catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@El dominatore Ale w sensie masz za zle ekipe medyczne Barcy ze nie czytali twoich komentarzy?:D:D tak zartem afkors
1
Smialo mozna powiedziec ze wynik bramkowy Messiego w tym sezonie jest odpowiednikiem calej Barcy. Zeby w lutym mial 14 goli uzbierane. Wiadomo nie gral na poczatku ale nadal. Widac ze ma zjazd formy nie gra tak intensywnie a mimo to kolejne 50mln by chcial za kontrakt.
1
Neymar jutro ma urodziny, 28 lat :)
0
Straty Semedo. Jak on na swojej stronie ma dreptajacego Messiego gdzies na spalonym i Rakitica ktory ledwo potrafi sie do pilki pokazac to co on ma zrobic jak do niego doskakuje 3 przeciwnikow. Bedac trenerem druzyny przeciwnej wszystkie ataki konstruowalbym lewa strona bo tam nie ma pressingu ani wsparcia dla obrony, no chyba ze Grizz wroci jako prawy obronca z kontrą ja to zrobił w tym meczu.
3
Teraz wlasnie przydaliby sie tacy Pedro czy Willian czy jakis inny Malcom. Wejsc i byc slupkiem dla Messiego byle nie obnizac poziomu. Barca klub bez ławki rezerwowych od 20 lat.
0
@against_modern_football to chyba nie pierwszy raz go sicaga co to Mbappe obnizyl loty ze jest zmieniany?
4
@Recha_0684 wczoraj, myslisz ze pociagnie druzyne w LM sam z Fatim? Juz 2 razy mu sie to nie udalo. Jest ich 11stu na boisku nie bez powodu.
9
Mogloby tez by 2-2 i to by byla winna tylko Messiego za tę gre pod siebie dla siebie i pod swoich kolezkow.
33
To co robi Messi, kapitan, i prowadzacy ta druzyne z Grizzem to kryminal. Taki zawodnik na takim poziomie swoje fochy powinien zostawic w domu a nie manifestowac je na boisku. On mysli ze Liverpool ogramy jak on bedzie gral na Fatiego tylko?
Grizz gra swietnie, ustawia sie lepiej niz Messi i Suarez, wychodzi na pozycje pracuje za tego dreptaka w obronie, a ten wielce obrazony.
moze niech zrezygnuje z 50 milionowych premii za kontrakty i wielu innych dodatkow to bedzie klub mial na sciagniecie jego kumpla z PSG ale na ten moment mamy Grizza i trzeba z nim grac. Wstyd Messi, i niech ktos powie ze nie ma w Barcelonie kolesiostwa.
1
Dobrze zagral, pewnie, lepiej wchodzil w fizyczne pojedynki ale bramki po fuksie, oba strzaly na slepo prosto w bramkarza, kto gral w pilke to zauwazyl pewnie ze pierwsza bramke chcial strzelic po prawej stronie bramkarza a zeszla mu w bramkarza, szczesliwie miedzy nogami. Drugi strza to piz..da na bramke niewazne gdzie tez bramkarz zawalil.
Ale doda mu to odwagi bo strzelac u nas trzeba. Oby tak dalej
0
FDJ gra slabo od powrotu po czerwonej kartce. To nie wina Setiena. Cos sie stalo bo od powrotu nie moze sie ogarnac.
2
"Dopiero przybyłem do klubu i żeby wymagać pewnych spraw, trzeba sobie na to zasłużyć"
To mnie sie podoba
1
Az przyjemnie sie czyta bez tej poprawnosci pilkarsko politycznej. Jest jak jest kazdy widzi nie ma co myslic oczy. VeB
0
Jak to mawiał moj trener: Powodzynio chłopaku.
0
@stone80 Ogladam kazdy mecz Barcy od 2001 roku wiec nie podskakuj. widzialem juz wiele takich talentow jak ten Fati
1
Strzal Fatiego to wyznacznik jego calego talentu
9
Fati praktycznie nie ma udanych zagran, poza tymi do najblizszego, poza 2 baramki gdzie pilka go nabila ten gosc nic nie pokazuje. Z czego ten wielki talent?? w ktorych zagraniach on sie przejawia? Skoro jest mlody i nic mu nie wychodzi to zaden talent.
1
Widac ze klepanie nie idzie, jest sytuacja ze wiecej miejsca za plecami, rusza Semedo pozniej GRizz a Pique do Messiego. Trzeba wykorzystac taka sytuacje, ech..
0
BTW Messi gra juz drugi slaby mecz
1
Czy Setien zmusil Messiego i innych do podawania Grizzowi? I wogole innym poza Messim? O ja jak to dziwnie jak MEssi posyla pilke do GRizza a nie drybluje i traci
2
Jak Alba zaczyna podawac do innych poza Messim to nagle akcje zaczynamy tworzyc
2
Pani Julia powinna raczej wstawiac juz artykuly w stylu, BArcelona on 5 lat nie wygrala Ligi Mistrzow, moze takie cos przelamiemy. Pozdrawiam :)
2
Da sie zauwazyc ze wszyscy maja maniere wymieniania zawodnikow 1 do 1. Drugi Xavi, drugi Iniesta, Alves, pozniej Busi itd. Naprawde chcemy przez nastepne 50lat ogladac ta sama Barce?
Futbol idzie do przodu a my usilnie staramy sie stac w miejscu, doslownie (na boisku) i w przenosni. Ustawienie to sie juz nie sprawdza dziura miedzy pomoca a napastnikiem jest ogromna i pozostaje tylko klepanie po obwodzie bo nie ma ruchu. Gdyby zamiast Busiego gralo 2 DMow z charakterystyka de Jonga i ktos na 10tce to te akcje o wiele lepiej by sie zazebialy nawet na stojaka.
To tylko taki moj wywod ale naprawde nie mozemy zyc przeszloscia. VeB
0
A jeszcze wroci Coutinho i tez bedzie trzeba cos z nim zrobic.
1
@BarcaInfo Lautaro to troche taki Eto'o przynajmniej mnie przypominal go swoja gra, stylem poruszania sie. Neymar to taki Figo przypomina go stylem wypinania sie na Barce :D
44
Kto jest zdania ze Alcacer w Valenci bedzie gral lepiej niz Rodrigo w Barcelonie?? :D:D
4
Ja mysle ile sie nie bedziemy tu klocic o oceny to nikt z tych z Camp Noła sie nie przejmie :) tak zartem. Od dluzszego czasu widac ze w redakcji maja swoich faworytow i tych ktorych nie lubia. Doslownie jak Messi z Suarezem albo EV z Malcomem.
Messi wiadomo ze ma staty skoro wszystko grane jest na niego, nawet Rasiak zaczalby w koncu liczby robic.
Szanuje Grizza za jego prace na boisku, wszyscy powinni brac z niego przyklad a juz napewno Messi w pierwszej kolejnosci.
Pozdrawiam i czekam na hejt.
2
To juz bym wolal tego MAxi Gomeza co go w lecie necilismy transferem.
0
Teraz czekac az Dembele znajdzie sie w "dynamice pierwszego zespołu" i bedzie git :)
8
Niby mowi sie zeby sie nie jarac po 10 dniach ale tutaj analiz i artykulow 3 meczow Setiena jest wiecej niz z calego sezonu EV.