0

Teraz czekac az Dembele znajdzie sie w "dynamice pierwszego zespołu" i bedzie git :)

8

Niby mowi sie zeby sie nie jarac po 10 dniach ale tutaj analiz i artykulow 3 meczow Setiena jest wiecej niz z calego sezonu EV.

0

Gdyby byl EV to moglibysmy i ten rekord "przełamać"

0

Cavani to jedyny napastnik na rynku ktory moze zastapic Suareza. Poza tym jest do wziecia za 30mln przy jakies wymiance to pewnie mniej. Czas moze uzupelnic sklad kims pokroju Larssona a nie Kevina Princa-Rasiaka.

3

@Bulos11 No ale tak to jest jak sie mlodych trzyma pod kloszem, nawet ocenia sie ich inaczej po meczu, ulgowo. Jak ktos ma byc dobrym grajkiem w wieku 17 lat jak Raul, Mbappe, Rooney, Messi to nie zajmuje mu 3-4 lata zeby to pokazac.

8

Zawodnicy nie grali w znanym im ustawieniu, w totalnie obcym sobie skladzie jest to dosc normalne ze byly dziury w ustawieniu i brak opcji do podan. Wiekszosc tych graczy ledwo sie odnajduje w normalnym ustawieniu Barcy.
Wazne ze zareagowal po przerwie, zaskakujacymi zmianami ktore jedna przyniosly skutek.
Grunt ze im nie slodzi jak EV.

7

Nie wiem czy on nie pracuje na boisku wiecej niz ten wychwalany Suarez. Moze Luis robic wiecej w ataku ale to glownie dlatego ze Messi poza nim i Alba nie widzi nikogo innego. Ja jestem pod wrazeniem jego pracy, powrotow i zaangazowania na boisku, gdyby kazdy od lini pomocy w gore tak pracowal to Ter Steigen moglby grac w bierki na bramce

0

Ja rozumiem ze jak za kierownica samochodu wyscigowego usiadzie przypadkowy ziomek albo Kubica to bedzie widac roznice. Ale jesli ten samochod ma zapchane przewody, silnik nie daje rady to zaden z nich z tego klekota nic nie wyciagnie.

12

Dobrze tym burakom z 3 ligi, niech łamia nogi innym burakom

5

Oni sa juz tak przywyczajeni do gry na stojaka z Messim ze nawet jak jest moment na przyspieszenie to oni nie wiedza i nie umieja. Dla nich istnieje tylko klepa az do momentu podania do Messiego

0

Ten Ansu to jest gorszy niz Bojan. Pare razy mu pilka spadla pod nogi i robili z niego drugiego Neymara. To chuchro zadnym pilkarzem nie bedzie, drugi Dembele, patyk do przepychania.

16

Ocenimy na koniec meczu, zobaczymy jak trener zareaguje w przerwie i co zmieni

0

Trzeba bylo wogole Fatiego na srodku obrony wystawic

5

Jeny przeciez nawet jakby Pep wrocil to oni by nic nie grali. Ci zawodnicy nic nie wygraja

0

Dlaczego nie Cavani?

0

Znajac nasz zarzad napewno przyjdzie Piatek

1

NIe zapominajmy o tym ze problemem tej druzyny sa tez personalia na boisku. Zmienilismy trenera ale to dopiero poczatek.

BTW. Czy ktos to zauwazyl oprocz mnie ile akcji mamy taki ladnie sie zapowiadajacych i nagle gdy potrzeba tego 3ego z ataku zeby z nim rozegrac to okazuje sie ze zawsze jest to Messi i zawsze spacerujacy na spalonym przez co akcja sie konczy?

0

Fajnie jakbysmy zaczeli grac z 10ka z 2 DMami. na !0tce Messi albo de Jong

1

To juz chyba 4 czy 5 arytkuł w ktorym pada stwierdzenie "jest w dynamice pierwszego zespołu". Co jest w tym tak nadzwyczajnego ze trzeba to tak opisywac. On poprostu trenuje z pierwsza druzyna tak? Wystarczy napisac w pierwszym artykule anie klepac to samo stwierdzenie przez nastepnych 30.

0

Niech on ustawi Messiego na 10ce. Grizz na prawej , Demebele na lewej i SUarez przed nim. Za Messim 2 gosci od ogarniania defensywy z De Jongiem na czele ktory moglby sie dynamiczne podlaczyc do ataku. Jak wszyscy beda zdrowi :)

2

@wasylinho1 No problem w tym ze ci specjalisci od treningow powinni wiedziec kiedy jest za malo a kiedy za duzo :)

16

Wkoncu zapie...aja na tych treningach a nie smichy chichy i biegac nie ma komu po 70 min

3

Messi powinien grac na 10tce z dwoma DMami za nim, skrzydla by byly 100% aktywne wtedya on by slal im dobre pily.

1

Jesli z takiej sytuacji w jakiej jest Setien, wyjdziemy na prosta z dobrymi prognozami to naprawde trzeba bedzie szanowac to co osiagnie ten trener i zostawic go na dluzej.

0

Ciekawe czy Alenia i Todibo zaluzja teraz wypozyczen, ten drugi moze sie zreflektowac. Powinni zostac bo inaczej grac bedziemy tym samym to samo.

1

Jesli Setien to kolejny trener z oltarzykiem Messiego w domu to nic sie nie zmieni. Alba dalej bedzie graj jedno podanie, dalej bedzie Rakitic potrzebny do latania dziury w defensywie, i wszystkie inne bolaczki z serii Messi i 10 koszulek.

3

Dlaczego wszyscy przez pryzmat Guardioli mysla ze z kazdego bylego pilkarza bedzie genialny trener dla Barcy.

0

Kazdy kolejny szkoleniowiec mialby coraz trudniej z ta juz wymeczona i wygrana ekipa. Z pustego i Salomon nie naleje. Mozna zieniac trenenrow ale tu jest problem z zawodnikami i ich zaangazowaniem. Nie mozna 10 lat grac tymi samymi grajkami, trzeba odswiezac sklad.

BTW EV szedl ulica i krzyczal: Ale jestem niezadowolony bo oni gadaja z XAAAVIM!!!!

Skad oni wiedza co on mysli?

2

w finale zagraja ekip[y ktore nie powinny tu wogole byc

0

to znowu wina de jonga bo zszedl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?