catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
EV za duzo w fife gra albo FMa. On mysli ze taki nieograny RAkitic ogarnie w meczu LM o byc albo nie byc z Dortmundem. co on ma za leb
3
@Vhaeraun To Trio juz
1
Zaloze sie ze na lewej zagra Roberto.
0
Obrona jak w presezonie, zgranie ich na podobnym poziomie zreszta :D
5
Czyli pionek za 120mln do odgrywania pilki Messiemu.
..mozecie po mnie jechac juz :D
0
@Yoshi94 Dokladnie to samo zrozumialem, pomiajajac ze kolega nie ogarnal sarkazmu.
0
To sie naucz bo tu co mecz dostajesz 2 noty nizej za to ze nie robisz roznicy na boisku. :D
2
Co oni maja na tych emeryturach, jak bokserzy uszkodzenia mózgu, ze wala takie glupoty.
5
i za te 10mln przedluzyc kontrakt z Pique
5
juz nas cisna:D:D:D
1
@Tomek54321 komukolwiek z mlodzikow a nie kupowac innego na lawke
0
Ale na ławke? Przeciez jest 3 pomocnikow, mamy przynajmniej z 5 rezerwowych. Po co wypozyczac Alenie jak on moze go zastapic...wtf
0
Najszybciej to w Atletico znajda
0
Nie zdziwie sie jakby na PO zagral Alba albo Firpo :D:D.
1
A jak sie z Roma albo Live skonczy to nie wiedziales? Szkoda
0
@Harnas2 lool dobre :D
1
@Vold94 w rzeczy samej :)
8
@Pstryk Tez sie tego obawiam, widac momentami frustracje z jego strony ze koledzy nie ogarniaja jego tempa myslenia i gry
0
I pomyslec ze kiedys my takie akcje ogladalismy co 3 min. Przy takim podaniu nawet wow nie bylo bo to nie bylo nic wielkiego dla tamtej Barcy
0
3 mecze bez gola z gry
1
Dobre, Celta ma pilke my sie cofamy 10ka na wlasna polowe i jeden biega za pilka ktora rozgrywaja obroncy Celty. To jest pressing?
2
@michalch9 wypelnia zalozenia taktyczne
1
@MILOSZ_F22 Jeszcze nie.. 45min nadziei :P
9
Brakuje Iniesty albo Neya kogos innego kto potrafil zaszkoczyc i cos zrobic oprocz Messiego.
2
@Jeydy Ja nie iem czego im brakuje zeby miec wieksze zaangazowanie chociaz. Graja na oczach swiata za grubie miliony. CHlopaki za darmo w 4 lidze zasuwaja wiecej niz oni.
4
Celta gra z nami jakby grala z Girona. NAsz pressign to jakies placebo.
1
Kogo dziwi ze Grizza nie widac tak samo jak Suareza? gramy bez 10ki miedzy nim a reszta graczy jest wielka dziura, Skrzydlowi szeroko. Poki nie gramy pod bramka rywala toalnie nie przydatny napastnik jest
0
jaka statystyka posiadania, poprostu stajemy sie naszymi rywalami sprzed 3 lat.
0
Kto wie jakie tam sa uklady, moze EV ma g..no do powiedzenia przy skladzie bo trzeba budzet łatac po nieudanych sezonach i graja medialni zawodnicy.
0
Griezmann , Coutinho, i podobni to zawodnicy ktorzy zdobyli swoje imie dzieki wlasnym umiejetnosciom, wlasnym zagraniom i decyzjom. W Barcelonie wszystko jest ustawione pod Messiego wiec zostaja z nich tylko slupki do podawania piłek. Jak sie nie podporzadkujesz to EV posadzi cie na lawce.