4

Dziwne to stwierdzenie "jeśli zwycieży rozsądek". Czyj rozsądek, jeśli oferta jest zła albo projekt nie taki to rozsądnie bedzie nie podpisac umowy.

5

Nie jaraj sie Pjanic. Masz podawać do Messiego

0

Ej ale ogarnia ktos ze my chyba nigdy nikogo drożej nie sprzedalismy ?
LOL nasz zarząd się podciąguje

4

@Mr8lack a po czym maja byc wyniki? po kilku treningach, po lockdownie na 2 mies?
tym zawodnikom tylko wpierdol pomoze a nie zmiana trenera.

0

Niewygodny bo prawde mowi

31

ten Sarabia to ma w oczach ogień, zeby nasi zawodnicy tak sie fascynowali piłką jak on.

1

Ciekawe jak bardzo de Jong zaluje swojego transferu

1

Setien moze by im miał szacunek ale Sarabie spuscil ze smyczy ktory lata jak poparzony miedzy tymi pilkarzami a jego to oni nie szanują

0

Wolalbym zeby zawodnicy przychodzacy do Barcelony mieli o wiele krótszy piłkarski zyciorys

0

Napewno to my naciskalismy na ten zapis

0

Ktos potrafi wytlumaczyć mi jak te 10mln i wieksza pensja Pjanica ma uratowac nam budzet? To my mielismy za duzo kasy czy za malo?

0

Oby zaczął od wywalenia wszystkich z ktorymi dzielił szatnie.

0

@th@les Bo za Valverde Real grał szambo a teraz punktują, taka roznica.

1

a jak on mial ich przygotowac jak wszyscy w domach siedzieli.

6

Zauważcie ze im dalej zawodnik gra od Messiego tym lepiej sobie radzi. (Poza jego kumplem Suarezem)
Alba ma to szczescie ze Messi nie umie prawa noga i schodzi do srodka na lewą i jemu moze podac, Semedo i Roberto rzadko pilki dostaja.
Ter Stegen, nie jest wogole zalezny od Leo i gra swietnie. Obrona to samo poza oczywiscie indywidualnymi spadkami formy.
Jak gra Messi na twojej pozycji jak Malcom, Grizz to zapomnij ze wogole cos osiagniesz.
Pomocnicy sa blisko, ten dubluje ich pozycje i jest dramat nic nie potrafia.

Grizz gral swietnie na poczatku jak Messi mial kontuzje, grał na swojej pozycji, on nas prowadził do zwycięstw i strzelał gole, teraz zniknął za Messim.
De Jong wszedł ze swoim na początku a potem dostosował taktyke do Leo jak wszyscy tutaj.
Najpiekniejsze mecze gralismy jak Messi miał kontuzje albo nie grał ostatnio, za Valverde z Realem, Interem, gralismy jak druzyna.


0

@BarcaInfo Dlatego Valverde byl tak dlugo, mial akceptowalne wyniki i robił co mu kazano

16

Bedzie biegal na lewej, odgrywal do Alby albo Messiego, nada sie. Strzelac u nas i tak nie wolno bo Suarez sobie bark wybije od machania łapami.

0

Kto nie przyjdzie do pomocy nic nie bedzie gral, Messi im podubluje pozycje i dostane miekkie nogi.

7

Niech Messi zacznie biegać na swoim skrzydle to bedziemy je mieli.
Moze wtedy pomocnicy zaczna robic to co nalezy a nie oddawac kreowanie Messiemu bo ten biega za Busquetsem.

0

No to Arthura oddac i Ndombele kupic

7

I tam powinien messi grac. Na boku

0

A messi to rotacji nie podlega?

0

Lenglet najlepsze pily rzuca

0

Oni graja fajnie dopoki kiedy ktoremus sie nie przypomni ze do leo trzeba podac

0

No nie moze byc... Im sie chce

2

Grizz wyglada wkoncu jakby z nami gral

1

Pomoc dobra. Taktyka doswiadczenie i walka. Pamietajcie ze za. Messiego tylko rakieta umie pokryc

0

@AndOne88 tez bym tam go widzial. Na 10tce. A vidal do ataku na 9. Skrzydlo bravehart

1

@xavi890 Co jak co ale z nim na boisku mamy wiekszy spokoj, gosc jako jedyny wie jak wypelniac luke po Messim i wprowadza rownowage.

3

Ja szczerze tez tam karnego nie widzalem, nikt Messiego nie podciął jak to gdzies mowiono. To byl dive w stylu Suareza z przeciwnikiem na plecach. Faul powinien byc jakis wczesniej ale nie karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?