3

Ten Pjanic to jest wlasnie ten moment kiedy myslisz ze juz nic gorszego nie wymysla niz Neymar a oni wtedy jebbbzz...

2

ZAdne wytlumaczenie...jest juz skonczony w tym klubie... XD

0

@denis9401 taki z niego anglik jak z ozila niemiec. xD

2

Jak sprzedadza Semedo I Emersona to zostanie nam swietny S.Roberto.

0

Przeciez mecz trwa 90 to jak oni w 50 min maja sie przygotowac xDxD

0

Moze dzieki tej sytuacji rynek wroci do normalnych stawek i kwot.

0

@kaamil1910 To pozostaje pytanie ile klauzula wynosi teraz :)

0

@kejdzi A nie jest tak ze to dopiero od 2021 ma 75mln?

0

Ter Stegen moze odejsc bo widzi jak swietny mamy projekt sportowy, sciagniemy Neymara pograzymy budzet a ten nam da moze z 1 lige w ciagu 3 lat potem sie skonczy.
Sam Neymar jak i Messi nam nie wygraja LM. Nie mamy druzyny, odkad ona sie u nas skonczyla nie wygralismy nic znaczącego. Marc to widzi

2

@SuperPatsonFCB Urodzilismy sie w tym samym dniu na to wychodzi :D:D

0

@Chwytliwy Mane do Dortmundu

0

To u Messiego z tych 6-8 mln miesiecznie na 1,230 euro miesiecznie niezly spadek.

24

Werner ogarnal temat a nie jak Coutinho czy Grizz. Widzi ze tu przy Messim to nikt nie gra normalnej pilki.

0

Kto by nie przyszedl i tak sie nic nie zmieni poki nie wymienia tego trzonu stojanowa.
Pique Busi Messi Rakitic Alba musza dac se spokoj wtedy mozna sciagac ambitny biegajacych dynamicznych. Tak to sam Setien by mogl wejsc i ogarniac na niektorych pozycjach

0

@barteq No napewno przypadkiem prawa Webstera byl sam Webster. A potem Mexes jak gral w Auxerre.

3

Kurde kilku grajkow juz bylo na skraju kariery a teraz za rok moga juz pokonczyc kariery.

23

Jak se poscielisz tak sie wyspisz.
Antek nigdy nie trenowal w klubie dla baletnic, tak samo FDJ, mlody jest, w Ajaksie widac bylo jak grali wiec mozna sobie wyobrazic jak trenowali.

1

Sprzedamy za 50mln z opcja odkupienia za 150mln

1

Ciekawi mnie jak Barca udźwignie pensje Messiego i reszty czołówki jak spadną przychodzy z praw TV, biletów, itd.

1

@RobsonPL Wyjdzie ze wynik dwumeczu miedzy 1 a 2 druzyna sie liczy bo tak Real ma majstra.

1

Luis Suarez ponoć ma zdąrzyć wrócić na rewanż z Napoli jestli ten sie odbedzie po przełożeniu. Przy odrabianiu meczów LL też już by był dostępny.

2

Powinni anulac caly sezon i tyle. Byly wojny nie bylo mistrza, nic by sie nie stalo, bo tak to zawsze ktos bedzie pokrzywdzony

6

Niech w Fife graja zdalnie wszyscy

0

No ale ja mysle ze ci ludzie chyba sami by nie przyszli ze wzgledu na zagrozenie...

13

Troche nie rozumiem czego wy oczekujecie od Grizza?
Cala druzyna stoi i szuka MEssiego, klepia do bolu i co ma Antek robic? Biegac jak poparzony, zrywy robic? przeciez nikt i tak mu nie poda prostopadlej pilki poki Messie sie nie zgodzi, a Messi woli meczyc jedno zagranie do Alby co mecz.

Co wy byscie chcieli zeby on robil skoro my gramy na stojaco? i po obwodzie a Antek jak Luis S stoi na srodku i czeka poprostu na okazje ktora jak nasz Urus spartoli. Ja nie widze zadnej roznicy miedzy nimi, miedzy ich ZADANIAMI na boisku. Bo Grizz to pilkarz swietny ale musi grac w druzynie ktora wykorzystuje potencjał i umiejetnosci zawodnikow wszystkich a nie tylko Messiego.

0

@Midast Bo to jest troche jak JP na 99%. Niby nie moze byc swietych krow...aleee

2

Po ocenie Grizza widac podobienstwo albo jego gry do Suareza albo... nasza taktyka sprawia ze nasz napastnik wiekszosc meczu jest bezproduktywny. Stoi sam, skrzydlowi szeroko, pomocnicy defensywnie ustawieni, raz na 15 min dostanie podanie, Suarez tek knocil 100tki, malo tego jego technika podan i klepek byla gorsza od Vidala, Grizz to chociaz potrafi niekiedy odegrac dobrze.
Mysle ze gdyby razem grali to by sie niezle uzupelniali, jesli oczywiscie zespol gralby na nic a nie na Messiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niech sie zarzad zmieni zanim sciągną tego pajaca, moze nowi sternicy beda bardziej ogarnieci.

3

A jak Messi skonczy kariere to bedzie trzeba przebudowac znowu cala druzyne na lata bez Messiego? Nie lepiej zrobic z niego rownouprawnionego czlonka druzyny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?