22

Duzo nie zarabia, nie marudzi, ciezko pracuje, na koncowki gdzie przeciwnik nas cisnie i trzeba biegac moglby wchodzic.

0

@Gregor1899 witam w klubie

1

Szczerze Leo to moze bys pokazał intensywnosc na boisku jako kapitan? Jak czesto wracasz do obrony? Jak czesto uczestniczysz w pressingu? Powinienes dawać przykład na boisku a nie teraz wylewać żale. Po podwyżke to umiesz zasuwać....do biura

1

Widac u Messiego i CR7 teraz ile znaczy ciezka praca a ile talent. Jak nie pracujesz ciezko jak CR7 tylko jedziesz na talencie to w pewnym momencie bez kondycji i przygotowania odpowiedniego jadąc na swoim samouwielbieniu nic nie zrobisz...
Ronaldo utrzymuje stałą formę bo na to pracuje, niestety Messiemu sam dar od Boga nie wystarczy już

2

Oszczedzali sie na LM, oby

0

Todibo musi zostać

13

Nam podawac nie kazano... u nas nie wolno zagrywac do przodu tylko Leo może!

1

Serio jak wszystko jest ustawione pod niego, wszystko grane przez niego, wszystkie karne i wolne on strzela to dziwi kogoś taka statystyka?

4

@Yoshi94 Grizz sie pokazuje i nie znaczy nic..

1

co Lautaro zmieni jak u nas napastnik w ataku ma malo znaczacą role, ma tylo odgrywac pilki do Messiego na sciane

0

@Tekken Dlatego ze Werner jasno deklarowal ze interesuje go tylko UK

0

@Mroziu klauzula juz wygasła a wartośc zawodnika jest o wiele niższa niz jego klauzula

0

Juz sie nie moge doczekac ocen po Napoli, zeby nie wyszly same 0 to bedziemy srednia liczyc z poprzednimi trzema meczami.

Semedo po Matsie dzis najlepszy, poprostu w drugiej połowie druzyna nie dala rady dotrzymać mu tempa i nie mial co robic. Na stojaka Semedo grac nie potrafi.

Lenglet mial chyba jedna grozna głowke ktora wystawił pilke napastnikowi Realu, bo tam widze ze w samych superlatywach o nim.

Co to wogole za podejscie do Suareza, "on moze zagrac 5-7 meczy beznadziejnych zeby potem strzelic 2 bramki znikąd" .. taki mamy teraz standard napastnika?

1

No jak wszystko jest grane na niego to kogo dziwią te staty

2

@Luki 10 Ale Dembele sam sie łamał

2

Dlatego uwazan ze statystyka asyst jest nieadekwatna do niczego.. lepsza byla by ilosc kluczowych podań czy stworzonych sytuacji podbramkowych podaniem, bo asyst to jest cos co od nas malo zalezy, podanie moze byc gowniane a piłkarz i tak z tego cos moze zrobic bo sobie przyjmie, podrybluje i strzeli.

1

@messiandiniesta stąd tez moje pytanie, moze mało precyzyjne albo zbyt ogólnikowe ale chciałem rozpocząć dyskusję, dzieki za odpowiedz

0

Ja nie rozumiem dlaczego pozwala się głosować ludziom mieszkającym za granica. Dlaczego ktoś oderwany od polskiej rzeczywistości ma decydować o moim życiu.

1

moglby z Tomem Hanksem na bezludnej wyspie siedziec ten wiking

19

Co najlepsze Setien ma calkiem fajne pomysly tylko wykonawców ma beznadziejnych...

4

Najbardziej zwalnia akcje to MEssi ktory gra wszystko po 90min i juz nie ma sily biegac a wszyscy graja na niego wiec...zwalniaja gre Messim

1

@PJ777 Do czego to doszlo ze dyskutujemy czy zmiany by bronic wynik sa zle czy dobre zamiast sie zastanawiac czy pocisnac im 5tą albo 6tą bramke.

1

@PJ777 Uzasadnienie bardziej, ale nie mowie ze zmiana moglabyc inna.

0

@PJ777 Co poradzisz

0

@yoli To juz jego wina, kto by nie gral jestesmy ciency

0

Puig zeszdl bo RealV zaczał przejmować srodek pola a Puig odstaje fizycznie, poza tym poza szumem do przodu nie robi wiele z tyłu a Rakitic jest swietny taktycznie i lepszy w defensywie.

3

jaki lepszy ten suarez :D:D

5

Alba to jest qwa człowiek na wstecznym, zero odwagi.

1

starym dobry busim zapachnialo

7

Bo Suarez nigdy takiej nie sprd..ił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?