catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile znaczy brak Suareza.. klepka , z pierwszej piłki monza pograc..
Bo znim to taka tiki....
0
Przyspieszenie pressing , tyle potrzeba...
11
Puig poza Messim to jedyny piłkarz ktory po przyjeciu pilki obraca sie przodem do bramki przeciwnika a nie tylem
0
oo lahozord ma chrapke na man of the match dzisiaj
0
Semedo biega jako skrzydlowy?
0
@barteq Akurat u niego to mnie dziwi bo najbardziej charakterny był. No ale masz 2 wyjscia w Barcy albo podajesz do Messiego i grasz, albo pokazujesz ze potrafisz sam i siedzisz.
1
Moze to taki mały kroczek, sadzając Suareza, zeby pokazac ze swiete krowy straca immunitet.
1
@czaroFCB To jest straszne jak z takiego chojraka zrobił sie pachołek do podawania piłek.
4
Jest bardzo fajnie bo Messi bedzie MUSIAL tym razem grac z Grizzem, zobaczymy jak im to wyjdzie.
0
@Chwytliwy z Lengletem to zart, mlodziki zarabiaja tyle co on (Manaj) a jakis Braveheart albo Firpo wiecej. On sie powinien zamienic z Rakieta na pensje
3
ruchliwość Messiego i szybkość S.Roberto...uu ktoś chyba analizował mecze Barcy z 2004.
8
A ktos z poniżej narzekających ogarnął że to sa przewidywania gazet a nie skład jaki podał Setien?
1
Trzeba było o niego walczyć w każdej kolejce.
1
@Coutinho007 i 10 razy intensywniej niz w kazdym pozostalym meczu xD
0
Taka jego robota, ma bronic.
0
Po przegranej lidze licze ze nasi piłkarze beda biegac 2 razy intensywniej niz w meczu z Celta czy Sevilla. Moze byc w tym szanse.
2
Cieszysz się, że Espanyol spada do Segunda?
Nie, im więcej zespołów jest w Primera, tym lepiej.
Ale zepsołów jest tyle samo zawsze xDXDXDXD
0
@Dynak dokladnie tak. Zgadzam sie
0
Mowi się że bez Leo Barca nic nie wygra, gdy on juz odejdzie. Ale z nim tez nic JUZ nie wygrywamy..
0
W przyszłym projekcie to Leo nie powinno byc
0
Poki Leo nie odejdzie nie ma sensu robic rewolucji ani przebudowy, on stłamsi kazdego zawodnika.
1
@Remi1899 Bo mial druzyne ktora nie pekala przed Messim, kazdy wtedy byl swiadomy swoich umiejetnosci a Messi mogl brylowac wtedy. Teraz zalozyl mentalne kajdany kolegom z druzyny i jest sam, sam tez sobie winny
5
Pique: Skupiamy sie teraz tylko na LM za 3...2...1.
0
Messi moglby grac jak juz koniecznie schodzi do srodka na 10tce, za nim De Jong i Busi a na skrzydle prawym wtedy Grizz a lewym Dembele.
Bylby wtedy sens
7
Dlaczego uwazacie ze tylko z Neyem mozemy cos wygrac, opierac gre znowu na innym JEDNYM zawodniku.
Real, Liverpool, Bayern, Juve nie maja ani Messiego anie Neymara a mimo to wymiatają w swoich ligach i wcale nie gorzej a niektorzy lepiej radza sobie w LM.
Sorry ale ja chce druzyny a nie ekipy pod jednego gwiazdora.
7
Mozna bylo rotowac Messiego za Grizza, obaj by mieli sily i GRizz gralby na swojej pozycji. Gral swietnie na poczatku sezonu jak MEssiego nie bylo. Mozna bylo z tego zrobic pozytek a ni problem
1
Najlepiej wymienic na trenera z Topu, ja rozumiem ze Setien jest stary ale kazdy terener musi najpierw potrenować Betis czy Bilbao czy Barce B zeby móc trenować wieksze kluby. Czasem to wypali a czasem jest za wczesnie, albo za pozno. Trener tu niczemu winny, nawet Klopp by nie ogarnał tego burdelu. Zobaczcie ze jemu 2 lata zajelo zgranie i zbudowanie Liverpoolu ale zaczynal od solidnej ekipy. A tutaj Setien co mial zrobic podczas pandemii i siedzenia w domu? Qwa w Football Managerze ich trenowac?
1
Smiesznie swietne mecze z Atlectico zwalniaja nam trenerów
1
@Ramek ech ja pisalem o tym juz 2 lata temu to mnie linczowali, teraz tylko o tym mowa xD ale dobrze ze ludzie sie budza i widzą ze Messi to juz nie jest nasze zbawienie
0
Są piłkarze, którzy mają szczególne miejsce w hierarchii, ale każdy może zagrać lub nie.
pozamiatane