0

Błagam chlopaki zrobcie z tego 5-0 a nie 3-2

1

Przez wasze komentarza odnosnie Arthura zaczalem sie przygladac jemu bo bylem ze tak powiem fanem jego gry ale to prawda ze ten gosc nawet jak szedl z kontra to zagral do boku a jak probowal do przodu to niecelnie.

0

@moooskiiii Prawda, inna sprawa ze mogl walic z pierwszej ale nadal GRizz to nie 9tka nie ma tego instynktu.

9

GRizz nie zrobil nic gorszego czego juz Suarez przed nim nie zrobil.

0

Rakitic niech zejdzie Vidal na jego miejsce noi dawac tego drugiego ktorego Messi bedzie olewal.. Brajtłajta

1

DRAAAAAMAT!! DRAAMAT!!

0

Messi znowu ignoruje Grizza

0

Postep ofensywny Bary, kiedys rozgrywalismy do uspienia miedzy Pique Busim i Umtitim, a teraz Pique ter Stegen Lenglet

2

Jezu jakie piz...y, nikt juz nie pamieta o tym czego uczyl Pep, zawodnik z pilka musi miec min 2 opcje podania dostepne. Nikt nie wychodzi do podania wszyscy schowani na lini zprzeciwnikiem

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Idzie Lenglet z pilka zaczyna go presowac napastnik a arthur i Rakitic schowani kolo Grizza za przeciwnikami. Swietna pomoc

7

Link jakby ktos chcial.
http://strims.world/live/realtv.php

Sa tam stramy po polsku i po ang w roznych rozdzielczosciach.

0

Dzi to tylko chodzi o 3 pkt i o pokazanie ze robia postepy. Sprawdzianem ich obietnic beda 2 nastepne mecze.

1

I Vidal na falszywej 9 okaze sie ze sie sprawdzi i caly ten jasnobiały nie muslabyc sprowadzanay.

0

a ja widzialem jak w ciagu ostatnich 20 lat wygrywan wsztskie edycje LM :D:D:D

2

Na to pracowales? zeby fuksem wiekszy klub kupil cie jakos ostateczna ostatecznosc bo jest pod sciana i nie ma wyjscia? I jeszcze rozpatrzyl przed toba z 5 innych opcji.
No brawo za ambicje

0

Grizz to czyta i mysli: taa jak hoo...

16

Ten Haaland to jest as, postura Ibry, lewa noga armata, prawa nie gorsza, technika dobra, drybling i przy jego wzroscie mega szybki.
Gdzie nasi skauci byli?
A tak, obserwowali Neymara.

1



Na ty video widac tylko dlaczego nie powinna go chciec. TO jest gosc ktory traci pilke juz po pierwszym kontakcie, same nieudane podania po wyjsciu spod pressingu.

5

wystarczy ze go Messi nie zaakceptuje i po 2 meczach siadzie na lawie i z niej nigdy juz nie wstanie, bo bedzieze nie pasuje do Barcy i ze cialo obce. Fakt raczej nie jego poziom zbey tu cos ugrac ale duzo zalezy tez od drugiego wlasciciela Barcy czyli Leo

13

jakies wotum nieufnosci czy cos?

6

Szkoda ze Angel nie pokazal sie z dobre strony na CN moze by go kupili...oh wait walnal nam bramke z woleja...

0

@kaamil1910 Rafinha byl swietny, zawsze jak gral byl jednym z najlepszych. Malcom tez nie narzekal mogl siedziec na lawce.

18

Pamietam moj przedostatni sezon jako amatorskiego piłkarza na poziomie 4 ligi. Nie bylismy dobrzy, ale trener dał nam tak w d... przed sezonem ze kazdy mecz nas zwygladal tak ze do 60 min bylo 0-0 albo 0-1 w plecy a potem przeciwnik nie dotrzymywal nam tempa i dojezdzalismy go 4-1. Az zlekla sie nas Zawisza Bydgoszcz i przyjechala najlepszym skladem. Przegralismy 3-0 ale jakosciowo byli od nas lepsi pod kazdym wzgledem.
Wiadomo to nie ten poziom ale moral ten sam.
Przygotowanie fizyczne w czasach gdy pilka robi sie bardziej agresywna i intensywna jest kluczem. Mozna miec talent ale jak oddychsz rekawami to i celnosc, sila strzalu, podania spada, kazdy kto gral w pilke to wie.

2

Coutinho moglby byc sprzedany za mala sume z dodatkami za jego wystepy. Tak zeby bylo sprawiedliwie, jakies 50-60 mln i np po 20-15mln za ilosc wystepow, ilosc goli.
Jak bedzie cienki to bedzie wart tylko 50-60 jak dobry to swoje dostaniemy. Kazdy wyjdzie na swoje.

1

@sokot Grizz jest tym czego nam brakuje, ciezka praca 90min na boisku. Juz pisalem to raz, Messi i reszta moze poza Vidalem powinni z niego brac przyklad.

0

@LeoMessi1994 Czyzby szpileczka w Ansu na koncu ?:D

0

Messi w tym momencie bylby idealna 10tka z dwoma asekurujacymi go DMami.
Dwie strzaly przed nim szybki, Suarez z Grizzem i dzida.

0

I jest Arthur i mialby puszcza pily do przodu ale jedyny ktory do nich wybiega Semedo nie gra :(

2

@fcbpeper Dwa razy wszedl w koncowce, oba mecze przegrane przez Rome

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?