0

poVARiowali tam czy co?

0

Taki czytelny wolny, skinal Messi do Vidala ze ma startowac a Atleti nic. o lol

0

dobry mecz Grizza

1

EV w przerwie kazal im poczytac komentarze na barca.com

1

@lukasz159
EV: Przepraszam czy moge cos zasugerowac?
Sedzia: Nie
EV: OK

0

a tutaj VAR jest?

0

Po co on zabral tych mlodych zeby se pozwiedzali? W finale ich pewnie by nie wystawil.

0

Zmienia to calkowcie idee superpucharu, nie chodzi o dochody czy druzyny. Idea byla taka ze gra zwyciezca pucharu z mistrzel ligi. Zmiana formatu zmienia to w zwykly puchar. Rozwniedobrze mogloby grac 8 druzyn

2

A potem ale jak to: nie wygralismy ligi przeciez gralismy wszystkie mecze domowe w niedziele po 20 jak nie padalo i Messi byl ogolony, a wyjazdowe w Sobote miedzy 19 a 21 i Messi mial buty zawiazane na dwa supełki a wilgotnosc w Australli byla ponizej 50%.

2

Todibo fajnie gra, przebojowy jest nie boi sie. Powinien zostac i grac zamiast Pique bo gra jak on za mlodu.

4

PudelekBarca.com xD

0

Ciekawe czy final pucharu króla tez rozegraja gdzies tam. Bo to king of spain wrecza wtedy nagrode.

2

Brakuje jeszcze: Genialne statystyki Messiego w wygranych meczach w ktorych strzelał bramki

0

Widac ze jak Vidal wchodzi na boisko i porusza sie w rejonach typowej 10ki to druzyna zaczyna lepiej atakowac. Kiedy ta dziura miedzy Xavim i Iniesta a Eto'o czy Suarezem nie byla tak widoczna bo aktywne byly schodzace do srodka skrzydla. Teraz przy bardzo leniwych i malo biegajacych skrzydłowych Suarez z lornetka musi szukac kolegow. Dziura jest tym wieksza przy 3 defensywnych pomocnikach. Typowa 10ka, taki de Jong ktory ma swietne wyjscie z pilka i drybling czy Vidal grajacy za plecami Suareza to droga ku lepszej grze. Moim zdaniem tylko afkors.

1

@zadafcb a moze ma wyj...ane jak widzi jak jego koledzy ktorzy powinni go asekurowac truchtaja sobie w najlepsze.

1

@pax Alba ma ta przewage ze jest przydupasem Messiego. Bedzie gral poki Messi mu podaje. Semedo potrafi sie wylamac, nie boi sie isc w pojedynek, karnego wywalczy, dlatego wyglada jakby nie pasowal bo nie chce klepac na stojaco. Alba odgrywa zawsze do tylu, ma jedno zagranie w pakiecie ktore juz teraz wszyscy obroncy przecinaja. Pamieta ktos ostatnio bramke Alba -> Messi? Semedo to jedyny nasz obronca ktory nie boi sie isc do przodu jak niegdys Dani Alves.

90

Pechem Semedo jest gra w Barcelonie. W takim Live by sie idealnie odnalazl. Ile to razy on startowal z pilka, kiwnal, zdobyl przewage i nagle musial sie zatrzymac bo wielce szanowna elita nie bedzie przeciez biegac. Kazdy kto ma troche checi do biegania bedzie w Barcelonie zagubiony.

1

na stadionie Espanyolu w LaLidze ...w sobote... do 15:00...jak nie padalo

0

jo jo i tak bedzie lapal kontuzje za kontuzja.

0

PSG posmaruje i FIFA ustali kwote na 240 mln i po zawodach

0

No jak oni graja 99% meczow podaja glownie do siebie to czemu sie dziwic

0

Cavani pasowalby u nas. silny nawet szybki, dobra technika ake juz za pozno o pare lat

1

No juz widze jak ten coraz mniej ograniety Alba radzi sobie w obronie ze wsparciem kolejnego dreptacza. Nie mamy Rakitica 2.0 zeby latal dziury jak po Messim na lewej stronie. grizz jest idealny tam bo pracuje, gdyby druga flanka tak samo pracowala to bysmy grali jak druzyna a nie pacholki Messiego.

0

moze Piquenbauer bedzie grajacym prezydentem

2

w Gattuso nasza szansa, z niego raczej przecietny strateg.

0

A alenia wogol wszedl?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tam Lengleta nie bylo ktory chwile wcvzesniej lezal na srodku boiska.

0

o lol ale zeszla Suarezowi ledwo ledwo

2

Busi wogole powinien miec zakaz wychodzenia do przodu skoro jemu 3 akcje zajmuje powrot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?