catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Idealnie by bylo jakbysmy zmontowali ekipe 11 ciezko pracujacych, biegających 90 min , pressujacych zawodnikow z Grizzem na czele i wklepali City z Messim w skladzie atakujac ciagle ich prawa strone gdzie Messi bedzie zostawial autostrade....
Nie bedzie Roberto ani Rakitica ktorzy wypelniali po nim luki...
24
Na ten moment obaj powinni odejść
11
Grizz gral dobrze na poaczatku sezonu zanim przyszedl Messi po kontuzji. w 6 meczach mial 3 gole i 2 asysty. potem wrocil Messi i zaczela sie historia z ignorowaniem Grizza na boisku
97
@IronSanHybrid licze ze cala druzyna odzyje i przypomni sobie ze tez potrafi grac w piłke
0
@Rambo3 Ludzie przychodza na mecze tak czy tak, a kasa z koszulek nie jest az tak wielka zeby po niej plakac, sprzedadza sie inne koszulki. z Marketingu to Messi zarabia dla siebie wiecej niz dla BArcy
0
@Alan_fcbfan Niby jak? Barcelonie nikt za jego gole nie placi.
14
Najpierw doił klub na niebotyczne sumy a teraz sie dziwi ze klub nie ma kasy na transfery? xD
1
Garcia i G.Jesus plus 30-40 mln i dowidzenia
6
Neymar uciekl z BArcy zeby wyjsc z cienia Messiego to ten polezie za nim.. HAHA Ney juz sie cieszy.
6
Ciekawe jak to odkreci gdy wyjdzie ze trzeba za niego zaplacic i nikt nie bedzie chciał
12
Eurosport - "Nowy trener Barcelony Ronald Koeman odbył rozmowę z Lionelem Messim. W jej trakcie miał przekazać kapitanowi, jak wyobraża sobie życie drużyny. - Twoje przywileje skończyły się. Musisz robić wszystko dla dobra drużyny. Będę nieelastyczny, musisz myśleć o zespole"
To ponoć miało postawić kropke nad i w kwestii odejścia.
31
Serio Leo, bo pandemia? czekałes czy cos wygracie i jak ci sie znowu nie udalo i nie bedzie złotej piłeczki to sie obrazasz i zabierasz klocki.
W dodatku mowi ze nie powiedział im bo pandemia czyli wiedzial wczesniej i co? Specjalnie tego nie zrobił zeby zostawic klub na lodzie?
1
Czy Messi nas uratował z Live? z Romą? czy uchronił nas przed blamażem z Bayernem? Czy ocali nas przed wprd..em z PSG czy City za rok?
To nie Messi a cała Barcelona ktora gra na Messiego sprawia że Messi nas ciagle "ratuje".
On wygrywa sobie złote piłki a klub sięga dna. To sie musi skonczyc
0
Grizz gral fajnie na poczatku sezonu na swojej pozycji jak nie bylo Messiego..
Jakby wymienili na Garcie i Jesusa z City to mogloby byc niezle w 4231
G.Jesus
Dembele/Pedri Coutinho/Puig Grizz/Trincao
Pjanic/Busi DeJong/Monchu
Alba/LO Lenglet/Todibo Garcia/Pique Semedo/PO
0
@Varezq Messi wydoił z Barcy tyle kasy ze powinien pozwolic jej na sobie zarobic zwlaszcza w takim okresie jak teraz. I zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś
7
Smieszne sa te komentarze ze Messi daje z siebie maxa. Jakby dawal maxa to by biegal 90 min a nie 3 razy w mezu jak mu sie zachce. Pracowal by w pressingu, nie bralby kokosow za zlozenie podpisu zeby Barca mogla kupic mu lepszych koelgow, wspieralby nowych zawodnikow a nie udawala ze ich nie widzi na boisku, to nie jest kapitan, nikt za zaslugi niewiadomo jakie nie powinien sie tak zachowywac.
0
Kibice Barcelony tez sa zdenerwowani gra Suareza od 3 lat i nic nie moga zrobic. Bierz na klate Luis...
16
Bartomeu: Sluchaj Ronald chcemy cie jako trenera, jakie masz warunki.
Ronald: Chce Neymara i Lautaro
Bartomeu: No nie da rady z Neymarem, Lautaro tez ciezko, moze cos w zamian.
Ronald: Darmowe rozmowy do wszystkich i Van der Beeka.
Deal
Deal
0
Pomysly pomyslami ale wykonawców trzeba mieć chetnych
0
@BarcaInfo De Jonga bym widzial u nas w napadzie, tego z Sevilli. Moze za Rakiete z doplata sie wymienia
4
Czyli znowu nasza taktyka bedzie Messi - Alba - Jak sie uda to znowu Messi.
0
Mundo Deportivo pisze, że nie wiadomo jeszcze, jaka będzie reakcja zawodnika na chęć zatrzymania go w Barcelonie przez szkoleniowca.
A kiedy będzie wiadomo lol
7
Pamietam jak w 2001 lub 2002 Barca byla na 15 miejcu w lidze w polowie sezonu. Dostawalismy 5-1 od Malagi czy 4-1 od Mallorki. W Lm Roma nas zlała 3-0. My juz tu bylismy a nawet w gorszej sytuacji.
5
Tak z innej beczki, nie chciałbym na miejscu tych zawodników do zwolnienia ze starej gwardii zostać tak zapamietanym po Bayernie i ogolnie. Po takiej historii jaką maja tu piłkarze typu Busi, Pique, Suarez zakończyć w takim stylu.
Zawsze myslalem ze to beda pozegnania w stylu Tottiego czy Del Piero a nie w ten sposób..
6
@wuwuka i co nam wygral tymi bramkami? Wszystko graja na niego to ma staty.
1
@yla porazka byla z Bayernem xD
4
Trzeba zrobić wszystko zeby odbudować Barcelone a nie włazić w d... Messiemu
0
@Tatazolwinia popieram
5
Jak Ney ma pomóc w nie traceniu 8 bramek z Bayernem? Znowu od jednego zawodnika urząd leznic sklad? Co za różnica czy beda grac wszystko na Neya czy Leo. Druzyny wygrywaja teraz nie gwiazdki z 10ma przydupasami.
0
Śmieszne ze ciagle powtarzaja sie teksty typu "trzeba Messiemu lepszych partnerów", "trzeba nie zamrnowac Messiemu ostanich lat kariery", co to jest klub dla Messiego czy FC Barcelona?
Ludzie chca Neymara zeby ciagnal zespoł? Zespół? Znowu caly poustawiany pod jednego zawodnika? Czy wy sie niczego nie nauczyliscie w ciagu ostatnich 3 lat?
Pieprzenie ze Messie sie oszczedza i nie moze biegac .. co to wogole ma znaczyć.. J.Navas, Totti, Del Piero i wielu innych zap..alalo duzo wiecej i dluzej niz ten leń. Jego 3 zrywy na mecz nie dają nam nic, zapatrzyliście sie w niego a oprocz złotej pilki dla niego BArcelona nie wygrywa nic. Wszystko jest dla Messiego nic dla klubu.
Wystawiacie staty Messiego ile to on nie strzelil i asystowal. Wszystko jest grane na niego, wszystkie wolne strzela i karne wiec dziwne sa te staty? Jakby wszystko bylo grane na Suareza tez by mial podobne.
To samo z porownaniem Semedo i Alby. Bez jaj, nasz argentynski karzeł nie umie grac prawą nogą wiec normalne ze schodzi do środka na Albe wiec ten dostaje wiecej piłek niż Semedo ktory jest o wiele odwazniejszy w ofensywie niz Jordi "jedno podanie" Alba.