3

A jak Messi skonczy kariere to bedzie trzeba przebudowac znowu cala druzyne na lata bez Messiego? Nie lepiej zrobic z niego rownouprawnionego czlonka druzyny?

0

@Alan_fcbfan Suarez to pacholek lepszej jakosci

1

@Alan_fcbfan ok Messi moze ja zapewni ale przy nim nikt inny sie nie wyłamie, wszyscy beda statystami, on moze czasami nas pociagnie ale w duzej mierze blokuje wszystkich innych.

11

Obliczenia jak po pierwszym meczu reprezentacji na turnieju.

4

Jeśli Katalończycy będą zmuszeni do notorycznego dogrywania futbolówki na nieefektywne skrzydła bez skrzydłowych, bez wątpienia ograniczy to zagrożenie z ich strony. Zwłaszcza w przypadku braku Sergiego Roberto i Alby.

No nie mozecie odpuscic temu Semedo?
Serio trzeba kąścic przy kazdej jednej okazji?
Parodia

2

Pytanie czy Alba sie wykurowal czy przez tragiczna forme Firpo ryzykuja jego gre

11

Semedo jak i wielu chetnych do gry pada ofiara naszej "taktyki". Dotknęlo to Grizza, nawet de Jonga ktoremu juz sie nie chce ciagnac do przodu bo i tak wie ze nikt za nim nie pojdzie, mial to tez Dembele.

Dlaczego w innych klubach grali dobrze? a no bo tam nie gra sie na stojaka, jak idzie akcja to wszyscy za nia ida, tam tempo dyktuje zawodnik z pilka a nie Messi. Poki Messi sie nie ruszy reszta stoi.

Trzymajac sie tego nieszczesnego Semedo wielu z was zauwazylo jak nasza prawa flanka wyglada za kilku spotkan gdy gral na niej z Dembele nie Messim, swietnie sie rozumieli, parli gre do przodu, dotrzymywali sobie tempa. Semedo gra jak typowy prawy obronca i ciesze sie ze nie padl ofiara stojanowa jeszcze w 100%. Jego wyjsc do pilki za plecy obroncow jest wiecej niz calej naszej druzyny razem (moze poza Grizzem bo on tez ma ten nawyk).

Coutinho mial to samo, nauczony byl szybkiej gry ale jak zarazili go stojanowem to co on ma wiecej zrobic jak podawac po obwodzie? Fakt mial spadek formy ale czy wam nie odechcialo by sie grac jak byscie widzieli ze 8-9 zawodnikow na boisku (Marc ma chyba wej..bane) nie umie nic poza szukaniem Messiego?
Komu ma Arthur, De Jong, Coutinho, Rakitic zagrywac pilki do przodu jak innemu niz Messiemu nie wolno, a tak to nikt do nich nie ruszy bo przeciez to za szybko po co jak mozna postac?

Najlatwiej sie krytukuje tych co niby nie pasuja do naszej taktyki, ktorej nie ma, zawodnik nauczony szybkiej gry, bez zbednego pier...lenia 1000 podan zawsze bedzie wygladal jak cialo obce.

Nie krytykujcie pilkarzy jakby to byly pionki w fife, zapominacie o taktykach, o instrukcjach trenera, o tym na co pozwala przeciwnik, ze czasem trzeba sie dostosowac a nie grac od 20 lat tikitake ktora wszyscy juz rozgryzli zwlaszcza ze kiedys bralo w niej udzial 10 zawodnikow a teraz 2.

7

Uspokujcie sie wiecie ze te subiektywne pseudo oceny nic nie znacza? Kazdy moze sobie zalozyc stronke i pisac co chce. Problem jest ze pan pax na kazdym kroku proboje w uszczypliwy sposob udowodnic innym uzytkownikom ze nie maja racji. Takiego nieprofesjonalizmu na tej stronie nie bylo od poczatku chyba. Koledzy z redakcji nie reaguja czy ten sam poziom trzymaja? Komentarza sa dla nas a nie dla paxa ktory bedzie negowal kazda opinie uzytkownika ktora rozni sie od jego nadwyrost subiektywnych pogladow.
PS Zgadza sie z wieloma uzytkownikami ze pax chyba nigdy albo w pilke nie gral albo nigdy sie na niej nie znal.

20

Czy tylko ja mam takie wrazenie ze globalny poziom i jakosc pilku na swiecie spadla? Porownujac mecze nawet ten wczorajszy to tych rozgrywanych kiedys jest straszna roznica w zaangazowaniu tych celebrytow a niegdys prawdziwych pilkarzy. Mecze sa mniej intensywne, jakosciowo sa slabsze, duzo jest pod publiczke duzo kalkulacji malo konkretnej gry. Moze tylko mnie sie tak zdaje.

4

Czepiacie sie niewykorzystanych sytuacji a zapominacie ile ich na koncie ma nasz super snajper Suarez?

1

A co oni maja grac jak Napoli antyfutbol gra? Nie ma gdzie pilki do przodu grac. Trzeba by kiwac ale u nas wszyscy pelne gacie tylko MEssi moze

0

My w odbiorze elegancko

0

Napoli jak statysci graja, nasi oby czujnosci nie stracili. Zero pressingu

2

@Bula_11 No cofneli sie jak Eibar. W sensie Napoli. Barca se kula na ich polowie

0

Ja myslalem ze oni nas beda presowac a tu nic. Tak to my se dokulamy i cos strzelimy

1

strims.ws komentarzem po polsku i ang

0

@pax Tu sie zgodze, ostatni sezon to bylo juz widoczne, grala obron do pomocy i potem stop, pilka do el tridente i sami sobie radzili. Byly doslownie dwie strefy na boisku. To byla tragedia pod koniec

15

Wiece w tym metafor niz sensownego tekstu. W czasa koronawirusa i realnego zagrozenia mozna by se odpuscic.

5

@janek_centrum przed polfinalem

0

Niedlugo 11 z pierwszej druzyny nie bedzie.
Nie przywykli cholopaki do tak ciezkich treningow

5

Wychowankowie z taqmtej ery walczyli za swoj ukochany klub w ktorym sie wychowali a najemnicy za 150mln tego robic nie beda.

4

Dobra dobra ale nie pompujmy balonika jak z Ansu on tez w pierwszym meczu poszedl bo wszyscy go zlekcewazyli. Zobaczymy jak pojdzie dalej

36

Moze tego nam brakowalo takiej zwyklej prostoty i bezczelnosci w ataku

4

Co za qwa bratlajt

4

No qwa Brathwite

0

Licze ze Arthur i Rakieta dostali 90 bo w srode ich nie zobaczymy. Arthur tragedia wogole do podan nie wychodzi od obroncow

5

Jordi sie smieje z podania a samy by pewnie wycofal 50m do Messiego

0

Umtiti i Lenglet maja 1 zolt od zaiweszenia. Jak obaj dostana do konca meczu to kto zagra w ElClassico?

0

@Murazor W sumie racja.

0

Po co de Jong? mogl odpoczywac na Napoli
Zejsc to mogl Messi odpoczac a za niego Griizz i wtedy Brajtlajt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?