1

@xavi890 Co jak co ale z nim na boisku mamy wiekszy spokoj, gosc jako jedyny wie jak wypelniac luke po Messim i wprowadza rownowage.

3

Ja szczerze tez tam karnego nie widzalem, nikt Messiego nie podciął jak to gdzies mowiono. To byl dive w stylu Suareza z przeciwnikiem na plecach. Faul powinien byc jakis wczesniej ale nie karny.

0

Ale patrzac na to z boku nie moza ganic glownie Grizza za to ze ktos go sciagnal do klubu z inna mentalnoscia i karze mu sie grać na nie jego pozycji na ktorej on sie widać nie czuje i ma zadania ktorych nigdy wczesniej nie mial. Moim zdaniem jakby mial 20 lat i 2 lata profesjonalnej gry latwiej byloby go przestawic niz po 5-8 latach gry jakims tam stylem bez przerwy.
To nie Roberto co moze se grac nawet za Marca.

3

Jak Grizz bedzie musial odejsc to juz chyba zaden lepszy zawodnik tu nie przyjdzie, przeciez z ostatnich grajkow nie sprawdzil sie nikt.. nawet de jong obnizyl loty po paru spotkaniach, tu sie marnuje kariery

0

Arthur tylko przeszkadza albo niedokladnie albo innemu pilke z nogi zabierze

0

No ale do kogo ma Roberto podac wprzod jak Messi ma wyj...ane na bieganie na swojej pozycji?

1

Lenglet ma wiecej prostopadlych pilek niz Arthur :D

1

Messi juz zniknal, Rakitic nic nie gra, pilek do Grizza nie ma wiec po meczu go zjadą ze nie pasuje, Arthur to niech do Juve sie pakujez takim wybijaniem

0

Wycofuje sie z pochwal dla RAkiticia, ta BArca sie nic nie zmienila ...ta sama żenada zaraz Leganes nas skontruje znowu na 0-1

0

Firpo ladnie zaczal

1

@Xartas reddit soccer streams

1

@Dawid66 Wlasnie nie rozumiem dlaczego, co jest zlego w podaniu linka do strony gdzie mozna mecz obejzec. No chyba ze to ze to nielegalny stream :D

0

linki jakby co reddit.soccerstreams.net/home

14

Rakitic zagral dosc ofensywnie ostatnio wiec moze pokaze nam wiecej tego samego.
Jeszcze go nie sprzedalismy wiec zycze mu jak najlepiej, zreszta potem tez :)

0

@HubertMlody Jak Messi pozwoli to bedzie gral ktos inny :)

6

No jesli dali 150 to juz te 20 pewnie doloza jak im zalezy na Ansu.
Ale czy ManUtd jest w miejscu w ktorym potrzebuje perspektyw czy raczej natychmiastowej jakosci? Cos tu smierdzi bo przeciez za o wiele mniejsze pieniadze mgoa miec dobrych graczy na teraz jak Sancho

0

Skoro jest swiadomy słabości to czemu nie pressuje jak rywal idzie z kontra. Dlaczego zostawia dziury na prawej stronie i nie wraca.

2

Serio zyskalismy na tym ze odszedl Neymar a Alba sie rozkrecil? Alba to koles jednego podania, bez jaj na drybling i samodzielna ofensywna gre. Nie ma co porownywac ofensywnych atutow lewej flanki z i bez Neymara bo Alba nigdy nie bedzienawet w polowie tak dobry w ataku jak Mercelo czy Carvahal. Wolalbym zeby Neymar zostal a Alba dalej skupial sie glownie na obronie.

5

Dembele nie trenuje jeszcze ze nic o jego kontuzjach nie slychac?

5

Aleñá, Wagué, Rafinha, Todibo i być może Emerson.
Ja bym z tego budował zespól na przyszlosc a nie sprzedawał :/

0

@MSN19 Niestety ale przez brak stopniowego odświeżania kadry teraz pozostaje nam wlasnie taka czystka.

1

@LioMessi10 Ja tak samo!!!

3

1. Wielkie kluby chca Semedo
2. Deficyt na rynku dobrych prawych obroncow.

Barca..sprzedajemy! mamy sroberto

0

Hehe musial powiadomic...
Dzien dobry prezesie, tu Leo, dzis ide do pracy w gaciach adidas bo nike mam wyprane.

0

Co tu za manewr sie odwalil ze Pjanic wyceniany na 60, semedo na 50 a oni nam doplacaja 25mln i jeszcze de sciglio?

23

Tylko ze Messi w zadnym sezonie nie zaczynal strzelac w RB Salzburg tylko w Barcelonie.

2

Piekne sprowadzenie na ziemie z Arthurem. Popieram w 100%

0

Jak ponizej. Oczywiscie ze nie zaistnieje w Barcy bo zamiast sie ogrywac bedziemy patrzec na RAkitica, Pjanica albo inne drewno.

0

Ogolnie to mlode pokolenie bardzo kontuzjogenne. Kiedys tego nie bylo, byly owszem przypadki jak Milito czy Vermalen u nas ale tak pozatym nie byli az tak szklani zawodnicy. Czesciel lamali sobie kosci niz wypadali z gry na 6 mies po zagraniu pietka.

0

My nie mamy wiecej wariantow taktycznych. Podajesz do Messiego i czekasz. Ale nawet tego nie ktorzy nie potrafia a inni az nadto (czyt. Alba).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?