0

@kaamil1910 strims.ws

0

Bawcie sie tak wiecej. Przeciez taki Live to by tu z 7 juz prowadzil, i oh god chron nas bo moze niedlugo bedzie

0

@miho tez sie zdziwilem, jak to

2

Messi to tak troche jeden z najslabszych narazie :D:D

1

Powoli nawet Messi sie dostosowuje do poziomu gry calego zespolu, pomijajac ze gra 20% meczu reszte chodzi

0

@kuffs Ale latwo odpuscil de Jonga przed chwila, zeby nie Marc. Dziwnie ze sie zamienili miesjcami, lepiej jakby chociaz jeden z nich gral na swojej pozycji

1

@Remi70 a skad wiesz ze na lewej? bo napisali sklad w takiej kolejnosci :D:D niestety Semedo na lewej

0

@danio1899 chcialem w podobnym tonie skomentowac, ech pierwszy byles. :P

6

Defensywny pomocnik i ma obrone jako najslabsza strone :D

0

Kolejny trener co bedzie spuszczal sie nad Messim zamiast ustawic go pod druzyne.

1

Widac od razu ze 4231 nam lezy lepiej, w momencie jak jest polaczenie miedzy pomoca a napastnikiem od razu gra idzie. A tak Messi robi za pol 10 i pol skrzydlowego i jak mu sie nie chce to 2 pozycje mamy puste.

Suarez to dziwny przypadek, co z tego ze strzelil 2 gole, jak mu sie to zdarza raz na 20 spotkan. My go potrzebujemy co mecz a nie raz na pol roku.

0

a mialo byc na 0 z tylu

0

@JohnBarça no nie graja tak intensywnie jak wczesniejsi rywale co daje Barcelonie wiecej mozliwosci, nie panikuja az tak. Nie jest to Guardiola ale momentami taki wczesny Enrique :P

0

Ktod to mowil ze sedzia nas nie lubi... lol

1

Co jak co ale Getafe odechcialo sie grac. Cos tam sie zazebia i ten srodek z Arthurem i De Jongiem jest na tyle dynamiczny ze nie moga nas zdominowac.

0

@dawka86 bo akcje sie buduje od tylu :P

2

Coutinho asysta i bramka

0

Pamietajmy ze asysta to dosc kontrowersyjna statystyka, mozna dawac genialne podania 40 razy na mecz ale jak na szpicy jest Rasiak to i tak nic nie wpadnie.

4

Mozna bronic wyniku, Vidal za Suareza i Todibo za Griezzmana

5

Nie cieszmy sie to byla bramka kuriozum. Na takich sie ligi nie wygrywa.

0

Junior ma duzo niedokladnych podan, prostych podan. Stresuje sie czy co

0

Ale kasuje Pereza ten LO Getafe. Tam by tylko Dembele dal rade z jego startem

2

Coutinho kolejna asysta, moze w Barcelonie mial niewlasciwego napastnika :P

0

Nie wina EV ze mamy takiego niedorozwinietego napadziora. Przeciez gra wyglada w miare tylko strach zagrac na nasza 9ke.

0

Do czego to doszlo ze z Realu robia galacticos po wygraniu 2-0 z Osasuna a nas nazywaja skutecznymi po 2-1 z Villarealem. Trzeba sie chyba przekalibrowac na aktualny stan rzeczy.

0

Nie rozgryzliscie Valverde jeszcze? Jak grasz kiepsko to dostajesz szanse dalej (Andre Gomes), jak zagrasz dobrze to trybuny (Malcom) teraz Firpo zagral dobrze i....

4

Mielibysmy o wiele wiecej z przodu gdyby nie Suarez, duzo podan do niego to koniec akcji. Dembele, Semedo, Firpo sa za szybcy dla niego, kiedy oni juz dosrodkowuja Suarez dopiero konczy machac łapami.

1

Dembele jaka strzala

14

Bez De Jonga to wogole blaugrana bedzie wygladac jakby ekran sie przycial.

1

Wszyscy wiedzielismy ze kiedys nadejdzie ten dzien, ze nawet Messi nie pomoze, ze sie obudzimy o pokolenie za pozno. Zasnelismy ze swoja tikitaka z podstarzalymi nie ewoluującymi pilkarzami ktorzy nie sa w stanie nic juz ugrac. Pilka sie zmienila znow na silowa, szybką i dynamiczna a my stawalismy sie z kazdym rokiem wolniejsi i bardziej przewidywalni. Gramy - staramy sie - grac to samo od 15 lat, zeby nie przeblyski Messiego, Neya to bysmy nic tym samym nudnym stylem nie ugrali. Poki byl moment zaskoczenia bylo to nowe i nasi pilkarze mieli w sobie iskre bylo ok. Teraz jak pilkarzom sie nie chce grac w ten super wolny styl gry to wlasciwie stoimy.

Nie powinno sie zyczyc zle swojej druzynie ale wiadomo ze zeby sie podniesc trzeba porzadnie upasc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?