catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz czekac az Dembele znajdzie sie w "dynamice pierwszego zespołu" i bedzie git :)
8
Niby mowi sie zeby sie nie jarac po 10 dniach ale tutaj analiz i artykulow 3 meczow Setiena jest wiecej niz z calego sezonu EV.
0
Gdyby byl EV to moglibysmy i ten rekord "przełamać"
0
Cavani to jedyny napastnik na rynku ktory moze zastapic Suareza. Poza tym jest do wziecia za 30mln przy jakies wymiance to pewnie mniej. Czas moze uzupelnic sklad kims pokroju Larssona a nie Kevina Princa-Rasiaka.
3
@Bulos11 No ale tak to jest jak sie mlodych trzyma pod kloszem, nawet ocenia sie ich inaczej po meczu, ulgowo. Jak ktos ma byc dobrym grajkiem w wieku 17 lat jak Raul, Mbappe, Rooney, Messi to nie zajmuje mu 3-4 lata zeby to pokazac.
8
Zawodnicy nie grali w znanym im ustawieniu, w totalnie obcym sobie skladzie jest to dosc normalne ze byly dziury w ustawieniu i brak opcji do podan. Wiekszosc tych graczy ledwo sie odnajduje w normalnym ustawieniu Barcy.
Wazne ze zareagowal po przerwie, zaskakujacymi zmianami ktore jedna przyniosly skutek.
Grunt ze im nie slodzi jak EV.
7
Nie wiem czy on nie pracuje na boisku wiecej niz ten wychwalany Suarez. Moze Luis robic wiecej w ataku ale to glownie dlatego ze Messi poza nim i Alba nie widzi nikogo innego. Ja jestem pod wrazeniem jego pracy, powrotow i zaangazowania na boisku, gdyby kazdy od lini pomocy w gore tak pracowal to Ter Steigen moglby grac w bierki na bramce
0
Ja rozumiem ze jak za kierownica samochodu wyscigowego usiadzie przypadkowy ziomek albo Kubica to bedzie widac roznice. Ale jesli ten samochod ma zapchane przewody, silnik nie daje rady to zaden z nich z tego klekota nic nie wyciagnie.
12
Dobrze tym burakom z 3 ligi, niech łamia nogi innym burakom
5
Oni sa juz tak przywyczajeni do gry na stojaka z Messim ze nawet jak jest moment na przyspieszenie to oni nie wiedza i nie umieja. Dla nich istnieje tylko klepa az do momentu podania do Messiego
0
Ten Ansu to jest gorszy niz Bojan. Pare razy mu pilka spadla pod nogi i robili z niego drugiego Neymara. To chuchro zadnym pilkarzem nie bedzie, drugi Dembele, patyk do przepychania.
16
Ocenimy na koniec meczu, zobaczymy jak trener zareaguje w przerwie i co zmieni
0
Trzeba bylo wogole Fatiego na srodku obrony wystawic
5
Jeny przeciez nawet jakby Pep wrocil to oni by nic nie grali. Ci zawodnicy nic nie wygraja
0
Dlaczego nie Cavani?
0
Znajac nasz zarzad napewno przyjdzie Piatek
1
NIe zapominajmy o tym ze problemem tej druzyny sa tez personalia na boisku. Zmienilismy trenera ale to dopiero poczatek.
BTW. Czy ktos to zauwazyl oprocz mnie ile akcji mamy taki ladnie sie zapowiadajacych i nagle gdy potrzeba tego 3ego z ataku zeby z nim rozegrac to okazuje sie ze zawsze jest to Messi i zawsze spacerujacy na spalonym przez co akcja sie konczy?
0
Fajnie jakbysmy zaczeli grac z 10ka z 2 DMami. na !0tce Messi albo de Jong
1
To juz chyba 4 czy 5 arytkuł w ktorym pada stwierdzenie "jest w dynamice pierwszego zespołu". Co jest w tym tak nadzwyczajnego ze trzeba to tak opisywac. On poprostu trenuje z pierwsza druzyna tak? Wystarczy napisac w pierwszym artykule anie klepac to samo stwierdzenie przez nastepnych 30.
0
Niech on ustawi Messiego na 10ce. Grizz na prawej , Demebele na lewej i SUarez przed nim. Za Messim 2 gosci od ogarniania defensywy z De Jongiem na czele ktory moglby sie dynamiczne podlaczyc do ataku. Jak wszyscy beda zdrowi :)
2
@wasylinho1 No problem w tym ze ci specjalisci od treningow powinni wiedziec kiedy jest za malo a kiedy za duzo :)
16
Wkoncu zapie...aja na tych treningach a nie smichy chichy i biegac nie ma komu po 70 min
3
Messi powinien grac na 10tce z dwoma DMami za nim, skrzydla by byly 100% aktywne wtedya on by slal im dobre pily.
1
Jesli z takiej sytuacji w jakiej jest Setien, wyjdziemy na prosta z dobrymi prognozami to naprawde trzeba bedzie szanowac to co osiagnie ten trener i zostawic go na dluzej.
0
Ciekawe czy Alenia i Todibo zaluzja teraz wypozyczen, ten drugi moze sie zreflektowac. Powinni zostac bo inaczej grac bedziemy tym samym to samo.
1
Jesli Setien to kolejny trener z oltarzykiem Messiego w domu to nic sie nie zmieni. Alba dalej bedzie graj jedno podanie, dalej bedzie Rakitic potrzebny do latania dziury w defensywie, i wszystkie inne bolaczki z serii Messi i 10 koszulek.
3
Dlaczego wszyscy przez pryzmat Guardioli mysla ze z kazdego bylego pilkarza bedzie genialny trener dla Barcy.
0
Kazdy kolejny szkoleniowiec mialby coraz trudniej z ta juz wymeczona i wygrana ekipa. Z pustego i Salomon nie naleje. Mozna zieniac trenenrow ale tu jest problem z zawodnikami i ich zaangazowaniem. Nie mozna 10 lat grac tymi samymi grajkami, trzeba odswiezac sklad.
BTW EV szedl ulica i krzyczal: Ale jestem niezadowolony bo oni gadaja z XAAAVIM!!!!
Skad oni wiedza co on mysli?
2
w finale zagraja ekip[y ktore nie powinny tu wogole byc
0
to znowu wina de jonga bo zszedl