catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Skoro Perez mogl wziac kredyt na Neymara to czemu nie wzial go na Pogbe jak Zidane chcial tego grajka. :D
0
@hihohihox Oba po jednych pieniadzach xD w dodatku nie swoich
1
Jak Messi tak go chce to niech odda prowizje za nowy kontrakt na transfer Neya.
9
Niech go Real bierze. Zidane powiedzial ze jak nie dostanie Pogby to nikogo nie chce. Ciekawe jakby zareagowal na Neya. Na moje podburzyl go znowu jego agent. Kazdy jego zawodnik srednio co 2-3 lata zmienia klub bo gruby potrzebuje kolejna prowizje. Ney to pacholek w tym wszystkim.
0
@nitey ME? a nie MŚ?
2
Jesli w tym sezonie znowu dojdziemy do 1/2 LM i drugi mecz bedzie na wyjezdzie to niezaleznie od formy wszyscy bedziemy przerazeni przed meczem :D Juz widze te komentarze Roma/Live przed rewanzem :)
1
ZA rok mozemy oddac Grizza z doplata za Coutinho
0
@SzahMatt TEz bym na to przystal, Cou to za samo nazwisko (bo nie poziom gry) moze przy wymianie byc wart 80mln bo przy kupnie gora 60. Rakieta przy wymianie spokojnie 50mln. Takze 40-50mln doplaty i sie bawimy.
0
W ustawieniu 4231 w pomocy De Jong i Arthur potem Ney GRizz na 10tce i Messi i Suarez. Na zmiane Dembele. Petarda
5
Dembele se wypalil zanim odpalil :D
23
De Jong szybko sie nudzi bezproduktywnym klepaniem i szybko rusza do przodu z pilka. Mila odmiana dla Busiego.
2
@cordoba Dobrze ze nie z FM :P
2
Z kolei Barcelona może skusić Neymara możliwością gry u boku Leo Messiego.
Czy nie z tego powodu odszedl? Zeby wyjsc z jego cienia. Teraz ten cien bedzie jeszcze wiekszy jak wroci.
3
http://www.noztv.com/beinsports/
0
On zostanie PSG, co by sie nie dzialo nas poprostu nie stac na niego. Nawet jak obniza to 130 mln to my ledwo uciułalismy na GRizza. Nawet jak sprzedamy Malcoma i Rakitica to za malo bedzie bo jeszcze Firpo trza kupic. Realnie patrzac nie mamy z czego.
0
@dami909 Ale wyglada jakby przynajmniej mieli tego samego ojca bo z twarzy bardzo podobni. xD
0
Hmm nie jest to dziwne ze Juve z ligi stricte defensywnej interesuje sie naszym Miranda?
Musi byc cos w nim skoro oni go chca.
1
To jest wlasnie idealny moment zeby stawiac na mlodych. Zamiast kupowac kota w worku stawiac na swoich. niech z 5 jeden zostanie w podstawie to jest duzo.
Nie mam nic przeciwko zebyz Pereza byl nastepny Pedro. Nie musi byc Messi
2
Coutinho momentami zaczynal przypominac Andre Gomesa swoja gra, niezdecydowany, skryty, do najblizszego, brak pewnosci siebie, ciagle straty pilki. Jakby mial odpalic to by odpalil juz dawno.
0
Utd juz ma dopiety transfer Milinkovica- S. Takze juz Rakitic sie nie zmiesci
9
Ten ostatni akapit jest obiecujacy. Moze EV przejzal na oczy ze nie ugra nic ze stara gwardia.
3
To powinno byc pewne a nie mozliwe
23
To jest gosc pokroju Pedro, solidny, pracowity nie marudzacy z pewna stała jakoscia jesli tylko by dostawal szanse. Tak jak Pedro mozna zalowac bo brakowalo nam dobrego zmiennika dlugie lata tak bedziemy zalowac Malcoma.
A przypomne ze z Pedro tez wygrywalismy LM nie majac wtedy Neymara.
Mozna ugrac wszystko majac kolektyw nie potrzeba gwiazd.
0
@Barca_Big_Moment Za to Oriol to idealny prawy obronca :D:D Czystra Logika EV
1
@Senyer Dokladnie o to chodzilo. Potem po 45 min i tak wchodzi Alba bo malo kto tam sobie radzi. Nie dosc ze graja malo to jak graja to na zupelnie nieznanej pozycji
4
Az tak skapimy na lewym obroncy? Pewnie jest w zastepie Oriol, Semedo, Roberto, grono nominalnych lewych obroncow.
I tak wyjdziemy w 90% meczy tym samym skladem co w zeszlym sezonie.
3
"mając dookoła siebie znacznie mniej zdolnych kolegów."
Moze gdyby nie kasowal tyle z budzetu to by mozna bylo kupic lepszych kolegów. A tak nawet na Firpo musimy skapic albo kredyty brac na Grizza.
Jak nizej ktos napisal, jesli z kogos robi sie boga futbolu i daje mu takie pieniadze to sie oczekuje ze bedzie zaprdl na boisku i w obronie i w pomocy cale 90min a nie jak mu sie zachce.
Zgodze sie z ponizszymi ze bez Messiego Barca wyglada jak druzyna. Mamy balans! w obronie, pressingu Messi swoim człapaniem robi luki, dubluje pozycje innych.
Mozecie mnie hejtowac ale on jest naszym zbawieniem jak i juz od jakiegos czasu przeklenstwem. Dlatego nas meczy ten styl, wszystko na Messiego a reszta stoi.
Jak pieknie sie ogladalo Barce ogrywajaca Real M i Inter bez Messiego pare miesiecy temu. ech.
14
Dobrze ze stylu nie biora pod uwage.
0
@Mroziu ALe te warianty musza miec sens, Oriol pewnie nie zagra na prawej obronie juz nigdy.
0
Valverde chodzi o Guillema ze to on zaczal po przeciwnej stronie? W sensie to kolejny z prawych obroncow ktory nie gral na swojej pozycji?