catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde chodzi o Guillema ze to on zaczal po przeciwnej stronie? W sensie to kolejny z prawych obroncow ktory nie gral na swojej pozycji?
4
Szkoda tego sparingu, wystawiania zawodnikow na nie swoich pozycjach jak Oriol.
Co ci zawodnicy maja pokazac jak sklad totalnie nie ma sensu. Przeciez nie po to sie jedze na presezon z mlodymi i nowymi zeby dawac sklad na odpi..dal... Szkoda
0
@polo508 Co ma Semedo myslec w takiej sytuacji? Tylko o transferze
0
Oriol gra na prawej obronie?? Jaki jest sens takiego ustawienia? Co on ma pokazac na nie swojej pozycji
2
Nie do konca tak jest ze to tylko towarzyski. Latwiej takiemu np Malcomowi bedzie sie pokazac grajac u boku Leo i Grizza niz z Collado i Abelem Ruizem. Ma znaczenie jak sa 11 zestawione nawet na sparing. Musza miec sens.
8
@Pustelnik Ale Malcom jeszcze w tamtej rzece nie byl :P
1
@Krystian_mix "Barça i Bartomeu uważają, że Francuz nie jest na sprzedaż i że jest lepszym piłkarzem od Neymara." No jedno slowo o nim :P
4
Ten styl nie koniecznie musi zachowac.:P
0
CZemu MEssi nie moze byc jak KEanu i zrezygnowac ze swojej wielkiej pensji na rzecz swojego ukochanego klubu i lepszych zawodnikow sciaganych do zespolu. Przeciez tak nigdy nic nie wygramy jak wszystko idzie w Leo.
0
@Litman Dokladnie tak, jak za MSN 83% budzetu to pensje tej trojki.
7
Semedo i Wague beda na zmiane siedziec na lawce drugi na trybunach.
0
@Midast Gomes juz jest w Valencii, zapomnij
0
Barca chyba jakis czas nie moze kupic zadnego gracza Liverpoolu, tak zostalo uzgodnione przy transferze Coutinho?
1
@olejtm To troche martwi ze o zmienniku dla Alby mowi sie najmniej
2
Gdyby przejsc na 4231 to moglby grac De Jong Arthur id od lewej Neymar Grizz na 10tce i Messi a w ataku Suarez. Dembele do zmiany i rotacji moglby zastepowac praktycznie kazdego. Grizz moglby grac na szpicy jak potrzeba.
Coutinho srednio sie sprawdzi gdziekolwiek u nas.
0
@Midast Gdyby przejsc na 4231 to moglby grac De Jong Arthur id od lewej Neymar Grizz na 10tce i Messi a w ataku Suarez. Dembele do zmiany i rotacji moglby zastepowac praktycznie kazdego. Grizz moglby grac na szpicy jak potrzeba.
1
Moze przy GRizzym by sie ogarnal, no chyba ma jakis autorytet wsrod piłkarzy.
0
Roznica miedzy Realem jest taka ze nasi pilkarze "niepotrzebni" sa tak traktowani i tak wystawiania ze naprawde sa totalnym dnem pilkarskim u nas. W Realu taki LLorente cale sezon dostaje minuty i prezentuje sie dobrze bo nie jest wystawiana na odczepne.
0
@Hanok Odkupimy Ose za 2 lata :D:D
0
Messi myslal o wygraniu LM. W teorii wszystko ladnie brzmi..
0
Najpierw slynelismy z odkupowania mlodych sprzedanych za bezcen teraz dochodzi odgrzewanie starych kotletow w postaci Neymara. Zamiast isc do przodu...ech
0
Format tego newsa przyprawia o ból glowy jak sie go czyta. Glownie od czesci "Japonia, 0" xD
0
@YoungMan Chodzi tez o to ze tam jest 10 druzyn i 2 grupy po 5 to malo atrakcyjnie wiec zapraszaja 2 zeby miec chociaz te 3 grupy po 4 ekipy. Japonia jest tam nie pierwszy raz, czesto bywa Meksyk i USA
1
@barik_barca Nad tym samym sie zastanawiam. Mielismy Cillessena opchnac zeby zalatac dziure za 2018 a teraz chcemy jeszcze wydac.
0
@zombie Hehehe, spoko. Ale nie zdobylk tak mistrzostwa swiata :P. Po jednych piniondzach te Argentynczyki
0
Argentyna tego mistrzostwa moglaby nie wygrac gdyby nie REKA BOGA. Messi tak nisko nie upadnie zeby sie posuwac do takich oszustw. Mogliby by Anglii wtedy wcale nie pokonac.
0
Barça nie widzi bowiem na rynku piłkarza dostępnego za rozsądną kwotę z dobrą jakością techniczną i taktyczną, będącego w odpowiednim wieku.
To chyba powinno zwiekszac cene takiego zawodnika a nie obnizac. od 60mln powinnismy dopiero rozmawiac skoro ci prawi obroncy to takie perełki.
3
z Katarem i Hondurasem...
0
EV go oszczedza zeby mogl w repr grac 90min na swieżosci
0
A w sprawie nowej ligi mistrzow co ma do powiedzenia reszta PL poza czolowka i te pozostale druzyny ktore nigdy tam nie awansuja?