catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co to za statystyka :D, 200 goli jak nie padal deszcz
1
Przebieglismy 93 km w 87min. 7,7 km z bramkarzem na pilkarza.
0
ZAraz Messi strzeli 2 i kolejny miesiac sie przekulamy z EV
13
Znajac Suareza i jakosc jego strzałow i podan oraz przyjec pilki naprawde ktos wierzy w to ze on zaplanowal sobie odbic pilke od przeciwnika?
0
To nie pierwszy raz kiedy sa zli na siebie i maja do pogadania. Byly juz takie tematy. Co z tego jak zapewne tam jets poklepanie sie po pleckach i tyle. Gdyby byla w nich zlosc to by wyszla na boisku. Ter Steigen moze byc wk...ny, robi co moze a im lepiej broni tym obrona gorzej gra bo mysli ze MArc powyciaga
3
Wszedl rakieta i nagle dupa
0
Vidal jakby wszedl to by zszedl
0
@damcio24 Polamia go kreciki
0
Chyba Inter nas mniej cisnal niz SP. Tak mial 11 sytacji 3 strzaly na bramke a Slavia ma juz 12 i 5 strzalow :D::D
3
Ciekawe czy De Jong zaluje transferu, orał Real w takim Ajaxie a teraz Slavii nie moze ograc.
1
De jong jest teraz a tle Barcy jak Cruijff za swoich czasow. Wyprzedza epoke.
2
@Grruber Od tego go mamy :D
1
Poza Semedo nie mamy bocznego obroncy ktory by poszedl 1 na 1 jak Carvahal albo Marcelo. Mamy tylko odgrywaczy do tylu
0
Pieknie sie Semedo urwal. 1 dla niego
0
Brzeczek niedlugo powinien byc wolny
0
@Murazor Dokladnie to autor mial na mysli. Jak Messi mialby nie zdobywac wszystkiego jak cal druzyna jest ustawiona pod niego.
10
W de Jongu widac pewnosc siebie i taka bezczelnosc boiskowa ze nawet EV nie jest w stanie go stlamsic swoja taktyka
0
Widac ze druzyna nadrobila forme fizyczna i zaczyna sie zazebiac, moze to lepiej ze lapia forme pozniej wtedy wyjazdowy wprdl w LM wypadnie dopiero na final. :D
0
Ale chyba w dzieciecym foteliku
0
@lukas992 Slyszalem tez teorie ze oni co kolejke wymieniaja sie meczem kolejki. I tak wypadalo ze Barca ostatnio to zadko w taki uczestniczyla. Zgadzaloby sie.
0
@Coutinho007 No tak bo pan hrabia drepczacy dubluje prawe skrzydlo i 10ke.
1
@lukas992 Dzieki poszperalem i na Twitterze jest info ze bedzie Eibar 19.10, Real 26.10 i Valladolid 29.10. To jest ledwo 10 dni ale moze cos wpadnie w listopadzie tez wiec chyba warto. 19 wykupuje
0
@Coutinho007 z Messim na boisku kazdy ma ciezko...
0
Griezz moglby grac na 10tce
0
Tak z innej beczki. Wie ktos gdzie mozna sprawdzic rozklad jazdy Eleven Sports na najblizsze kolejki. Widze ze Eibar jest na Eleven moze warto wykupic na najblizszy miesiac bo ostatnie 2 mies to Barca grala tam chyba raz.
2
Statystyki mozna podsumowac Messim. Ile on biega ile sie angazuje w gre? 15-20% meczu a statystyki ma jakby popierdzielal na 200% na pelnym gazie.
12
Nie zapominajmy ze Alves wspolpracowal z Messim ktory duzo wiecej biegal i aktywniejszy byl, te akcje byly bardziej dynamiczne i wpadajacy na pelnym biegu Alves mial z kim rozgrywac. Teraz 80% druzyny gra na stojaka i taki urywajacy sie Semedo musi sie zatrzymac bo reszta gwiazdeczek stoi i klepie. Tylko Z Dembele na tej stronie sie ladnie dogaduja bo to dwa wiatry.
5
Komentatorzy na BeinSports
1- Gdyby to byl Pique to moze by nie odgwizdal
2- Z tym sedzia nie bylbym taki pewien
1
@kunmateo93 on jest prawie jak 10ka
0
Ciagle walkowane jest ze nie nikt nie powinien grac za zaslugi, powinno sie to tyczyc tez Messiego, nie ma dnia nie chce mu sie, to powinien zejsc.