catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jesli taktyka "pod Messiego" sie nie zmieni to pewnie zagra z 2-3 mecze bez kompleksow a potem skonczy tak jak wczesniej
4
I nie bedzie rewolucji, Messi swoimi fochami i tak pouklada po swojemu wszystko na boisku.
0
Ale za 5 na rok to u nas mogl zostac
0
I podpiszemy Cavaniego na miejsce Suareza...
4
Komean w tobie nadzieja zeby Leo przestał sie panoszyc jesli zostanie
1
To jak Suarez obnizy pensje do 10mln to tez se moze zostac na rezerwie
1
Da rade dowiedziec sie kto pierwszy zje?
1
@ArcziArtt emocje zenitu siegaja
6
@vukoo1 bylo juz ze mył zęby rano ? przegapilem chyba
1
No ale kogos dziwi ze Messi nie przyszedl? Przeciez nie byl na testach na Covid wiec raczej mu nie wolno.
0
Jak to sie ladnie teraz poukladalo wszystko.. niby zamykanie budzetu i na szybko wymiana Neto za Cilessena a potem Arthura za Pjanica.. a to nie o budzet chodzilo tylko o to zeby Bartek nie musial ze swojej kieszeni dokladac.. Kazdy tylko o swoj interes dba..
Ciekawe czy wielka kasa nie byla wydawana na zawodnikow bo nie moglo byc jej za duzo.. pewnie podatek by nam przysolil od zyskow..
5
Chyba najbardziej ludzi boli w tym wszystkim fakt ze znowu wszystko kreci sie wokol Messiego, ze ludzie chca mu oddac wszystko, bylebyl zadowolony lub odszedl jak mu sie podoba. Totalnie zagubione jest w tym dobro klubu. SAmi stworzylismy sobie taka prima balerine w zktora trzeba sie obchodzic jak z dzieckiem... Trzeba sie dogadac bez fochów..
Nie rozumiem czemu Messi nie chce zrobic czegos dla swojego klubu ktory tak kocha, odejsc za rozsądną cene.. fakt ze widocznie ma gdzies co sie stanie potem z klubem wlasnie zlosci ludzi ktorzy sie na nim wyzywają..
10
To niech go kupi NY i wypozyczy do MC. Win Win
0
Chyba jest błąd w tłumaczeniu.. zamiast "Mane i Wijnaldum cieszą się" powinno byc "Mane i Wijnaldum mają beke"
1
Messi ani piłkarsko ani po tej farsie marketingowo nie jest wart 700mln niech sie BArtek ogarnie... Jesli ta oferta z City z Silva i Jesusem jest prawdziwa to niech to biorą bo to działa źle na wizerunek obu stron..
1
Wszyscy wiedz ze mozna Barce wydymac na kase, łącznie z jej własnymi zawodnikami.
0
@ZIBI88 Moze dopiero z nich wyjdzie, Messi ich mentalnie blokowal, licze na De JOnga
3
Mysle ze to co najbardziej ludzi boli to to ze w ostatnich latach Messi przez swoje fochy i widzimisie sprawil ze BArcelona jak i caly jej projekt jest oparty na nim, od trenerow przez zawodników jacy graja po tych jacy przychodzą i odchodza a teraz chce odejsc i bo ma kolejnego foszka i caly ten projekt bedzie w d...
Wszystko bylo ustawione pod niego a teraz gdy juz ma nie byc to sie zawija..
Z drugiej strony skoro mu tak projekt nie pasowal to czemu nie odszedl 3 lata temu jak Bartomeu mial ponad 3 lata do odsiedzenia na stolku tylko teraz jak zostalo mu z pol roku..
Jestem Leo wdzieczny za wszystko ale tez nie podoba mi sie stwierdzenie ile to on dla nas zrobil.. Robil to co do niego nalezalo, grał i strzelał bramki i brał za to kupe kasy.
Dzieki Barcy jest tym kim jest a my dzieki niemu, ale tez po czesci dzieki niemu jestesmy teraz w d..pie...
0
@ZIBI88 wygrywać będzie drużyna
1
@majer565 bo nie nazywa sie Messi xD. Leo tylko 3 gole strzelil w LM
2
Najlepszy pilkarz wszechczasow musi zrobic najwieksza szopke wszechczasow. Rzeczywiscie niedlugo nie bedzie mu daleko do MAradony
0
@Yoshi94 qwa literowka sory, w pracy jestem i w pospiechu
0
kto by chcial placic za zawodnikow co 8-1 dostali niedawno w 1/4 LM.
3
Messi to chyba nie wie ze zwlekając z ogloszeniem wszystkiego działa sobie i swojemu ponoć ukochanemu klubowi na szkode. Im pozniej tym mniej czasu na dogadanie sie.
I jeszcze Koeman ktory w razie co myyysle ze bedzie mial jaja posadzic go na ławce.
0
100-150mln Jesus, Silva, Garcia i wtedy mozemy rozpoczac negocjacje, czy moze nie dorzucic Angelino. A jak nie to 700
0
@BarcaInfo Ale Messi nic nie zdobył, to Barcelona zdobyła.
0
@AndOne88 w zamyslec 2 def usposobionych pomocnikow, nie w sensie taktycznym. ok gra słów mozna bylo zle zrozumiec. zwracam honor
0
@AndOne88 Ja mowie o naszej aktualne formacji gdzie gramy z DMem i 2 mega defensywnymi pomocnikami. w 4231 ten problem znika bo jest ktos pomiedzy nimi.
Czytaj ze zrozumieniem nastepnym razem :P
W aktualnym ustawieniu Fati biegal gdzies pod linia, Messi wiadomo nigdzie i wszedzie i RAkitic z Vidalem 50m za napastnikiem. Taki Suarez czy ktokolwiek inny byc odciety od kolegow przez wiekszosc meczu.
0
@Uukasz_93 Tez jestes za 4231. Grajac 2 def pomocnikami luka miedzy napastnikiem i pomoca jest ogromna, a nie majac skrzydel nie ma jak tworzyc sytuacji.
Potrzeba nam 10ki albo falszywej 9ki albo kogokolwiek kto polaczy pomoc z napastnikiem.. np Grizza :)
1
Idealnie by bylo jakbysmy zmontowali ekipe 11 ciezko pracujacych, biegających 90 min , pressujacych zawodnikow z Grizzem na czele i wklepali City z Messim w skladzie atakujac ciagle ich prawa strone gdzie Messi bedzie zostawial autostrade....
Nie bedzie Roberto ani Rakitica ktorzy wypelniali po nim luki...