catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Innych komentarzy sie nie spodziewalem pod tym postem :D:D
Rzeczywiscie na miejscu Suareza az tak bym sie nie spinal na ten pólfinal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lukas171 Zawsze to taniej i pewniej niz kupowac za 10mln. Mozna oddac bo na 99% sie nie sprawdzi.
0
A nie mozemy wpozyczyc?
0
Artura Aduriza!
8
Problemem Nelsona jest to ze on jest za szybki. Sie nie pitoli w tancu, ma miejsce to idzie ale nasze człapacze nie nadazaja. Roberto jak idzie to nawet Busi by zdazyl wejsc w pole karne.
39
My nie potrzebujemy kogos kto zastapi Messiego. Znowu bedziemy pompowac kase w jego kontrakty i druzyny nigdy nie zbudujemy.
My potrzebujemy przebudowy aby sklad byl wyrownany a nie 1 nietykalny i 10 pachołkow.
49
Niech se Neymar zostanie tam gdzie jest.
BTW bardzo mądrze gada.
3
@arczi1899 Tez ubolewam. W tych kilku spotkaniach w ktorych dane bylo im zagrac wczesniej wygladali zarabiscie. Dwa wiatry
1
W drugiej polowie Betis nie oddal ani jednego strzalu. Bylismy naprawde dobrzy w drugiej polowie.
9
Mam przeczucie ze dzis lekko pojdzie. Betis bedzie chcial ograc swojego trenera i pojda do ataku a Barca bez Pique bedzie mocna w obronie i ich wypunktuje.
Messi 1, Grizz 1 , i marzeniem mym FDJ 1
0-3
Vamos
6
Ale on bedzie chcial biegac! atakaowac szybko a nie na stojaco! wiec sie koledzy obraza i po 4 meczach sie okaze ze nie pasuje do taktyki Barcy.
2
Fati to bedzie kolejna ofiara Messializmu. Teraz mu wujek Leo pily wyklada a jak skonczy kariere zobaczymy ile Fati jest wart.
0
On narazie strzelil pare fuksiastych bramek, dryblingi to mu raczej nie wychodza, podaje do najblizszego czy on robi wiecej niz jakikolwiek inny mlody zawodnik?
Z czego ten jego talent wynika? Bo jesli on nie ma byc drugim Messim albo CR7 to po co taka burze wkolo niego robic? Bedzie kolejnym przecietnym pilkarzem pokroju Pedro, a przy Pedro nikt sie tak nie sp...ał.
5
Gdzie on pojdzie jak tu ma ta dobrze? Pieniedzy ile chce, wszystko go glaskaja, druzyna pod niego ustawiona. Bedzie siorbal kase klubowa ile zechce. I jeszcze podwyzke dostanie mimo ze strzeli 14 a nie 40 goli w lidze jak za czasow kiedy te pieniadze mu sie nalezaly.
Ogarnijcie sie albo nie ma grania za zaslugi i nie ma swietych krow albo sa.
Leo BYŁ genialny jak mu sie chcialo, BYŁ team playerem kiedys teraz, jest arogancki, samolubny i humorzasty dodatkow nie zasluguje "za zaslugi" by na niego chuchac.
Ile moza patrzec w przeszlosc. Dlugo tak chcecie marzyc o odbudowaniu 1 do 1 teamu Guardioli.
Moge sie zalozyc ze tamten zespol dostalby podobny wprdl on Liverpoolu bo teraz juz sie tak nie gra i to nie moze wrocic bo bedziemy gnic w tym marażmie stojanowa przez nastepne 20 lat.
2
To w sumie idealny moent zeby zaczac budowac druzyne BArcy a nie druzyne Messiego.
Wszystko sie wali a Messi mial problem ostatnio az z 3 zawodnikami. Niedlugo Messi bedzie mial problem z Barca bo nie dostanie 100mln za kontrakt.
Bez jego pensji i premii mozna by zaczac sciagac pozadnych graczy na kazda pozycje a nie tylko uzupelnienie trybun.
4
Najbardziej harujacy na boisku zawodnicy Grizz i Vidal idealni na ten mecz sa na lawce
0
Juz sa obsrani bo Athletic na nich wsiadl
0
Ja chce zobaczyc teraz jak Messi ze swoim ulubiencem poradzi sobie z Bilbao bez GRizza pracusia. Moze Setien chce mu pokazac ze nie ogarnie jak za niego nie bedzie nikt biegal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Xartas Najpierw ogarnie sobie mlodzikow potem ich wezmie do pierwszej druzyny ze soba i mamy nastepne pokolenie na 15 lat :D:D
40
Piekne stwierdzenie odnosnie ery Guardioli.
"Kibicom nie muszą opadać szczęki, wystarczy ze rywalom opadną ręce."
A dzialo sie i jedno i drugie.
1
@NGTRX Z nami to graja zawsze jak Liverpool na koksach.
17
Jest tylko jeden klub na swiecie ktory w tej sytuacji dalby za takiego gracza 120mln i jest nim niestety nasz klub :)
4
@m81 Nie jestem fanem Alby. no sorry pan podac do Messi albo do tylu nie przemawia do mnie. Firpo moze kopie sie bo glowie czasem ale ma odwage wejsc w drybling i isc do przodu.
0
Moj typ. a raczej marzenie
MATS
Semedo Pique Umtiti Firpo
Busi Arthur De Jong
Messi Vidal Grizz
16
Jest sens wstawiac screenshota ktory jest tak maly ze nic nie widac? Sport moglby sie ogarnac.
5
Tam ktos wogole bada tych graczy?
0
Co sie dziwic jak 70% budzetu pochlaniaja pensje i premie Messiego i Suareza.
Nawet na GRizza musielismy zbierac bo nie bylo.
Przeciez my nawet nie mamy za co szukac lepszych graczy.
0
Chyba nazbyt podbudowany wyszedl z tego spotkania z Bartłomiejem