1

EV za duzo w fife gra albo FMa. On mysli ze taki nieograny RAkitic ogarnie w meczu LM o byc albo nie byc z Dortmundem. co on ma za leb

3

@Vhaeraun To Trio juz

1

Zaloze sie ze na lewej zagra Roberto.

0

Obrona jak w presezonie, zgranie ich na podobnym poziomie zreszta :D

5

Czyli pionek za 120mln do odgrywania pilki Messiemu.

..mozecie po mnie jechac juz :D

0

@Yoshi94 Dokladnie to samo zrozumialem, pomiajajac ze kolega nie ogarnal sarkazmu.

0

To sie naucz bo tu co mecz dostajesz 2 noty nizej za to ze nie robisz roznicy na boisku. :D

2

Co oni maja na tych emeryturach, jak bokserzy uszkodzenia mózgu, ze wala takie glupoty.

5

i za te 10mln przedluzyc kontrakt z Pique

5

juz nas cisna:D:D:D

1

@Tomek54321 komukolwiek z mlodzikow a nie kupowac innego na lawke

0

Ale na ławke? Przeciez jest 3 pomocnikow, mamy przynajmniej z 5 rezerwowych. Po co wypozyczac Alenie jak on moze go zastapic...wtf

0

Najszybciej to w Atletico znajda

0

Nie zdziwie sie jakby na PO zagral Alba albo Firpo :D:D.

1

A jak sie z Roma albo Live skonczy to nie wiedziales? Szkoda

0

@Harnas2 lool dobre :D

1

@Vold94 w rzeczy samej :)

8

@Pstryk Tez sie tego obawiam, widac momentami frustracje z jego strony ze koledzy nie ogarniaja jego tempa myslenia i gry

0

I pomyslec ze kiedys my takie akcje ogladalismy co 3 min. Przy takim podaniu nawet wow nie bylo bo to nie bylo nic wielkiego dla tamtej Barcy

0

3 mecze bez gola z gry

1

Dobre, Celta ma pilke my sie cofamy 10ka na wlasna polowe i jeden biega za pilka ktora rozgrywaja obroncy Celty. To jest pressing?

2

@michalch9 wypelnia zalozenia taktyczne

1

@MILOSZ_F22 Jeszcze nie.. 45min nadziei :P

9

Brakuje Iniesty albo Neya kogos innego kto potrafil zaszkoczyc i cos zrobic oprocz Messiego.

2

@Jeydy Ja nie iem czego im brakuje zeby miec wieksze zaangazowanie chociaz. Graja na oczach swiata za grubie miliony. CHlopaki za darmo w 4 lidze zasuwaja wiecej niz oni.

4

Celta gra z nami jakby grala z Girona. NAsz pressign to jakies placebo.

1

Kogo dziwi ze Grizza nie widac tak samo jak Suareza? gramy bez 10ki miedzy nim a reszta graczy jest wielka dziura, Skrzydlowi szeroko. Poki nie gramy pod bramka rywala toalnie nie przydatny napastnik jest

0

jaka statystyka posiadania, poprostu stajemy sie naszymi rywalami sprzed 3 lat.

0

Kto wie jakie tam sa uklady, moze EV ma g..no do powiedzenia przy skladzie bo trzeba budzet łatac po nieudanych sezonach i graja medialni zawodnicy.

0

Griezmann , Coutinho, i podobni to zawodnicy ktorzy zdobyli swoje imie dzieki wlasnym umiejetnosciom, wlasnym zagraniom i decyzjom. W Barcelonie wszystko jest ustawione pod Messiego wiec zostaja z nich tylko slupki do podawania piłek. Jak sie nie podporzadkujesz to EV posadzi cie na lawce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?