0

Ile znaczy brak Suareza.. klepka , z pierwszej piłki monza pograc..
Bo znim to taka tiki....

0

Przyspieszenie pressing , tyle potrzeba...

11

Puig poza Messim to jedyny piłkarz ktory po przyjeciu pilki obraca sie przodem do bramki przeciwnika a nie tylem

0

oo lahozord ma chrapke na man of the match dzisiaj

0

Semedo biega jako skrzydlowy?

0

@barteq Akurat u niego to mnie dziwi bo najbardziej charakterny był. No ale masz 2 wyjscia w Barcy albo podajesz do Messiego i grasz, albo pokazujesz ze potrafisz sam i siedzisz.

1

Moze to taki mały kroczek, sadzając Suareza, zeby pokazac ze swiete krowy straca immunitet.

1

@czaroFCB To jest straszne jak z takiego chojraka zrobił sie pachołek do podawania piłek.

4

Jest bardzo fajnie bo Messi bedzie MUSIAL tym razem grac z Grizzem, zobaczymy jak im to wyjdzie.

0

@Chwytliwy z Lengletem to zart, mlodziki zarabiaja tyle co on (Manaj) a jakis Braveheart albo Firpo wiecej. On sie powinien zamienic z Rakieta na pensje

3

ruchliwość Messiego i szybkość S.Roberto...uu ktoś chyba analizował mecze Barcy z 2004.

8

A ktos z poniżej narzekających ogarnął że to sa przewidywania gazet a nie skład jaki podał Setien?

1

Trzeba było o niego walczyć w każdej kolejce.

1

@Coutinho007 i 10 razy intensywniej niz w kazdym pozostalym meczu xD

0

Taka jego robota, ma bronic.

0

Po przegranej lidze licze ze nasi piłkarze beda biegac 2 razy intensywniej niz w meczu z Celta czy Sevilla. Moze byc w tym szanse.

2

Cieszysz się, że Espanyol spada do Segunda?

Nie, im więcej zespołów jest w Primera, tym lepiej.

Ale zepsołów jest tyle samo zawsze xDXDXDXD

0

@Dynak dokladnie tak. Zgadzam sie

0

Mowi się że bez Leo Barca nic nie wygra, gdy on juz odejdzie. Ale z nim tez nic JUZ nie wygrywamy..

0

W przyszłym projekcie to Leo nie powinno byc

0

Poki Leo nie odejdzie nie ma sensu robic rewolucji ani przebudowy, on stłamsi kazdego zawodnika.

1

@Remi1899 Bo mial druzyne ktora nie pekala przed Messim, kazdy wtedy byl swiadomy swoich umiejetnosci a Messi mogl brylowac wtedy. Teraz zalozyl mentalne kajdany kolegom z druzyny i jest sam, sam tez sobie winny

5

Pique: Skupiamy sie teraz tylko na LM za 3...2...1.

0

Messi moglby grac jak juz koniecznie schodzi do srodka na 10tce, za nim De Jong i Busi a na skrzydle prawym wtedy Grizz a lewym Dembele.
Bylby wtedy sens

7

Dlaczego uwazacie ze tylko z Neyem mozemy cos wygrac, opierac gre znowu na innym JEDNYM zawodniku.
Real, Liverpool, Bayern, Juve nie maja ani Messiego anie Neymara a mimo to wymiatają w swoich ligach i wcale nie gorzej a niektorzy lepiej radza sobie w LM.

Sorry ale ja chce druzyny a nie ekipy pod jednego gwiazdora.

7

Mozna bylo rotowac Messiego za Grizza, obaj by mieli sily i GRizz gralby na swojej pozycji. Gral swietnie na poczatku sezonu jak MEssiego nie bylo. Mozna bylo z tego zrobic pozytek a ni problem

1

Najlepiej wymienic na trenera z Topu, ja rozumiem ze Setien jest stary ale kazdy terener musi najpierw potrenować Betis czy Bilbao czy Barce B zeby móc trenować wieksze kluby. Czasem to wypali a czasem jest za wczesnie, albo za pozno. Trener tu niczemu winny, nawet Klopp by nie ogarnał tego burdelu. Zobaczcie ze jemu 2 lata zajelo zgranie i zbudowanie Liverpoolu ale zaczynal od solidnej ekipy. A tutaj Setien co mial zrobic podczas pandemii i siedzenia w domu? Qwa w Football Managerze ich trenowac?

1

Smiesznie swietne mecze z Atlectico zwalniaja nam trenerów

1

@Ramek ech ja pisalem o tym juz 2 lata temu to mnie linczowali, teraz tylko o tym mowa xD ale dobrze ze ludzie sie budza i widzą ze Messi to juz nie jest nasze zbawienie

0

Są piłkarze, którzy mają szczególne miejsce w hierarchii, ale każdy może zagrać lub nie.

pozamiatane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?