0

Śmieszne ze ciagle powtarzaja sie teksty typu "trzeba Messiemu lepszych partnerów", "trzeba nie zamrnowac Messiemu ostanich lat kariery", co to jest klub dla Messiego czy FC Barcelona?
Ludzie chca Neymara zeby ciagnal zespoł? Zespół? Znowu caly poustawiany pod jednego zawodnika? Czy wy sie niczego nie nauczyliscie w ciagu ostatnich 3 lat?

Pieprzenie ze Messie sie oszczedza i nie moze biegac .. co to wogole ma znaczyć.. J.Navas, Totti, Del Piero i wielu innych zap..alalo duzo wiecej i dluzej niz ten leń. Jego 3 zrywy na mecz nie dają nam nic, zapatrzyliście sie w niego a oprocz złotej pilki dla niego BArcelona nie wygrywa nic. Wszystko jest dla Messiego nic dla klubu.

Wystawiacie staty Messiego ile to on nie strzelil i asystowal. Wszystko jest grane na niego, wszystkie wolne strzela i karne wiec dziwne sa te staty? Jakby wszystko bylo grane na Suareza tez by mial podobne.

To samo z porownaniem Semedo i Alby. Bez jaj, nasz argentynski karzeł nie umie grac prawą nogą wiec normalne ze schodzi do środka na Albe wiec ten dostaje wiecej piłek niż Semedo ktory jest o wiele odwazniejszy w ofensywie niz Jordi "jedno podanie" Alba.


0

Pewnie pojechał na testy w koszulce Barcy

0

@BarcaInfo nie zmienia to faktu ze bez Ramosa jest jak Pazdan bez Glika. Poprstu cienki

1

Oby dzis FDJ pokazal o ile lepsza jest Barca bez Busiego w srodku pola.

4

Arturo a widzisz moze jak wy gracie? Obejzyj pare waszych spotkań i pomyśl jeszcze raz

0

@wroclawskifan ok dzieki za odpowiedz :)

0

Zawodnik nie moze chyba zmienic klubu 2 razy w jednym okienku, wiec o co chodzi z ta oferta za Trincao, czy moze zanim zostanie zarejestrowany w nowym klubie? Wie ktoś?

0

@Colon Po stokroć Beckham a po nim Pogba

45

Z tamtą Barca jak byscie nie grali i tak byscie przegrali. Tamta Barca byla unikatowa.
Dzis mozecie wyjsc w 9 z 3 bramkarzami i wcale nie jestescie na straconej pozycji

1

@IronSanHybrid ktos na nocki robi w redakcji

0

Powodzenia w Juve

7

U nas dynamiczni piłkarze wyglądają jak ciało obce. Ile to razy Frenkie startowal i musiał się zatrzymać bo szlachta biegać nie będzie

0

A on jest nadal wypozyczony od nas?

4

Zaloze sie ze QS nie ma pojecia o tym ze ma taki plan taktyczny...

7

ZAmiast Martina te pare minut wiecej mogl pograc Fati czy ktokolwiek inny.

0

@Krzywy95 To co oni prezentuja to nie stało nigdy obok "naszego stylu". Nie mozna sie podcierac tiki-taka wiecznie skoro to jej nawet nie przypomina.

0

No ale co sie powinno zmieniać ktos oprocz trenera i zawodnikow jest winny porażek? ZArząd nie biega po boisku, zawodników nie mamy az tak słabych wiec wina jest jedynie po stronie grajków i dowódcy

1

To Napoli mimo porazki to z dobry defensywnie Interem stworzylo sobie mnóstwo okazji, dobrych klarownych okazji, dużo strzałół. Insignie i Elmas krecili tam calkiem niezle, Zieliński fajnie sprzed pola uderza, jak znowu na nas ruszą (a wiadomo ze nie ogarniamy takie stylu gry przeciwników) to maja szanse dość spore.

8

Mam nadzieje ze to City dokończy Real ze nie zfrajerzą jak wielokrotnie to robiły inne ekipy.

1

W meczu z Napoli powinnismy sobie ogarnac bez Dembele, niech sie szykuje na koncowki kolejnych spotkan

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zagral Araujo i donal kontuzji, znajac nasze szczescie Ansu by wypadl na 6 mies jakby zagral.

1

Nasz Xavi ma koronawirusa? :(

2

Mi w przyszlym roku 8.8.2021 mija 20 lat kibicowania.
Od meczu z Wisla Kraków 3-4. Z Kluivertem, Rivaldo, Gabrim, Overmarsem i Enrique

9

25 za Emersona to jeszcze lepszy deal.
Polowa dla Betisu + 6 mln za wykupienie go teraz to 18,5 mln.
Zostanie nam z niego całe 6,5.

17

Po co wogole byla ta cala szopka wtedy z tym sciaganiem Todibo jak on nawet pod uwage nie jest brany...

0

Te transfery to sa robione tak jakby ktoś za dużo w FM grał.

1

@bolinho89 National Sports Council (CSD)

3

@cyron1 Musialby Lahoz na VARze zasiąść xD

0

@Ghotti Odjąć to co za niego juz zaplacilismy to moze byc ze nawet na 0 nie wyjdziemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?