3

Co to za statystyka :D, 200 goli jak nie padal deszcz

1

Przebieglismy 93 km w 87min. 7,7 km z bramkarzem na pilkarza.

0

ZAraz Messi strzeli 2 i kolejny miesiac sie przekulamy z EV

13

Znajac Suareza i jakosc jego strzałow i podan oraz przyjec pilki naprawde ktos wierzy w to ze on zaplanowal sobie odbic pilke od przeciwnika?

0

To nie pierwszy raz kiedy sa zli na siebie i maja do pogadania. Byly juz takie tematy. Co z tego jak zapewne tam jets poklepanie sie po pleckach i tyle. Gdyby byla w nich zlosc to by wyszla na boisku. Ter Steigen moze byc wk...ny, robi co moze a im lepiej broni tym obrona gorzej gra bo mysli ze MArc powyciaga

3

Wszedl rakieta i nagle dupa

0

Vidal jakby wszedl to by zszedl

0

@damcio24 Polamia go kreciki

0

Chyba Inter nas mniej cisnal niz SP. Tak mial 11 sytacji 3 strzaly na bramke a Slavia ma juz 12 i 5 strzalow :D::D

3

Ciekawe czy De Jong zaluje transferu, orał Real w takim Ajaxie a teraz Slavii nie moze ograc.

1

De jong jest teraz a tle Barcy jak Cruijff za swoich czasow. Wyprzedza epoke.

2

@Grruber Od tego go mamy :D

1

Poza Semedo nie mamy bocznego obroncy ktory by poszedl 1 na 1 jak Carvahal albo Marcelo. Mamy tylko odgrywaczy do tylu

0

Pieknie sie Semedo urwal. 1 dla niego

0

Brzeczek niedlugo powinien byc wolny

0

@Murazor Dokladnie to autor mial na mysli. Jak Messi mialby nie zdobywac wszystkiego jak cal druzyna jest ustawiona pod niego.

10

W de Jongu widac pewnosc siebie i taka bezczelnosc boiskowa ze nawet EV nie jest w stanie go stlamsic swoja taktyka

0

Widac ze druzyna nadrobila forme fizyczna i zaczyna sie zazebiac, moze to lepiej ze lapia forme pozniej wtedy wyjazdowy wprdl w LM wypadnie dopiero na final. :D

0

Ale chyba w dzieciecym foteliku

0

@lukas992 Slyszalem tez teorie ze oni co kolejke wymieniaja sie meczem kolejki. I tak wypadalo ze Barca ostatnio to zadko w taki uczestniczyla. Zgadzaloby sie.

0

@Coutinho007 No tak bo pan hrabia drepczacy dubluje prawe skrzydlo i 10ke.

1

@lukas992 Dzieki poszperalem i na Twitterze jest info ze bedzie Eibar 19.10, Real 26.10 i Valladolid 29.10. To jest ledwo 10 dni ale moze cos wpadnie w listopadzie tez wiec chyba warto. 19 wykupuje


0

@Coutinho007 z Messim na boisku kazdy ma ciezko...

0

Griezz moglby grac na 10tce

0

Tak z innej beczki. Wie ktos gdzie mozna sprawdzic rozklad jazdy Eleven Sports na najblizsze kolejki. Widze ze Eibar jest na Eleven moze warto wykupic na najblizszy miesiac bo ostatnie 2 mies to Barca grala tam chyba raz.

2

Statystyki mozna podsumowac Messim. Ile on biega ile sie angazuje w gre? 15-20% meczu a statystyki ma jakby popierdzielal na 200% na pelnym gazie.

12

Nie zapominajmy ze Alves wspolpracowal z Messim ktory duzo wiecej biegal i aktywniejszy byl, te akcje byly bardziej dynamiczne i wpadajacy na pelnym biegu Alves mial z kim rozgrywac. Teraz 80% druzyny gra na stojaka i taki urywajacy sie Semedo musi sie zatrzymac bo reszta gwiazdeczek stoi i klepie. Tylko Z Dembele na tej stronie sie ladnie dogaduja bo to dwa wiatry.

5

Komentatorzy na BeinSports
1- Gdyby to byl Pique to moze by nie odgwizdal
2- Z tym sedzia nie bylbym taki pewien

1

@kunmateo93 on jest prawie jak 10ka

0

Ciagle walkowane jest ze nie nikt nie powinien grac za zaslugi, powinno sie to tyczyc tez Messiego, nie ma dnia nie chce mu sie, to powinien zejsc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?