0

Valverde chodzi o Guillema ze to on zaczal po przeciwnej stronie? W sensie to kolejny z prawych obroncow ktory nie gral na swojej pozycji?

4

Szkoda tego sparingu, wystawiania zawodnikow na nie swoich pozycjach jak Oriol.
Co ci zawodnicy maja pokazac jak sklad totalnie nie ma sensu. Przeciez nie po to sie jedze na presezon z mlodymi i nowymi zeby dawac sklad na odpi..dal... Szkoda

0

@polo508 Co ma Semedo myslec w takiej sytuacji? Tylko o transferze

0

Oriol gra na prawej obronie?? Jaki jest sens takiego ustawienia? Co on ma pokazac na nie swojej pozycji

2

Nie do konca tak jest ze to tylko towarzyski. Latwiej takiemu np Malcomowi bedzie sie pokazac grajac u boku Leo i Grizza niz z Collado i Abelem Ruizem. Ma znaczenie jak sa 11 zestawione nawet na sparing. Musza miec sens.

8

@Pustelnik Ale Malcom jeszcze w tamtej rzece nie byl :P

1

@Krystian_mix "Barça i Bartomeu uważają, że Francuz nie jest na sprzedaż i że jest lepszym piłkarzem od Neymara." No jedno slowo o nim :P

4

Ten styl nie koniecznie musi zachowac.:P

0

CZemu MEssi nie moze byc jak KEanu i zrezygnowac ze swojej wielkiej pensji na rzecz swojego ukochanego klubu i lepszych zawodnikow sciaganych do zespolu. Przeciez tak nigdy nic nie wygramy jak wszystko idzie w Leo.

0

@Litman Dokladnie tak, jak za MSN 83% budzetu to pensje tej trojki.

7

Semedo i Wague beda na zmiane siedziec na lawce drugi na trybunach.

0

@Midast Gomes juz jest w Valencii, zapomnij

0

Barca chyba jakis czas nie moze kupic zadnego gracza Liverpoolu, tak zostalo uzgodnione przy transferze Coutinho?

1

@olejtm To troche martwi ze o zmienniku dla Alby mowi sie najmniej

2

Gdyby przejsc na 4231 to moglby grac De Jong Arthur id od lewej Neymar Grizz na 10tce i Messi a w ataku Suarez. Dembele do zmiany i rotacji moglby zastepowac praktycznie kazdego. Grizz moglby grac na szpicy jak potrzeba.
Coutinho srednio sie sprawdzi gdziekolwiek u nas.

0

@Midast Gdyby przejsc na 4231 to moglby grac De Jong Arthur id od lewej Neymar Grizz na 10tce i Messi a w ataku Suarez. Dembele do zmiany i rotacji moglby zastepowac praktycznie kazdego. Grizz moglby grac na szpicy jak potrzeba.

1

Moze przy GRizzym by sie ogarnal, no chyba ma jakis autorytet wsrod piłkarzy.

0

Roznica miedzy Realem jest taka ze nasi pilkarze "niepotrzebni" sa tak traktowani i tak wystawiania ze naprawde sa totalnym dnem pilkarskim u nas. W Realu taki LLorente cale sezon dostaje minuty i prezentuje sie dobrze bo nie jest wystawiana na odczepne.

0

@Hanok Odkupimy Ose za 2 lata :D:D

0

Messi myslal o wygraniu LM. W teorii wszystko ladnie brzmi..

0

Najpierw slynelismy z odkupowania mlodych sprzedanych za bezcen teraz dochodzi odgrzewanie starych kotletow w postaci Neymara. Zamiast isc do przodu...ech

0

Format tego newsa przyprawia o ból glowy jak sie go czyta. Glownie od czesci "Japonia, 0" xD

0

@YoungMan Chodzi tez o to ze tam jest 10 druzyn i 2 grupy po 5 to malo atrakcyjnie wiec zapraszaja 2 zeby miec chociaz te 3 grupy po 4 ekipy. Japonia jest tam nie pierwszy raz, czesto bywa Meksyk i USA

1

@barik_barca Nad tym samym sie zastanawiam. Mielismy Cillessena opchnac zeby zalatac dziure za 2018 a teraz chcemy jeszcze wydac.

0

@zombie Hehehe, spoko. Ale nie zdobylk tak mistrzostwa swiata :P. Po jednych piniondzach te Argentynczyki

0

Argentyna tego mistrzostwa moglaby nie wygrac gdyby nie REKA BOGA. Messi tak nisko nie upadnie zeby sie posuwac do takich oszustw. Mogliby by Anglii wtedy wcale nie pokonac.

0

Barça nie widzi bowiem na rynku piłkarza dostępnego za rozsądną kwotę z dobrą jakością techniczną i taktyczną, będącego w odpowiednim wieku.

To chyba powinno zwiekszac cene takiego zawodnika a nie obnizac. od 60mln powinnismy dopiero rozmawiac skoro ci prawi obroncy to takie perełki.

3

z Katarem i Hondurasem...

0

EV go oszczedza zeby mogl w repr grac 90min na swieżosci

0

A w sprawie nowej ligi mistrzow co ma do powiedzenia reszta PL poza czolowka i te pozostale druzyny ktore nigdy tam nie awansuja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?