6

Jeden mecz to nie początek sezonu.. Villarreal tez dostalo lanie od nas po pandemii i wszyscy spiewali jak to super juz nie gramy. Celta nas zweryfikuje.

13

Ale oni tego Grizza pomiaja, swietnie staruje do pilek

1

W drugiej
Pedri - Messi
Busi - Pjanic
Grizz- Dembele/Trincao

1

Alba dobre wejscia ma, jak stary (młody) dobry Jordi

0

Ktos tu chyba chce zastąpic Suareza na jachcie.. haha

8

Walic Real i jego VAR, patrzmy na siebie a nie zanim zaczelismy grac juz szukamy winnych naszych potencjalnych niepowodzen.
Z matematycznego punktu widzenia Real stracil juz 2 pkt wiec nic nie stoi nam na przeszkodzie juz zeby wygrac lige.

13

Przerost formy na treścią. As always

99

Messi se zdaje sprawe ze nie pomaga tym nikomu? Moze byc sfrustrowany ale teraz ogolnie to on kwas sieje.

0

Rakitic na tle swoich kolegow wygladal jakby na zaciagnietym recznym biegal. Zero dynamiki i gral na 10tce.

Przegral z Bayernem 2 razy xD

1

Jest i znów "dynamika pierwszego zespołu".

Myslalem ze redakcja wzbogacila swoje slownictwo od zeszlego roku.

0

@MesQueUnClub_87 Moze wymienia na breaveharta

2

Ciekawy jakby D.Alves poradzis sobie w w aktualnej Barcelonie, z chodzącym Messim gdzies w srodku, z kopiacym sie po czole Suarezem, bardzo wspierajacą defensywe pomocą. Nie problem jest blyszczesc w idealnej ekipie - patrze Pedro ktory wybitny nigdy nie byl ale mial swoja role i jako solidny zawodnik dopelnial swietna wtedy druzyne.

7

Dziwne zagranie ze strony klubu i Koemana. Suarez to solidny gracz, mozna bylo z nim ponegocjowac obnizenie pensji napewno wolałby to niz wypychanie z klubu.
Nie wiemy jak Luis by sie sprawdzał z bardziej kreatywną pomocą (tzn wiemy bo na poczatku mając dookoła lepszych podających poza samym Messim wykręcał szalone liczby) ale teraz w lepiej funkcjonującej druzynie dawałby nam chociaz gole ze sredniakami czego nie potrafi ani Grizz ani .....poza nimi nie ma nikogo na 9tce.

Troche od d.. strony ta rewolucja bo osobniki jak Busi czy Alba powinni w pierwszej kolejnosci byc wypychani, tam z braku laku mamy grono zawodnikow ktorzy moga sie wzglednie prezentowac a napewno lepiej niz zastepujacy Luisa Grizz.

13

Nie rozumiem wogole wpisu o Konradzie.. jakie to ma znaczenie dla aktualnego okienka transferowego.

5

Nie nazwalbym tego "dojsciem do porozumienia". Barca placi tyle ile City chcialo.

34

Bez tego chyba tez stał pod znakiem zapytania

0

To napewno chodzi o jakies pieniadze znowu, jak z tym arthurem wyszlo potem ze to po to zeby zarzad z wlasnej kieszenie nie musial uzupelniac brakow budzetowych.

0

@kamil_veb wedlug naszej redakcji :D na okladce jest Girona

10

Patrzac na to ze ta strona zamienila sie w twittero-pudelka ciezko w to od tak uwierzyc

0

Troszke brakuje informacji z działu: Prawdopodobnie, może, jesli to wtedy, na 75%, na 90%, Ktos z klubu slyszal jak tamtem mowił ze gdzies napisali..

2

@IronSanHybrid Konkretnie i na temat, to szanuję :)

1

@Tatazolwinia Rivaldo odszedl bo sie nie dogadywal z LVG juz za pierwszej jego kadencji.

0

@Mario96w Wez tak nie mow, mnie zjechali tutaj jak tak powiedzialem ostatnio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Pytanie jak trenowali.. jak Leo albo Busi prowadzil trening to szału nie było

2

Ale ze co po meczu na parkingu czy juz w tunelu jak schodzili z boiska? xD

0

Gosc przed toba juz probował..

5

@Suzu Poki co to napastnik pokroju Jovica, cos tam pokazal ale zeby zaraz z niego robic nastepnego van Nisterlooya to przesada

36

Koeman tak ciezko pracowal nad swoja taktyka a MD wszystko opisali w gazecie. Rozpracowali juz BArcelone na ten sezon

1

Koeman - ZAwodnik musi grac na swojej nominalnej pozycji zeby pokazywał max swoich mozliwosci...
Koeman - Fati zagrasz w ataku bo mam juz za duzo skrzydlowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?