catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 strims.ws
0
Bawcie sie tak wiecej. Przeciez taki Live to by tu z 7 juz prowadzil, i oh god chron nas bo moze niedlugo bedzie
0
@miho tez sie zdziwilem, jak to
2
Messi to tak troche jeden z najslabszych narazie :D:D
1
Powoli nawet Messi sie dostosowuje do poziomu gry calego zespolu, pomijajac ze gra 20% meczu reszte chodzi
0
@kuffs Ale latwo odpuscil de Jonga przed chwila, zeby nie Marc. Dziwnie ze sie zamienili miesjcami, lepiej jakby chociaz jeden z nich gral na swojej pozycji
1
@Remi70 a skad wiesz ze na lewej? bo napisali sklad w takiej kolejnosci :D:D niestety Semedo na lewej
0
@danio1899 chcialem w podobnym tonie skomentowac, ech pierwszy byles. :P
6
Defensywny pomocnik i ma obrone jako najslabsza strone :D
0
Kolejny trener co bedzie spuszczal sie nad Messim zamiast ustawic go pod druzyne.
1
Widac od razu ze 4231 nam lezy lepiej, w momencie jak jest polaczenie miedzy pomoca a napastnikiem od razu gra idzie. A tak Messi robi za pol 10 i pol skrzydlowego i jak mu sie nie chce to 2 pozycje mamy puste.
Suarez to dziwny przypadek, co z tego ze strzelil 2 gole, jak mu sie to zdarza raz na 20 spotkan. My go potrzebujemy co mecz a nie raz na pol roku.
0
a mialo byc na 0 z tylu
0
@JohnBarça no nie graja tak intensywnie jak wczesniejsi rywale co daje Barcelonie wiecej mozliwosci, nie panikuja az tak. Nie jest to Guardiola ale momentami taki wczesny Enrique :P
0
Ktod to mowil ze sedzia nas nie lubi... lol
1
Co jak co ale Getafe odechcialo sie grac. Cos tam sie zazebia i ten srodek z Arthurem i De Jongiem jest na tyle dynamiczny ze nie moga nas zdominowac.
0
@dawka86 bo akcje sie buduje od tylu :P
2
Coutinho asysta i bramka
0
Pamietajmy ze asysta to dosc kontrowersyjna statystyka, mozna dawac genialne podania 40 razy na mecz ale jak na szpicy jest Rasiak to i tak nic nie wpadnie.
4
Mozna bronic wyniku, Vidal za Suareza i Todibo za Griezzmana
5
Nie cieszmy sie to byla bramka kuriozum. Na takich sie ligi nie wygrywa.
0
Junior ma duzo niedokladnych podan, prostych podan. Stresuje sie czy co
0
Ale kasuje Pereza ten LO Getafe. Tam by tylko Dembele dal rade z jego startem
2
Coutinho kolejna asysta, moze w Barcelonie mial niewlasciwego napastnika :P
0
Nie wina EV ze mamy takiego niedorozwinietego napadziora. Przeciez gra wyglada w miare tylko strach zagrac na nasza 9ke.
0
Do czego to doszlo ze z Realu robia galacticos po wygraniu 2-0 z Osasuna a nas nazywaja skutecznymi po 2-1 z Villarealem. Trzeba sie chyba przekalibrowac na aktualny stan rzeczy.
0
Nie rozgryzliscie Valverde jeszcze? Jak grasz kiepsko to dostajesz szanse dalej (Andre Gomes), jak zagrasz dobrze to trybuny (Malcom) teraz Firpo zagral dobrze i....
4
Mielibysmy o wiele wiecej z przodu gdyby nie Suarez, duzo podan do niego to koniec akcji. Dembele, Semedo, Firpo sa za szybcy dla niego, kiedy oni juz dosrodkowuja Suarez dopiero konczy machac łapami.
1
Dembele jaka strzala
14
Bez De Jonga to wogole blaugrana bedzie wygladac jakby ekran sie przycial.
1
Wszyscy wiedzielismy ze kiedys nadejdzie ten dzien, ze nawet Messi nie pomoze, ze sie obudzimy o pokolenie za pozno. Zasnelismy ze swoja tikitaka z podstarzalymi nie ewoluującymi pilkarzami ktorzy nie sa w stanie nic juz ugrac. Pilka sie zmienila znow na silowa, szybką i dynamiczna a my stawalismy sie z kazdym rokiem wolniejsi i bardziej przewidywalni. Gramy - staramy sie - grac to samo od 15 lat, zeby nie przeblyski Messiego, Neya to bysmy nic tym samym nudnym stylem nie ugrali. Poki byl moment zaskoczenia bylo to nowe i nasi pilkarze mieli w sobie iskre bylo ok. Teraz jak pilkarzom sie nie chce grac w ten super wolny styl gry to wlasciwie stoimy.
Nie powinno sie zyczyc zle swojej druzynie ale wiadomo ze zeby sie podniesc trzeba porzadnie upasc.