywali, rywale byli tak zrezygnowani po meczu nawet przegranym 1-0 ze w koncowce nie chcialo im sie biegac za pilka bo wiedzieli ze jej nie odbiora. Teraz jest zupelnie odwrotnie, my biegamy i boimy sie o wynik. Mowilo sie o tym ze EV ma glowe w Bilbao ale to naprawde zaczyna przypominac Athletic, tam robil takie same defensywne zmiany w koncowkach meczow.
Wynik to napewno nie zasluga EV tylko wk..rw naszych pilkarzy.

0

Sancho by przyszedl do barcy tez by cieniowal

1

Lengtiti czy tam Umlet dzisiaj w gazie. Fajnie czyszcza tak malo Pique-pizdowato

9

a ja bym chcial zeby GRizz cos ukul

1

100 mln tu 100 mln tam a przydalby sie zwykly solidny Pedro 2.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?